Lekarz i to dobry specjalista.

Co zrobić, gdy dowiesz się, że masz endometriozę. Jak z tym żyć - porady i wskazówki.
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Lekarz i to dobry specjalista.

Post autor: karolina794 »

Mirko ja mam endo w blixnie po cc między innymi i polecam ci dr Pawła Siekierskiego z Warszawy,bardzo dobry ginekolog onkolog.Jestem własnie po wizycie u niego.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Lekarz i to dobry specjalista.

Post autor: vwd »

vwd pisze:Poniewaz widze, ze ten watek ma blisko 800 odslon, rozumiem, ze temat jest caly czas aktualny, i to dla wielu, i wcale mnie to nie dziwi :)[...]Jeden jest dobry od laparo, wykonuje ja swietnie, ale doprawdy zastanawiajace jest, gdy proponuje ja po raz 3 w ciagu 2 lat, drugi potrafi walczyc o macice, jajniki, ale upiera sie przy kolejnej serii zastrzykow, pomimo naszej decyzji, ze jednak chcemy operacji, jeszcze inny swietnie radzi sobie w skomplikowanych operacjach, ale jest cholernie drogi, a przy tym gburowaty ;) Nie ma wiec idealow! I jak to w zyciu bywa, trzeba miec troche szczescia, troche intuicji i troche zdrowego rozsadku... :P
Dziewczyny! Wszystko co napisalam rok temu jest wg mnie ciagle aktualne! ale zmienily 2 rzeczy: 1)- odslon tego watku jest juz blisko 1400; 2)- od pewnego czasu mamy Dzial pt. Szukasz specjalisty? i w nim zamieszczamy info o dobrych ginach :) http://www.forum.endoendo.pl/viewforum.php?f=58
ilonaka
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 13 października 2011, 14:15

Re: Lekarz i to dobry specjalista.

Post autor: ilonaka »

Dziewczyny a polecicie lekarza z Trojmiasta???
Byłam juz u czterech i mam wrażenie ze mało wiedzą o tej chorobie ,chciałabym sie skonsultowac z kimś sprawdzonym
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mam endometriozę i co dalej?”