Witam wszystkich ciepło i serdecznie :)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
MariannaM
Udzielaj±cy się
Posty: 32
Rejestracja: piątek, 6 lipca 2012, 19:40

Witam wszystkich ciepło i serdecznie :)

Post autor: MariannaM »

Witam wszystkich ciepło i serdecznie,

Mam na imię Marianna. Jestem z Białegostoku. Dziś po 2 latach i 8 miesiącach w końcu zdiagnozowano u mnie endometriozę, z czego się bardzo cieszę :) Mam 7-letniego fajnego synka, który od września idzie do I klasy. Moje zainteresowania to: qigong, joga, muzyka klasyczna, podróże w czasie, kurki ozdobne, genealogia, poezja.
Bardzo mi miło, że mogę do Was dołączyć :)

Pozdrawiam gorąco,
Marianna
https://www.facebook.com/pages/Lustro-mojej-duszy/123755767699329
żabulka
Udzielaj±cy się
Posty: 29
Rejestracja: sobota, 16 czerwca 2012, 17:53

Re: Witam wszystkich ciepło i serdecznie :)

Post autor: żabulka »

Witaj Marianno :D
Bardzo nam przyjemnie że pomimo zdiagnozowanej endometriozy i tak się jesteś szczęśliwa.
Musiałaś sie pewnie przez te ponad 2 lata strasznie męczyć skoro cieszysz się z diadnozy :o
Opowiedz nam na co Cię leczyli, co Ci dolegało, jakie objawy miałaś ?
Wiemy już jakie są twoje pasje i zainteresowania - teraz powiedz o tych mniej przyjemnych rzeczach.
Pozdrawiam

Asia
Awatar użytkownika
MariannaM
Udzielaj±cy się
Posty: 32
Rejestracja: piątek, 6 lipca 2012, 19:40

Re: Witam wszystkich ciepło i serdecznie :)

Post autor: MariannaM »

Napisałam w mojej historii endometriozy: http://forum.endoendo.pl/viewtopic.php? ... a061d4b12a
Męczyłam się z nieustającym bólem tyle czasu... Wiedziałam, że to endometrioza od początku. Kilku lekarzy usiłowało mnie zmylić, ale nie dałam się :)
Leczyło mnie wielu lekarzy, na różne wyimaginowane przez siebie choroby, przez co jelita mi rozwalili i gastrolog zdiagnozował zespół jelita drażliwego. Brałam też hormony, aż do momentu kiedy genetyk stwierdził, że nie mogę brać hormonów z powodu obciążenia genetycznego chorobą nowotworową. Wówczas endometrioza zaczęła tworzyć guz, aż stał się wyczuwalny i dzięki temu zrobiono mi operację, wysłano guza do badania i jest diagnoza :)
https://www.facebook.com/pages/Lustro-mojej-duszy/123755767699329
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkich ciepło i serdecznie :)

Post autor: gosiak76 »

Witaj na forum - dobrze ze nie dalas sie zwiesc lekarzom ale najgorsze bylo to ze caly czas sie meczylas i leczona Cie na wielorakie sposoby. Najwazniejsze ze guz wyciety a Ty mozesz zaczac walczyc by przepedzic endo ze swojego ciala. Zycze wytrwalosci.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkich ciepło i serdecznie :)

Post autor: vwd »

i ja witam Cie w Dziale Powitan :) :) :) Milo, ze do nas trafilas i chcesz z nami rozmawiac :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Witam wszystkich ciepło i serdecznie :)

Post autor: Araja79 »

Dzieńdoberek... :D
Pierwszy raz widzę, żeby ktoś się cieszył z endo... :lol: Ale patrząc z Twojej perspektywy, to już lepsze endo niż jakieś gorsze dziadostwo... Chociaż i to nie jest zbyt przyjemne... Nikogo nie cieszy perspektywa leczenia się wiecznie...
Witaj wśród Nas...:)
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: Witam wszystkich ciepło i serdecznie :)

Post autor: kawa1981 »

Czasami lepiej usłyszeć, że to endo a nie coś "gorszego" :?
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Witam wszystkich ciepło i serdecznie :)

Post autor: agachod1 »

Araja79 pisze: Nikogo nie cieszy perspektywa leczenia się wiecznie
i przyjmowania hormonow w nieskonczonosc. Kurcze, czlowiek chce sie poczuc jak pelnowartosciowa kobieta, ktora raz na 20 dni ma @. Pozdrawiam i zycze duzo zdrowka.
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Witam wszystkich ciepło i serdecznie :)

Post autor: Araja79 »

No niestety musimy się pogodzić z naszym losem i nauczyć żyć z nim w zgodzie... Nie będzie kompromisów i ustępstw... Trzeba walczyć :) Jak na wojnie :)
Awatar użytkownika
kawa1981
Ekspert
Posty: 150
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2012, 10:18

Re: Witam wszystkich ciepło i serdecznie :)

Post autor: kawa1981 »

Ja zniosę tą endometriozę na pęcherzu, ale dzidziuś musi być :) Wierzę, że będzie :)
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Witam wszystkich ciepło i serdecznie :)

Post autor: agachod1 »

kawa1981 pisze:Ja zniosę tą endometriozę na pęcherzu, ale dzidziuś musi być :) Wierzę, że będzie :)
Pewnie, ze bedzie. Nic sie nie boj. Na razie najwazniejsze jest zeby sie wszstko u ciebie zagoilo i wyciszylo. Na dzidzie przyjdzie czas. Na wszystko przychodzi. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”