Witajcie :)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

No to sie nie dziwie ze masz zwyrodnienie kregow - trzeba dbac o postawe siedzaca podczas pracy biurowej i przy komputerze.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: Witajcie :)

Post autor: kawa1981 »

To praca fizyczna bardziej Gosiu, ale jak by nie było no o swój kręgosłup to nie dbam :? Ćwiczyć też mi się nie chce, zmuszam się na 10 minut i tyle :o
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Podobno na kregoslup bardzo dobrze wplywa plywanie - mam nadzieje ze sie nie boisz wody jak rowniez masz mozliwosc pojscia na basen lub nad wode by oddac sie relaksowi i zadbac troszke bardziej o kregoslup Slonko :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: Witajcie :)

Post autor: kawa1981 »

Wody się nie boję, ale ze względu na endo na pęcherzu muszę teraz unikać chlorowanej wody :? W morzu też jak na razie nie mogę się kąpać. Muszę unikać bakterii itp.
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: Witajcie :)

Post autor: kawa1981 »

Takie to uroki mojej choroby. Ciekawa jestem co mnie czeka. Pod koniec sierpnia wizyta kontrolna u ginekologa a na początku września urolog a potem... któż to wie... Może kolejna operacja... Elektroresekcja, cystoskopia. Ale wiem z czym walczę - to najważniejsze!!! Dzisiaj już nie plamiłam, to dobrze :) Kropelki na razie się schowały, do jakiegoś czasu zapewne :D :shock:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Kochana nie mysl o kolejnych zabiegach - teraz na razie wiesz o kontrolnych wizytach a co bedzie to lekarze przekaza Ci podczas wizyty. Dobrze ze zarowno jeden i drugi lekarz wiedza co to endo i robia co moga abys Ty czula sie lepiej. Skoro nie ma kropelek - to niech to tak juz pozostanie i nie czekaj az sie znow pojawia bo byc moze nie wroca i ciesz sie tym co jest.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Witajcie :)

Post autor: agachod1 »

Popieram slowa Gosi. Ciesz sie tym co jest teraz i nie czekaj az znowu cos nowego sie pojawi. A na kregoslup zamiast cwiczen dobre jest podwieszanie sie na drazku. Jezeli jeszcze tego nie probowalas, doradzam. Maz cierpial na bole kregoslupa i po podwieszaniu sie troche mu przeszlo. Pozdrawiam.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witajcie :)

Post autor: domowniczka »

Witaj kawa :) skoro wiesz, ze trzeba cwiczyc... ale Ci sie nie chce... to moze razem pocwiczymy ;) bo mnie tez brakuje wsparcia ;) i motywacji :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Kochana co slychac u Ciebie i jak Twoje samopozucie ?? Dawno Cie tu nie bylo a my martwimy sie jak ktoras z Was znika na zbyt dlugi okres czasu. Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Witajcie :)

Post autor: agachod1 »

Najprostsza rzecz na kregoslup: podciaganie sie i wiszenie na drazku. Moj maz mial takie bole, ze nie mogl sie schylac. Lekarz mu zalecil podwieszanie sie i wszystkie dolegliwosci bardzo szybko ustapily. Zycze duzo motywacji do wiszenia.... calusy. :D
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: Witajcie :)

Post autor: kawa1981 »

Dziękuję za rady :)

Byłam dwa razy u kręgarza :) Mam nadzieję, że mi pomoże :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Witajcie :)

Post autor: agachod1 »

Uwazaj z tym. Mezowi ostatnio nastawil kregloslup jeden facet, ktory sie tym zajmuje i wcale nie bylo lepiej. Wrecz przeciwnie, maz czul sie troche dziwnie. Powodzenia.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Kawus mam nadzieje ze czujesz sie lepiej po tych wizytach ale prosze uwazaj na siebie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: Witajcie :)

Post autor: kawa1981 »

To jest bardzo dobry lekarz a nie jakiś znachor :) Podobno całe wojewódźtwo do niego jeździ :) Czuje się bardzo dobrze dziewczyny :) Chętnie dałabym Wam jego namiary jak będziecie w tamtych stronach. On przyjmuje w Kołobrzegu i Krakowie :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Na szczescie ja nie potrzebuje kregarza ale ciesze sie ze jest to dobry lekarz i Ty wkrotce bedziesz czula sie lepiej :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: Witajcie :)

Post autor: kawa1981 »

Oj... To sporo tego :? Mam nadzieję Gosiu, że nie boli Cię bardzo?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie :)

Post autor: gosiak76 »

Bole sa nadal niestety i biegunki - no ale mam nadzieje ze to zostanie opanowane a wizyt naprawde sporo przede mna.
Ciesze sie ze Ty sobie radzisz ze swoimi problemami a wlasciwie ich brakiem powoli - najwazniejsze aby tylko kregi dzialaly jak trzeba i zebys nie czula bolu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witajcie :)

Post autor: vwd »

Kawa, wpadlabys do nas jakas kawke :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”