Endo-początek

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Endo-początek

Post autor: hercik17 »

Witaj na forum.Konsultacja z innym specjalistą na pewno nie zaszkodzi.Trzymam kciuki,żeby hormony pomogły i dzielnie się trzymaj.pozdrawiam
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
aj1105
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2012, 22:22

Re: Endo-początek

Post autor: aj1105 »

Witajcie! Nie było mnie troszke ale juz jestem :D U mnie sytuacja wyglada tak: Byłam wczoraj na wizycie i okazało sie że ta torbiel pekła sobie mam jakies płyny ale najwazniejsze ze jej nie ma.... dla mnie to troszke dziwne ze sama pekla i co z tymi plynami przeciez z tego co slyszalam czasem jest to niebezpieczne jak peknie. No ale mój dr niestety za duzo mi nie powiedzial ( po raz kolejny zreszta) i w poniedzialek ide znowu na wizyte. Cały czas mnie boli brzuch jakos tak dziwnie no ale dr powiedzial ze tak bedzie... Dziewczyny czy któras miala taki przypadek jesli chodzi o torbiel? Co robic w takich sytuacjach, czy jest to grozne?...
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Endo-początek

Post autor: agachod1 »

Jezeli torbiel peka, to boli brzuch i jest plamienie albo nawet krwawienie. Nie ma sie czym przejmowac jezeli oczywiscie te objawy nie sa silne. W przeciwnym razie lepiej udac sie do lekarza i sprawdzic co sie dzieje. Pozdrawiam. :D
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Endo-początek

Post autor: domowniczka »

ja tak nie mialam, ale na forum dziewczyny pisaly, ze im sie torbiele wchlonely, wiec jest to mozliwe. Obserwuj sie dokladnie i gdyby cos naprawde zlego sie dzialo to idz szybko do gina :) Ufam, ze bedzie dobrze! i ze nam napiszesz, ze juz czujesz sie dobrze :D
aj1105
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2012, 22:22

Re: Endo-początek

Post autor: aj1105 »

Witam. Byłam na kontroli i okazało sie ze po torbieli nie ma sladu i cale szczescie :D Pocieszajacy jest tez fakt ze nawet bóle odpuscily wiec wszystko wskazuje na to ze juz bedzie oki. Troszke jeszcze zaczęla mi rana ropiec ale to prawdobodobnie moze szwy sie jeszcze nie rozpuscily...Oczywiscie biore tabletki na razie przez pol roku a pozniej zobaczymy. Pozdrawiam
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Endo-początek

Post autor: vwd »

nie ma sladu? :) no, to super, prawda?! :D
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Endo-początek

Post autor: agachod1 »

Bo ta torbiel pekla i ulotnila sie wraz z krwawieniem. Tak czasem bywa. Super, ze nie ma po niej sladu. Mam nadzieje, ze lepiej sie teraz czujesz. Caluje.
svergie
Ekspert
Posty: 119
Rejestracja: sobota, 5 lutego 2011, 22:14

Re: Endo-początek

Post autor: svergie »

Ciesze sie bardzo, ze po torbieli nie ma sladu. Rowniez mam nadzieje, ze choroba i bol nie powroca :)

Pozdrawiam serdecznie :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Endo-początek

Post autor: agachod1 »

Co u ciebie? Jak sie czujesz?
aj1105
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2012, 22:22

Re: Endo-początek

Post autor: aj1105 »

Witajcie :) Niestety ostatnio nie czuje sie zbyt dobrze tzn. ból podczas miesiaczki minał tylko na chwile. Znowu mam te bóle co wcześniej podczas miesiaczki i jak jej nie mam to tez ale nie tak mocno. Martwi mnie to tymbardziej ze doktor zapewnial ze miesiaczka bedzie trwała krocej- zaledwie dwa,trzy dni i tak bylo przez dwa cykle ale ostatnio dostalam po dwoch tygodniach i niestety jest bolesna i obfita... I co ja mam myslec o tym wszystkim? Byc moze to antykoncepcja tak dziala. Jade za nie caly miesiac na wizyte do innego lekarza podobno jest dobrym specjalista i mam nadzieje ze czegos sie dowiem wiecej. Mało mnie tu ale to przez prace po ktorej jestem tak zmeczona ze rzadko siadam do kompa...Pozdrawiam i dziekuje za troske :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Endo-początek

Post autor: gosiak76 »

Jezeli jest to z powodu antykoncepcji to mysle ze warto porozmawiac o tym z lekarzem bo byc moze akurat ta antykoncepcja nie jest dla Ciebie i dlatego organizm tak reaguje. Warto zrobic badania hormonalne z krwi i dobrac wlasciwe leki antykoncepcyjne aby nie dochodzilo do krwawien w trakcie przyjmowania leku.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”