Tez mam endo

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale ze znasz juz plec maluszka - najwazniejsze ze dobrze sie czujesz I nie ma plamienia. Wyglada na to kochana ze bedziesz miec zywiolowego maluszka skoro skacze podczas usg :) Buziaki
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Co tam u Ciebie Alcia? Czyżbyś znów wylądowała w szpitalu? :cry: :cry: ??
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Nie nie wylądowałam w szpitalu kochana. Czuję się bardzo dobrze. Mały daje coraz bardziej znać o sobie. Cały czas łaskocze i chyba już niebawem zacznie kopać :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

i super :)
duzo przytylas? ;)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Ufff.. No to mi ulżyło :) To świetnie :) Ale tak sie zmartwuiłam bpo zamilkłaś.
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Mały mnie rozsadza nie ukrywam. Na ostatniej wizycie się ważyłam 72,5 kg. Mam już spory brzuszek bo dzidziek jest duży i podobno mam dużo wód płodowych. Piję wodę na potęgę... po prostu jakbym miała kaca. Nie jem bardzo dużo ale za to często i po troszkę żeby uniknąć zaparć. Czasami boli mnie kręgosłup, ale najdziwniejsze to fakt że bolą mnie kolana (to chyba od przyrostu masy ciała). Najgorsze to to że bolą mnie biodra, nie mogę czasami spać po nocach szukając odpowiedniej pozycji do spania. Nie mam żadnych żylaków i takich tam podobnych rzeczy. Za to wyglądam jak krowa dojna :lol:
Biust mam wielki jak fix :shock:
Dam radę ze wszystkim byle by tylko doczekać porodu. Potem się będę martwic o siebie :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

biodra sie szykuja do porodu :P a co do reszty... po urodzeniu wroci wszystko do normy (w stosownym czasie)
Najwazniejsze, byscie i Ty i dziecko byli zdrowi !!!
A co glownie jesz?
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Hmm.. jem wszystko. Nie mam wybitnych smaków i zachcianek (jeszcze).
Dzidziuś delikatnie kopie, czuję jak się delikatnie przesuwa i łaskocze czasami bardzo intensywnie.
To jest niesamowite uczucie :) :) :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Cieszę się kochana razem z Tobą :mrgreen: Już niedługo będziemy sie wymieniać odczuciami...:) :mrgreen:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

alcia28 pisze:Nie mam wybitnych smaków i zachcianek (jeszcze).
No, cos Ty? wykorzystuj ;) zupa borowikowa z migdalami, krem z brokula z pestkami slonecznika, ciasto marchewkowe przekladane roza, poledwiczki wieprzowe w otulinie...
bedziesz miala potem co wspominac hihi
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Wiem kochane że ostatnio mało piszę ale cały czas czytam wszystkie posty. Dużo leże i odpoczywam. Może faktycznie troszkę powinnam wykorzystywać swój stan co do zachcianek :lol: :lol: :lol:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

wypoczywaj :D
to zawsze wskazane :)
ale tez pisz tu i tam, bo jak dzieciatko przyjdzie na swiat to nie bedziesz miala czasu ani nam wspolczuc, ani udzielac rad ;)
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Melduję grzecznie że czuję ruchy mojego dzidziusia! W końcu mój brzuszek się rusza! :) Mało piszę ostatnio bo mam kryzys. Czuję się mega ciężka, bolą mnie kolana i najchętniej bym tylko leżała. Brzuch mi w nocy przeszkadza, nie mogę sobie znalezc wygodnej pozycji do spania. Staram się codziennie przespać w dzień chociaż godzinkę ale nie zawsze mi sie to udaję. Nie biorę już od dłuższego czasu duphastonu i luteiny i dalej wszystko wporządku. Badania krwi i moczu bardzo dobre, brak obrzęków, ciśnienie dobre. Biorę tylko witaminki (pregnaplus) i 3 razy dziennie po 1 tabl. magnezu. Dalej nie mam wybitnych smaków, piersi już nie bolą tylko rosną i rosną :lol:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

Kochana, to same dobre wiesci! :)
rozkoszuj sie tymi niewygodami, bo:
1) wiele kobiet Ci tego zazdrosci
2) to wyjatkowe przezycie, byc moze juz sie nie powtorzy, a wspomina sie je do starosci

Zycze Wam zdrowych i spokojnych Świat!!! Mokrego dyngusa :lol:
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Co tam u Ciebie kochana? Opuściłaś forum??:(
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Kobitki kochane :) nie opuściłam forum! Jestem cały czas i poczytuję na bieżąco co u Was. Nie siedzę często na kompie bo Nasz Miłoszek (bo tak ma na imię nasz synek) nie pozwala mi siedzieć długo w jednej pozycji. Bardzo bolą mnie plecy, i co gorsza cały czas bardzo boli mnie kość ogonowa. Synuś kopie coraz mocniej, Nasz P. doktor z kliniki powiedział że jest w ogóle bardzo silny. Jego kopniaki jeszcze parę tygodni temu były dość intensywnie odczuwalne a teraz to już czasami się zginam w pół tak potrafi mamusi "dowalić" hihi Wybrałam już jakiś czas temu położną i chodzę na spotkania raz w tygodniu. Wszystko już prawie przygotowane, dostałam b. dużo ubranek od koleżanek i teraz mnie czeka pranie i prasowanie. Tatuś się wczuwa, z każdym wyjazdem za granicę coś kupuję. Ja jestem już coraz cięższa i grubsza i po prostu nie mam się w co ubrać :lol:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

same dobre wiesci :)
Radujemy sie razem z Toba! bo to radosc ogromna! :) a jesli ktos tego nie rozumie (bo ostatnio slyszy sie glosy ubogich uczuciowo mlodych, kt. nie chca potomstwa) to jest emocjonalnie uposledzony, chory na egocentryzm Te chwile, kiedy rodzi sie w Tobie nowe zycie zapamietuje sie na zawsze i sa to naprawde b.przyjemne, cieple, szczesliwe wspomnienia :)
Wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

jeszcze raz
Wszystkiego dobrego :)
Tenia1987
Ekspert
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 20:15

Re: Tez mam endo

Post autor: Tenia1987 »

Hej Alcia:) Jak się czujesz? Jak maleństwo?
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Kochana i ja się doczekałam sie "twoich trosk i obaw" a jak Ty się czujesz? Imię już wybrane?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

Alciu co u Ciebie kochana ??? Mam nadzieje ze pogoda Ci nie doskwiera I nie jest zbyt goraco gdyz to utrudnia dodatkowo. Zycze aby czas do rozwiazania przebiegl blyskawicznie oraz zebys mogla usciskac swoje malenstwo i poczuc sie mama :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Czujemy się dobrze (jak na ten etap ciąży) . Jest mi już ciężko, szybko się męczę, poza tym Miłoszek mamusi nie oszczędza bo sadzi kopniaki już dość mocno. U mnie pogoda jak do tej pory jest łaskawa poza kilkoma dniami upałów, które jakoś przetrwałam. Modlę się żeby synuś dotrwał do swojego terminu porodu 27.08 , bo zawsze to lepiej w mamusi posiedzieć i dojrzeć :lol:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

Trzymam wiec kciuki zeby synus dotrwal do terminu w brzuszku. Ale ten czas szybko leci i w sumie musisz wytrwac jeszcze 2 miesiace do porodu. Czy masz dni kiedy nie chce Ci sie nic robic - co wtedy? Siegasz po jakies ksiazki ? Buziaki kochana :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Hmm....Namiętnie rozwiązuję krzyżówki jak mam lenia :lol:
A tak teraz wyglądamy....
Załączniki
IMG_0318bb.JPGpp.JPG
IMG_0318bb.JPGpp.JPG (35.25 KiB) Przejrzano 16566 razy
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale wygladacie - synus pewnie jest duzy :) Masz piekny tatuaz :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Dziękuję:)
Dzidzia podobno duża. Pan doktor twierdzi że jak będzie rósł cały czas tak jak do tej pory to do porodu powinien ważyć 3.800 kg.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

No to rzeczywiscie pieknie rosnie. Ciesze sie Twoimi wiesciami wiedzac ze jest wszystko dobrze :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Ale super brzuszek!!!!!! :lol: :lol: :lol: Alcia pokaż się w całości :) Ja niestety CAŁA rosnę, ale to przez hormony(tak mi powiedzieli) przez 6 mcy przybrałam 10 kg... :cry: A teraz jeszcze urośniemy razem... :cry: :cry: Przeraża mnie to..
Świetnie, że dobrze się czujecie :)
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Leze w szpitalu, wczoraj wieczor zaczely mi odplywac wody. Nie mam skurczow ani akcji porodowej poprostu wody leca. Narazie leze plackiem zobaczymy jak dlugo utrzymam te wody co zostaly bo ponoc jest ich jeszcze duzo.
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Tez mam endo

Post autor: EveLondon »

Kochana trzymam kciuki mocno zeby malenstwo jeszcze posiedzialo chwile i za szczesliwe rozwiazanie!!! Jestesmy z Toba!!

Ps. troche nie w pore ale dopiero zobaczylam zdjecie i chcialam sie zapytac czy z tatuazem cos ci sie zrobilo podczas ciazy bo ja tez mam na boku choc troche bardziej na plecach ale zastanawiam sie czy sie jakos dziwnie nie rozciagnie ;p Pozdrawiam :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”