Tycie -efekt brania lekow

Przytyłaś? Schudłaś? Jak sobie z tym radzisz? Stałaś się wybuchowa? A może zaobserwowałaś inne zmiany? Napisz jakie!
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Tycie -efekt brania lekow

Postautor: domowniczka » środa, 30 marca 2011, 15:01

Czasem slysze, ze efektem ubocznym po kuracji jest przytycie. Czy faktycznie? Ile najwiecej przytylyscie?

Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: catrina27 » środa, 30 marca 2011, 21:00

To ja jestem jakimś przeciwieństwem tej teorii :(
Moje koleżanki jak jeszcze byłam w liceum z dziwnych przyczyn zaczęły tyć. Wiek dojrzewania ale... brały antykoncepcje. Tylko z tego powodu poszłam do ginekologa i poprosiłam o leki. Lekarz się na mnie popatrzył i mówi. Pani nawet nie ma trądziku to na co ja mam pani przepisać leki. A ja do niego to niech pan się lepiej przypatrzy mojej twarzy - tu mam chroste. Lekarz się roześmiał- ale dopiłam swego. I nawet grama. Teraz miałam nadzieję przy braniu V bo na ulotce pierwszy objaw -wzrost masy ciała i znów ani grama.
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator
Posty: 7373
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: gosiak76 » czwartek, 31 marca 2011, 00:58

Ja niestety biorac tabletki antykoncepcyjne przytylam ale nie wiem czy tego skutkiem nie byla tez moja choroba - roznica w wadze ogromna - nawet 10 kg :(
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz

Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: hercik17 » czwartek, 21 kwietnia 2011, 12:28

Właśnie zauważyłam,że chyba trochę przytyłam.Ale to stało się tak nagle !!! W przeciągu ostatnich dwóch tygodni-czuję się jak napompowana i ciężka.Jestem przy 2 opakowaniu Visanne i myślałam że już przeszłam wszystkie efekty uboczne :( Po świętach dietka :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."

Awatar użytkownika
lauretta1979
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 16:56

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: lauretta1979 » wtorek, 26 kwietnia 2011, 18:30

Za 9 dni koncze drugie opakowanie Visanne i u mnie to było tak:
Już od pierwszej tabletki miałam wzmożony apetyt,nie taki straszny ale był;)
Potem to juz było tylko gorzej bo podjadałam ciągle i czułam sie taka ciężka,napompowana.
Miałam apetyt na rzeczy które wcześniej nie smakowały mi za bardzo hehe czułam sie jak krowa cielna że tak to nieładnie określę:))!PRZYTYŁAM 5 KG. W 3 TYGODNIE!! Ale wzięłam się za siebie szybciutko i zrzuciłam do teraz 4 kg ...najgożej było mi sie powstrzymać od podjadania.Zamieniłam tylko chleb przenny na pieczywko chrupkie,ziemniaki na ryż a zamiast podjadać słodkości kupiłam sobie pełną lodówkę Activi(piłam ją rano i wieczorem),codziennie gotowałam sobie marchew,brokuły i brukselkę i podjadałam ale właśnie te warzywka i różne suróweczki.Wydawało mi się nawet że jem jeszcze więcej i częściej ale na szczęście to zdrowe rzeczy i mogłam je w siebie ładować;)i wcale nie było trudno ;)
Wytrwałości dziewczyny Wam życzę!:)
nadzieja istnieje zawsze... do ostatniej chwili.

Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: hercik17 » wtorek, 26 kwietnia 2011, 19:39

Też właśnie biorę się za siebie :D :D :D bo na plażę będzie wstyd wyjść :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."

Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: karolina794 » wtorek, 26 kwietnia 2011, 19:53

Dziewczyny leki zatrzymują nam wodę w organizmie i dlatego taki efekt.Moge powiedzieć na własnym przykładzie.Biorąc Visanne przytyła kilka kilo,potem wszystkie moje przejścia i rozpacz wychudziła mnie do 52 kilo przy wzroście 167cm.Masakra.Jesli któraś chce oddać parę kilo to wezmę chętnie.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************

Awatar użytkownika
lauretta1979
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 16:56

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: lauretta1979 » środa, 27 kwietnia 2011, 14:37

Karolinko to ja Ci pragnę oddać moje 5 kg jeszcze z brzucha;)Bierzesz? 8)
Buziaki:)
nadzieja istnieje zawsze... do ostatniej chwili.

Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: karolina794 » środa, 27 kwietnia 2011, 18:54

Wezmę z chęcią Twoje z brzucha i w moje nogi ;-)
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************

domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: domowniczka » czwartek, 28 kwietnia 2011, 13:01

Karolinko, w nogi?... hihi a czemu w nogi ;) jeszcze mi powiedz, ze w stopy ;) :D

Awatar użytkownika
lauretta1979
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 16:56

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: lauretta1979 » czwartek, 28 kwietnia 2011, 18:44

w Piersi ja bym chciała haha :lol:
nadzieja istnieje zawsze... do ostatniej chwili.

vwd
Moderator
Moderator
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: vwd » piątek, 29 kwietnia 2011, 15:46

ooo, tak to ja tez chce :) :D ;)

Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: hercik17 » piątek, 29 kwietnia 2011, 20:54

Oddam chętnie kawałek brzuszka :D :D :D piersi pozostawię sobie :D
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."

Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: rivombroza » piątek, 29 kwietnia 2011, 23:47

oddam za darmo :lol: kaweł brzucha
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.

Awatar użytkownika
gosiak76
Moderator
Moderator
Posty: 7373
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tycie -efekt brania lekow

Postautor: gosiak76 » sobota, 30 kwietnia 2011, 00:42

oddam kilka kg - do podzialu dla Was dziewczyny - dodajcie je sobie gdzie sa Wam potrzebne ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz


Wróć do „Efekty uboczne stosowania leków - jak z tym walczyć?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości