Nowa przerażona na forum...

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

Aguś mi właśnie 3 kielichy w tych drinkach wystarczą...Także za zwyczaj staram się w ogóle nie pić... Bo jak po lekach osłabnę tak, że jeden wystarczy żeby "pozamiatać"? a jak jeszcze nie daj boże nie będzie to w domu i bez męża to co?? :shock: :shock: wyląduję gdzieś w rowie, a ludzie powiedzą "ta to się dopiero nachlała"... :lol: :lol:
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: alcia28 »

Araja79 Tobie chociaż 3 kielichy a ja to już po jednym piwie mam w czubie :lol:
Od kiedy zaczęłam brać leki moja głowa jest masakrycznie cienka. :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

Alcia właśnie moja też, dla tego unikam, ale czasem mam ochotę tak okazjonalnie sobie łyknąć i w tedy się okazuje... Wychodzi szydło z worka...:P
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: vwd »

alcia28 pisze:Araja79 Tobie chociaż 3 kielichy a ja to już po jednym piwie mam w czubie :lol:
przynajmniej jestescie dziewczyny b.ekonomiczne :) nie musiecie wiele wypic, zeby miec dobry humorek :lol: ja uwielbiam piwo :) i lekkosc, kt. czuje po wypiciu :D czasem starcza mi jedno, a czasem pol i juz mi sie kreci w glowie, a czasem i po 2 nie widze zadnej zmiany :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

VWD to wszystko zależy jeszcze od dnia... Ostatnio byłam na weselu i mogłam pochłonąć litry alkoholu... Raczej po bardzo dużej ilości wypitej w krótkim czasie zadziałałoby... Także teraz wiem, że są takie dni, kiedy mogę sobie pozwolić na "chwileczkę zapomnienia" ;)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

Zbliżam się do "końca kuracji" i dowiaduję się coraz to nowszych rzeczy... Ale skąd? oczywiście z forum... :? jestem trochę zła na mojego lekarza, że nie powiedział mi o tym czy o tamtym... A ja nie zapytałam, bo nie przyszło mi do głowy żeby zapytać... Wydaje mi się, że lekarz powinien objaśnić pacjentce wszystko... Zyłam w przeświadczeniu, że po odstawieniu visanne od razu dostanę @ tak jak po antykoncepcyjnych, a tu się okazuje, że to nie tak...:( Miałam nadzieję na jaknajszybsze badanie HSG a tu lipa... Jak byłam u niego wczoraj po ostatnią receptę na V to mi powiedział, że na @ mogę czekać nawet 3 miesiące, bo to nie przychodzi tak od razu... Po czym poinformował mnie, że jego nie będzie od połowy listopada. Zdziwiłam się trochę, że mi o tym mówi skoro mam przyjść do niego dopiero jak dostanę @ (bo skoro dostanę ją dopiero po 2-3 miesiącach to chyba już wróci do tego czasu)... A tu czytam że może wystąpić już po 3 tygodniach... No to nic dziwnego że mnie powiadomił, bo mogę dostrać właśnie w tedy jak jego nie będzie... Jakby nie mógł powiedzieć normalnie... To samo z testem owulacyjnym, wcześniej mi mówiono, że trzeba będzie monitorować owulację...Zastanawiałam się jak to zrobić... Teraz wiem, że jest coś takiego jak test owulacyjny... Mój lekarz dobrze wie, że nie chcę zajść w ciążę przed HSG bo się obawiam powtórnej ciąży pozamacicznej, to mógł mi powiedzieć, żebym sobie kupiła test w tedy będzie mi łatwiej się zabezpieczyć... Zwłaszcza że gumek nie lubię i nie chcę, tak jak i mój mąż a nic anty. brać nie będę mogła... :twisted: :twisted: Jestem poprostu zła...
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: hercik17 »

Kochana tak już z tymi lekarzami jest :( i nie dziwię ci się,że jesteś zła.Co do @ po visanne to ja akurat dostałam dosyć szybko.Jeśli dobrze pamiętam to czekałam właśnie coś około 3 tygodni.No ale wiadomo rożnie może być.Jeśli chodzi o sprawdzanie owulacji,to ja jeździłam do lekarza i on mi mówił na usg co i jak i kiedy mam działać :D z testami nie mam doświadczenia,więc nie wypowiem się na ten temat
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

Po pierwszej @ to tak, mam się do niego zgłosić, ale ja cały czas myślę o tym jak to będzie po odstawieniu V a zanim jeszcze dostanę @, bo lekarz mi powiedział że może się tak zdarzyć że w tym czasie zajdę w ciążę... a ja się boję, bo nie mam pewności że moje jajowody są drożne i że nie będzie znów pozamacicznej...Tego najbardziej bym nie chciała...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: vwd »

oczywiscie! Nikt nie chce takich przypadkow! Rozumiem Twoj niepokoj, ale czy zamartwianie sie na zapas cos da? albo dzialaj, albo odpusc sobie, bo sie wykonczysz niepewnoscia i stresem...
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

VWD nie wiem czy potrafię i obawiam się że nie... Zeświruję...:P
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: vwd »

:lol: to zeswirujemy razem 8) co Ty na to? :P
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

Dam znać jak już zacznę dusić klientów w pracy... Póki co zaczyna mi jakoś brakować słów do wyjaśnienia ludziom, albo zaczyna mi się plątać język i mówię zupełnie co innego niż powinnam(przekręcam słowa) irytuje mnie to bardzo a ludzie się patrzą jak na walniętą... więc już zaczynam chyba świrować:P
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: vwd »

podczas glosnej wypowiedzi wskakuja Ci inne slowa? np. "do widzenia" zamiast "dzien dobry"? ja tak czasem miewam :oops:
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: hercik17 »

vwd pisze:odczas glosnej wypowiedzi wskakuja Ci inne slowa? np. "do widzenia" zamiast "dzien dobry"? ja tak czasem miewam

:lol: :lol: :lol: dokładnie tak nie raz w myślach sobie mówię :lol: :lol: :lol: w
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

Np. zamiast "zanieś ręczniki na scenę" to "zanieś ręczniki na stację" i tak kilka razy próbuję powiedzieć co mam na myśli i nie wychodzi...:P
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: magma »

kurcze...myślałam, że tylko ze mną coś nie tak :D
ja mam problem z wysłowieniem sie...brakuje mi czasami prostych, oczywistych wyrazów...po prostu przeżywam takie "zaćmienie" umysłu...Zastanawiam się czy to nie skutek uboczny przebytych narkoz...?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: vwd »

no, to ja dorzuce swoje, np. wczoraj zapomnialam wyrazu "przyczepa" i 2 minuty probowalam wyjasnic o co mi chodzi ;) "to co jedzie za autem, to z tylu samochodu ciezarowego, takie jak laweta, ale nie laweta, duze i trudno sie z tym manewruje..." szarada :lol:
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

hahaha.. :lol: . no właśnie o to chodzi.. :oops: . Ja się zastanawiam, czy nie jest to skutek uboczny leków... Uszkadzają mózg.. :roll:
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: magma »

mój przykład:
wyraz żyrandol i karnisz....masakryczne jest kiedy nie jesteś w stanie odnaleźć słowa w mózgu, prostego słowa...
oj, co za ulga, że nie jestem sama w tym "klubie"...wielka ulga...;D

a sklerozę tez macie, taką codzienną...tzn szukacie telefonu, kluczyków, portfela itp...a może to nie skleroza tylko zwykłe zabieganie :D
buźka...
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

To nie skleroza...Pociesz się...:) To roztrzepanie i zabieganie...Efekt tego że nie przywiązujemy zbytniej uwagi do "małych rzeczy"...:)
No kobitki jestem po wizycie w szpitalu, tym razem nie ja tam byłam "mieszkanką" Odwiedziłam moją siostrę, która urodziła śliczną córeczkę...3400 waga 520 cm...Pół dnia tam spędziłam, bo ona jest po cesarce i nie rusza się, więc ja się zajmowałam maleństwem... Jestem szczęśliwą ciocią...:) Choć troszkę smutno mi się zrobiło, jak pomyślałam, że mogłyśmy razem chodzić z wózkami na spacery... :cry: No ale cóż... Pozdrawiam was serdecznie..:)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale wiadomoci i gratuluje ciociu :) Super ze pomagalas siostrze w trudnym dla niej okresie po porodzie. Tule cieplutko.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

No Gosiu, teraz to siostra się ode mnie nie uwolni...:) Mała jest bardzo temperamentna także da rodzicom do wiwatu...:) Ale nóżki i rączki ma jak żaba... śliczności. Nie lubi być goła a ciocia jak przewija to musi dokładnie całą obejrzeć... :D
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: vwd »

gratulacje dla cioci :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: gosiak76 »

No to niezle Anetko - dbaj o malutka zabcie i ta wieksza zeby dobrze sie czuly :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

Cześć dziewczynki :) Maleństwo z dnia na dzień spokojniejsze:) Mama na szczęście też lepiej się czuje:) Dała się nawet wygonić z domu na małe zakupy, po to żeby się dotlenić a maleństwo w tym czasie "obdarowało" ciocię dwiema "paczkami" :lol:
Mam zajęcie i bardzo mało czasu na cokolwiek innego.Wydawałoby się że nie będę się zamartwiać sobą, ale niestety tak nie jest... :( Patrząc na maleńką słodzinkę łzy mi się same cisną do oczu... Nie jestetm w stanie tego przezwyciężyć... Ale mi zostało już tylko 8 tabletek i... zobaczymy co będzie dalej :) mam nadzieję, że i u mnie w przyszłym roku zawita bociek :wink: Niestety doskwierają mi skurcze i drgania nerwów w różnych częściach ciała, jest to strasznie irytujące.. i drętwienie... Magnez zjadam pod każdą możliwą postacią, mam wrażenie, że niedługo sama zamienię się w magnes i :lol: zacznę przyciągać różne metalowe przedmioty po takiej ilości zjedzonego magnezu... :lol: To może być niebezpieczne... :wink:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: vwd »

Araja79 pisze:Magnez zjadam pod każdą możliwą postacią, mam wrażenie, że niedługo sama zamienię się w magnes i :lol: zacznę przyciągać różne metalowe przedmioty po takiej ilości zjedzonego magnezu... :lol: To może być niebezpieczne... :wink:
:lol: :lol: ale, ale... moze zjadasz go duzo, ale organizm nie przyswaja. Moze tak byc, wowczas bierze sie zastrzyki lub kroplowki, bo tabletki nic nie daja.
Chce wrocic jeszcze do
Araja79 pisze:To roztrzepanie i zabieganie...Efekt tego że nie przywiązujemy zbytniej uwagi do "małych rzeczy"...
o mnie mozna powiedziec b.wiele , ale raczej nie to ;) W moim wypadku obstawiam
Araja79 pisze:skutek uboczny leków... Uszkadzają mózg
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

Eh mój mózg już dawno się uszkodził, chyba jeszcze jako oseskowi :P więc teraz wszystko mogę na to zwalać... :P "Normalna" to ja nigdy nie byłam, tylko teraz zaczyna mi to przeszkadzać... :lol: :lol:
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: domowniczka »

:lol:
A ja che zapytac: Co Cie najbardziej denerwuje?
A przy okazji, Twoj naglowek jest mylacy, bo nie jestes juz nowa 8) i nie jestes juz przerazona :D
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: Araja79 »

Hehe :lol: No już nie, ale nie wiem nawet jak go zmienić i to mnie wkurza...;)
A tak w ogóle to chyba lepiej nie wypisywać tego co mnie wkurza, bo była by dłuuuga lista a i tak zakończyła by się tym, że wkurza mnie to, że wszystko co wyliczyłam mnie wkurza...;)
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Nowa przerażona na forum...

Post autor: magma »

Araja79 pisze: wkurza mnie to, że wszystko co wyliczyłam mnie wkurza...;)
i to byłoby dobre podsumowanie "akcji" pt "Co cie najbardziej wkurza..."
:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”