Ja i moja endo :o(

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Ja i moja endo :o(

Post autor: agachod1 »

Mysle, ze nalezaloby faktycznie sprawdzic wszystko zeby przekonac sie gdzie lezy problem. Zbadanie droznosci jajowodow to podstawowa sprawa, ktora moze decydowac o tym czy bedziesz mogla zajsc w ciaze, czy tez bedzie to utrudnione. No kochana, nie przejmuj sie tym, co ci powiedzial ten lekarz. Warto udac sie do innego specjalisty, ktory nie odesle cie z kwitkiem zeby pozbyc sie klopotliwej pacjentki, a zrobi wszystko zeby pomoc ci spelnic twoje najwieksze marzenie, czyli marzenie o dziecku. Zycze ci powodzenia i duzo sily. Caluje.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Ja i moja endo :o(

Post autor: vwd »

Ewelinakkk pisze:Heyka Dziewczyny :o)
długo mnie tu nie było i nie wiem czy w dobrym miejscu piszę, ale co tam może ktoś ten wpis przeczyta :)
Wracając do mojej endometriozy po zmianie lekarza po 13 m-cach brania odstawiłam Visane (torbiel ok.4cm), pierwsza miesiączka przyszła po 17 dniach po odstawieniu bardzo szybko!był to początek lipca miesiączka normalna taka jak przed lekami trwała ok. 6 dni ból brzucha umiarkowany tylko jednego dnia zażyłam lek przeciw bólowy.szczerze mówiąc bardzo bałam się tej miesiączki, ale niepotrzebnie. zaraz po niej poszliśmy z mężem do profesora na monitoring diagnoza zaskoczyła nas gdyż po pierwszej m-cze okazało się że nie mam żadnego torbiela wszytsko czyste!stan ksiażkowy odpowiednia błona śluzowa itp. profesor wskazał nam dzień w którym miała wystapić owulacja (nawet zabawnie spędziliśmy ten dzień urwalismy się z pracy by się pokochać :) dużo humoru było przy tym no ale niestety nie udało się, przyszła kolejna miesiaczka po ktorej nie mogłam iść na monitoring bo w między czasie dostałam 3 antybiotyki na żoładek i gastrolog uprzedził że starać się teraz nie mozemy (ale i tak z mężem kochalismy się do woli), po kolejne m-cze czyli 3 po odstawieniu poszłam do profesora by znowu nam poprowadził monitoring, okazało się ze mam w sobie 4 torbielki na lewym jajniku łączna ich wielkość to 4 cm, choć któryś z tych torbieli jest pęcherzem graffa bo akurat mam dni płodne, błona śluzowa macicy jak na 11 dzien cyklu jest bardzo mała bo ma tylko 5 mm poszłam na monitoring za kolejne dwa dni okazało się że torbielki są a błona ma tylko w 13 dniu 6,5 mm :( uznalismy z profesorem ze zrobimy HSG i badanie nasienia (raczej wymusiłam to na nim bo on pow. otwarcie i bezpośrednio o in vitro) chyba wg niego nic tu hsg nie pomoże przyparty do muru powiedział mi że uwaza iż mojej jajniki są w złej kondycji nie jajowody i boi się tego ze jak torbiele urosną to będzie kolejna operacja i najbardziej boi sie tego że będzie trzeba wyciąć wszytsko :( dlatego uważa że nasza jednyną szansą jest jak najszybciej zgłosić się do kliniki niepłodności.
Nie ukrywam ze jestem załamana, mój mąż bardziej niż ja pragnie dziecka, ja chciałam odpocząć choć przez kilka miesiecy zapomnieć o ginekologu ale nie mogę bo kolejne miesiaczki być może sprawią że na nawsze pożegnam się z myślą o tym ze bede mama...
Pozdrawiam Was kochane
Piszesz jak najbardziej w dobrym miejscu, bo na swoim wlasnym watku :) Czy nadal masz takie czarne mysli? Az mi przykro, ze dopiero teraz dotarlam do Twego wpisu i dzis go czytam. Chcialabym Cie przytulic i pocieszyc! Jak sie masz? Mam nadzieje, ze byl blisko Ciebie ktos kto przytulil Cie i pocieszyl zamiast mnie.
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Ja i moja endo :o(

Post autor: hercik17 »

Gosia ma rację najważniejsze to walczyć do końca nawet gdy wszystko wydaje się być tak beznadziejne.Ja trzymam kciuki :)
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Ja i moja endo :o(

Post autor: domowniczka »

Witak Ewelinkokkkkkk :D Nie zdziwie sie jak mi nie odpowiesz, ale zapytam: Co Cie najbardziej denerwuje?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”