Wieloletnia choroba

Co zrobić, gdy dowiesz się, że masz endometriozę. Jak z tym żyć - porady i wskazówki.
Slodka30
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 11:15

Re: Wieloletnia choroba

Post autor: Slodka30 »

wszystkie te metody sa poparte naukowymi badaniami, w innym przypadku nie zostaly by wogole dopuszczone do urzytku. Bicom zostal wynaleziony w 1932 roku a obslugiwac moze go jedynie lekarz, ktory zostal wczesniej do tego przeszkolony. powodzenie terapii zalezy w duzym stopniu od wiedzy lekarza ktory taka terapie przeprowadza. dr. Clark bedac lekarzem i pracujac dla rzadu USA przeprowadzala od lat 60-tych przerozne badania, ktore tylko potwierdzaly fakt iz medycyna akademicka nie skotkuje a wyleczenie przeroznych chorob jest latwiejsze niz nam sie wydaje. niestety takie praktyki w USA sa zabronione. rowniez dlatego corka dr. Garsona otworzyla szpital w meksyku gdzie wyleczalnosc chorob jest tam wyzsza niz 90 %
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Wieloletnia choroba

Post autor: catrina27 »

Słodka, ale to jest takie bardzo ogólne.
Czy były przeprowadzone badania konkretnie dotyczące endometriozy? Czy zostało udowodnione, że bicom leczy endo?
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Slodka30
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 11:15

Re: Wieloletnia choroba

Post autor: Slodka30 »

tego nie wiem. nalezalo by zapytac lekarzy ktorzy pracuja z bicomem. moja lekarka od bicomu powiedziala ze od 30 lat jestem pierwsza osoba z endo w stockholmie ktora zglosila sie na leczenie. stwierdzila ze nie wie jaki bedzie wynik koncowy gdyz wczesniej nie miala okazji leczyc osob z endo. przekonala mnie jedynie, ze na pewno bedzie lepiej niz po jakimkolwiek innym leczeniu. nawet ona byla zaskoczona, ze stosujac tylko ta terapie pozbylam sie torbieli, bolow brzucha i atakow co dodatkowo potwierdzil lekarz prowadzacy moja chorobe.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Wieloletnia choroba

Post autor: gosiak76 »

Slodka30 pisze:moja lekarka od bicomu powiedziala ze od 30 lat jestem pierwsza osoba z endo w stockholmie ktora zglosila sie na leczenie. stwierdzila ze nie wie jaki bedzie wynik koncowy gdyz wczesniej nie miala okazji leczyc osob z endo. przekonala mnie jedynie, ze na pewno bedzie lepiej niz po jakimkolwiek innym leczeniu.
Slodka prosze odpowiedz mi jedno - skoro nie wiadomo jaki skutek to odniesie to dlaczego proponowalas to innym na forum ??? dlaczego lekarka od bicomu uwazala ze na pewno to bedzie lepsza metoda niz jakiekolwiek inne leczenie skoro nie wiedziala jaki bedzie wynik koncowy stosowania bicomu przy endo ??? Najczesciej wyniki badan umieszczane sa na stronach internetowych gdzie wszystkie osoby maja do tego dostep. Jakos nie zaufalabym osobie ktora pomimo ze nie zna efektu i nie leczyla ta metoda osob z endo twierdzi ze skutek leczenia bedzie lepszy od innego leczenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Wieloletnia choroba

Post autor: vwd »

powiem swoje ulubione powiedzonko: Tonacy brzytwy sie chwyta :) Kazdy jakos probuje, stara sie zwalczyc chorobe :) Wezmy np. wodolecznictwo i historie Vincenza Priessnitza (od jego nazwiska mamy slowo "prysznic"). Ja uwazam, ze dobrze, ze sa ludzie , kt. probuja innych metod :) Byc moze te nowatorskie metody z biegiem czasu wejda na stale do kanonu medycyny :)
Ksenia
Ekspert
Posty: 127
Rejestracja: sobota, 16 października 2010, 02:45

Re: Wieloletnia choroba

Post autor: Ksenia »

znalazlam kilka ogolnych informacji na temat leczenia biorezonansem przy uzyciu aparatu Bicom a informacje mozna znalezc w watku http://www.forum.endoendo.pl/viewtopic.php?f=21&t=697
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Wieloletnia choroba

Post autor: hercik17 »

Co do Bicomu to miałam z nim do czynienia a raczej mój synek.Był odczulany w Lublinie i dziś jest zdrowy.Córka mojej siostry również była odczulana jako mała dziewczynka.Dziś ma 15 lat i po alergii nic nie zostało.Mój tata dzięki Bicomowi rzucił palenie.Nie pali już chyba z 5 lat, ale co do endo to nic o tym nie wiem
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Slodka30
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 11:15

Re: Wieloletnia choroba

Post autor: Slodka30 »

Ja jestem dobrym przykładem ze bicom działa rownież na endo :-)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Wieloletnia choroba

Post autor: vwd »

Wracam do tematu po ponad roku... Co Wy nowe forumowiczki o tym myslicie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mam endometriozę i co dalej?”