Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: optymistka82 »

Laski ja to mam pecha, tfu, tfu, tfu, LIMIT ZOSTAŁ WYCZERPANY!!!
W tydzień po drożności miałam wypadek na nartach. Bardzo poważy uraz kolana. Jestem już po operacji. Przede mną 6 tys. chodzenia w ortezie. Noga unieruchomiona od kostki do pachwiny. Potem chodzenie o kulach z przestępowaniem na nogę i rehabilitacja. Oczywiście jak się wszystko będzie goić jak powinno. Lekarz powiedział, że przynajmniej 6 miesięcy rekonwalescencji przede mną. Już nawet nie miałam siły płakać. Siła złego na jednego. Ortopeda powiedział, że na 3 miesiące muszę odłożyć plany z dzieckiem, bo miałam tyle zdjęć rtg, dodatkowo tomografię, blokada do kręgosłupa, a teraz przez 6 tyg. zastrzyki do brzucha przeciwzakrzepowe :( grrr. Te leżenie mnie wykończy, bo należę do osób ruchliwych, z tzw adhd ;) Mam nadzieję, że szybko zleci
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: gosiak76 »

Przykro mi kochana ze tak sie stalo - sluchaj lekarza i nie rob niczego ponad to co uslyszysz od ortopedy. Musiy byc dobrej mysli ze wszystko bedzie sie dobrze goilo. Wypoczywaj i nie przeciazaj nogi gdyz inaczej gojenie bedzie uniemozliwione. Pozdrawiam cieplo i wracaj do zdrowka.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: magma »

trzymaj się Kochana...odpoczywaj...odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj....
pozdrawiam i dużo siły życzę... ;)
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: EveLondon »

Odpoczywaj kochana i wracaj szybko do zdrowka ... wspolczuje wypadku ... Trzymaj sie dzielnie :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: patrycja89 »

Cześć biedactwo ;)

Mam nadzieję, że przynajmniej troszkę tych nart użyłaś przed wypadkiem.. Przykro mi z powodu Twojej nogi i z tego, że musiałaś odłożyć plany dotyczące dzidziusia.. Mam nadzieję, że rekonwalescencja szybko zleci i będziesz mogła powrócić do realizacji swoich pierwotnych planów. A teraz odpoczywaj,nie przeciążaj się i dbaj o siebie - a raczej niech inni dbają o Ciebie...

Powodzenia i zdrówka
buziaki
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: optymistka82 »

Dziewczyny dzięki. Jakoś leci ;) Są lepsze i gorsze dni. Powoli zaczynam więcej chodzić, tylko, że jak tak dłużej pochodzę o kulach, to mnie ta noga rwie. Z drugiej strony, od tego leżenia-siedzenia, już mnie dupka boli :/ Widocznie jeszcze za wcześnie. Przyjaciele, rodziną i mąż dopisują :) We wtorek ponownie na kontrolę, bo mam krwiaka i pewnie znowu będę mi go ściągać - to to jest masakra, już bym chciała żeby było po. Obawiam się tego napromieniowania. Ogólnie zrobili mi 8 zdjęć rtg i tomografię, a tydzień przed miałam HSG i też było rtg. Na necie trochę o tym poczytałam i w pon. mamę wysyłam do sklepu zielarskiego po tabletki z Spiruliny i chlorelly bo neutralizuje skutki uboczne promieniowania. Ogólnie ma takie szerokie zastosowanie, że byłam w szoku.
Wskazania:

podczas stosowania diety odchudzającej czy wegetariańskiej,
trądzik, wysypki, stany zapalne skóry, egzemy, źle gojące się rany, uszkodzenia skóry (oparzenia różnego rodzaju),
regeneracja i rekonwalescencja organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia,
po zabiegu operacyjnym, napromieniowaniu; dla osób wystawionych na długotrwałe zanieczyszczenie środowiska,
profilaktyka przeciwnowotworowa,
pomocna w schorzeniach chronicznych, takich jak:
reumatyzm,
artretyzm,
cukrzyca,
zaburzenia ciśnienia,
zaburzenia trawienia i wchłaniania,
jak również w wirusowych czy bakteryjnych infekcjach oraz grzybicach.

Jak chcecie, to sobie poczytajcie http://www.spirulina.pl/algi/chlorella- ... alety.html
pozdrawiam i miłej niedzieli :)
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: catrina27 »

Hej ty masz pecha foremko :( ważne teraz żeby to się goiło ładnie- żeby nie było żadnych komplikacji :(
No a lista jest pokaźna i to mało powiedziane...
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: vwd »

optymistko, gdzie nam sie zapodzialas? :shock:
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: optymistka82 »

Hejka
A dycham jeszcze ;) Czasami tu na chwilkę wpadnę, poczytać co tam u Was :) U mnie się ciągnie teraz historia z nogą i plany związane z dzidzią poszły w zapomnienie. Pod koniec kwietnia miałam drugą operację nogi i trochę się to wszystko pokomplikowało. I tak w ten sposób minęło prawie sześć miesięcy na L4. Noga dalej nie jest w 100% sprawna. Nie umiem jej wyprostować i w pełni zgiąć, więc niestety kuśtykam :( Cały czas rehabilitacja, ćwiczenia, basen, lekarz i tak w kółko. W zeszły piątek poruszyłam temat ciąży z moją rehabilitantką i ona twierdzi, że nie mam co czekać na to, aż noga będzie sprawna, bo to jeszcze długo potrwa, więc chyba zrobię reaktywację :D
Pozdrawiam Was cieplutko i buziaki :*
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: vwd »

no co z ta noga? ile to jeszcze potrwa?
mocno pozd. i zycze zdrowka!!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: gosiak76 »

Super ze pomimo problemow z noga mozesz rozpoczac ponowne starania o malenstwo nie muszac odkladac tego zanim zakonczysz rehabilitacje. Zycze duzo zdrowka I kciuki za staranka :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: vwd »

optymistko, nie ma Cie juz prawie miesiac! :oops:
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: optymistka82 »

Kochana, z nogą to jeszcze długa droga przede mną. Rehabilitacja i jeszcze raz rehabilitacja i wierzyć, że noga będzie sprawna, bo nikt nie jest w stanie zagwarantować. Wczoraj byłam u gin, po sześciomiesięcznej przerwie i moja torbiel dalej tkwi na lewym jajniku. Ale ten temat zostawiam do kliniki, bo stwierdziłam, że bieganie do mojego gin nic nie da, bo cały czas się drepta w miejscu. Może tm coś zaradzą.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: gosiak76 »

Zycze zdrowka i mam nadzieje ze w klinice rzeczywiscie cos zaradza w Twojej sytuacji.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: vwd »

optymistko... brakuje nam tu Ciebie!!!
jak zakonczylo sie z noga?
jak sie czujesz?
co w ogole teraz porabiasz?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa torbiel, po 3 tygodniowej laparo

Post autor: gosiak76 »

Optymistko jak Twoja rekonwalescencja ??? Pozdrawiam cieplo I wroc do nas oraz napisz co u Ciebie ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”