Cześć

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

wspanialy chlopak :) prawdziwy skarbek - niech sie dobrze chowa!!!!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Przystojniak z niego - jak on szybko rosnie :) Pozdrawiam cieplo i zycze Wam wiele zdrowka :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Super maluszek - on jest naprawde przeuroczy :) Pozdrawiam cieplo a maluszek niech rosnie zdrowo :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Cześć kochanie!! ;)
Dziękuję za pozdrowionka i od razu je odsyłam razem z buziakami od moich maluszków - no w sumie już nie takich maluszków ;D ;)

Ale Ci mały przystojniaczek rośnie w domu i niech to będzie pociechą dla ciebie w te trudne chwile z ktorymi się teraz zmagasz... Kazdy ma lepsze i gorsze dni.. tak samo jest w zwiazkach.. grunt to sprobować się dogadać tak aby nie ranić się nawzajem.. a kiedy Ci smutno spójrz na swojego małego Aniołka.. na pewno od razu Ci będzie raźniej ;) Gdybyś chciała pogadać.. wiesz gdzie mnie znaleźć.. ;)

buziaki
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

psikusekxxx pisze:Pozdrawiam Gosiu, Pati i resztę dziewczynek które były i są mi bliskie !!
No to ja sie wpraszam do tej "reszty" ;) Synus faktycznie super-extra :D a co do innych spraw to mysle tak jak Patrycja i zycze Ci jak najlepiej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”