Tez mam endo

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: Tez mam endo

Post autor: olla27 »

Super, super :D gratuluje z całego serca :) fajnie że tak czasami dokucza, musisz wiedzieć że go masz :) tak jak mówisz najważniejsze że jest zdrowy :) powodzonka :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

O jojki :shock: No niestety takie to życie ciężkie... Ale juz nie jestes sama, masz Miłoszka :) To ile on juz ma? zupki mówisz?? to musi być duży :) moja jeszcze mnie po żebrach kopie... Oby do lutego :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

niech Miloszek rosnie zdrowo!
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Witajcie kochane. Miloszek w piatek skonczy 5 miesiecy. Od 4 miesiaca je juz zupki, i deserki. Okazalo sie ze musimy jezdzic na cwiczenia 2 razy w tygodniu poniewaz ma delikatne zaburzenie ukladu nerwowego i wymaga usprawnienia ruchowego - chodzi w sumie tylko o trzymanie glowki jak go ciagne za raczki ( ucieka jeszcze do tylu). Miloszek urodzil sie 1,5 miesiaca za wczesnie i mial troszke obnizone napiecie miesniowe. Poza tym chlop jak dab. Wazy juz przeszlo 7 kg. A tak z innej beczki od endo dalej mam spokoj, i kurcze od okresu w tym miesiacu tez....spoznia sie. Zrobilam 2 testy i wyszly 2 razy blade drugie kreski. Kurcze tu ivf i prosby do boga o ciaze a tu by byla taka niespodzianka.? jutro jade na krew bo chyba oszaleje....
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: Tez mam endo

Post autor: olla27 »

O kurcze Alcia ale byłaby niespodzianka :) czyżby Miłoszek miał mieć rodzeństwo :) dobrze ze z endo masz spokój. Jeszcze raz gratuluje maluszka ;) Daj koniecznie znać jak wyjdą badania, ale miałabyś niespodziankę na święta :)
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

faktycznie byla by niespodzianka, miloszek tez jest "prezentem swiatecznym" :-)
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Dziś urodziny Miłoszka, skończone 5 miesięcy a moje BHCG wyniosło 383.......
Tenia1987
Ekspert
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 20:15

Re: Tez mam endo

Post autor: Tenia1987 »

Ale numer:) ale to już potwierdzone że jesteś ponownie w ciąży? Czy może być tak że jeszcze po poprzedniej ciąży BHCG sie utrzymuje przez jakis czas? Byłoby super gdyby okazało się że po tylu latach walki taka niespodzianka się wam przytrafiła:)
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

wczoraj robiłam bhcg i wyszło a jeszcze u lekarza nie byłam. mam mdłości, brak @ więc raczej pewne.....
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

jest domek co prawda lokatora jeszcze nie widac ale jest!!! aha powtorzylam beta hcg i wynosi 1271.. :)
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: Tez mam endo

Post autor: olla27 »

Wow ale super prezent :D
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

melduje dzisiejsze betahcg 5574 wiec napewno juz rosniemy. co za wariactwo. dalej nie wierze hahaha
Tenia1987
Ekspert
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 20:15

Re: Tez mam endo

Post autor: Tenia1987 »

Super:) ucieszyła mnie ta wiadomość bo dała mi nadzieje, że nie wszystko jest stracone. I wszystko może się wydarzyć.
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Wesolych i spokojnych swiat Wszystkim zycze!
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Jaaaa!!! Trochę mnie nie było a tu takie wieści!! :D
Ale numer! Wiadomo, że ivf leczy, ale nie spodziewałam się :D ale super!
Gratuluję kochana :)
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Tez mam endo

Post autor: EveLondon »

Gratulacje :) Rosnijcie zdrowo :) i koniecznie napisz jak bedziesz po jakiejs wizycie :0
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale wiadomosci - gratulacje tak wspanialych wiesci. Dbajcie o siebie wobec tego :) Buziaki.
Jak sie czujesz ???
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

U lekarza byłam już 2 razy. na ostatniej wizycie biło już serducho i lekarz mówił ze jest to około 5-6 tydz. Biorę duphaston 2 razy dziennie i witaminy. We wtorek jadę do krakowa do lekarza z kliniki na usg i dopytac co do leków. Czuję się nawet dobrze choć wczoraj miałam incydent hmm...szarpnęło mnie do wc. poza tym ok. chyba tym razem bedzie dziewczynka bo z miłoszkiem nie wymiotowałam:)
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: Tez mam endo

Post autor: olla27 »

Alu bedziesz miała parke :) super.
Daj znać co powie Ci lekarz.
Pozdrawiam.
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: Tez mam endo

Post autor: olla27 »

Alu napisz mi w którym tygodniu ciąży byłaś jak poszłaś do ginekologa??
Tenia1987
Ekspert
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 20:15

Re: Tez mam endo

Post autor: Tenia1987 »

Jak się czujecie? Byłaś na USG? Wszystko jest w porządku?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

Alu jak Twoje samopoczucie - jak malenstwo sie rozwija ??? Prosze odezwij sie do nas - mam nadzieje ze poranne mdlosci odejda w zapomnienie za jakis czas. Trzymaj sie cieplutko.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Bylam w klinice u mojego lekarza od ivf. 13.01 byl wg usg 9 tydzien. Czuje sie nawet niezle. Miloszek ma teraz katar i jestem niewyspana. Mdlosci czasami sie pojawiaja ale sa znosne. Cos w nocy czasami nie moge spac no sikam na potege w nocy i to mnie budzi. Poza tym spoko. Mam brac inne leki niz przepisal mi gin u ktorego bylam. Po 12 tyg. mamy zrobic wymaz na bakterie. No i badan mam z 15 do zrobienia w tym czynniki infekcyjne. Z miloszkiem mialam infekcje bakteryjna i to ona zaatakowala pecherz i dlatego mi odeszly wody i musieli mi zrobic cesarke - tak twierdzi moj lekarz z kliniki. Slucham sie tylko jego bo jemu tylko ufam...i mam nakaz nastepnej cesarki nie wolno mi rodzic silami natury.
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Olu bylam u lekarza zaraz jak tylko nie dostalam okresu i byl malusienki pecherzyk ale usg nie pokazywalo ktory to tydzien. potem za 2,5 tyg poszlam znowu i byl juz pecherzyk 2.7 mm i robaczek w srodku i bijace serduszko to lekarz powiedzial ze okolo 5-6 tydz. teraz 13.01 9 tydzien
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Tez mam endo

Post autor: vwd »

to super!!! :D
Tenia1987
Ekspert
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 20:15

Re: Tez mam endo

Post autor: Tenia1987 »

Super:):)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Tez mam endo

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale - dbaj o siebie i malenstwo. Jak dajesz sobie rade z Miloszkiem bedac dodatkowo w ciazy? Pewnie jest troszke ciezko. Buziaki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Tez mam endo

Post autor: Araja79 »

Nie masz pojęcia moja imienniczko jak bardzo się cieszę z Twojego szczęścia :) Trzymam za was kciukasy. Nie udało nam się być razem w ciąży przy Miłoszku, za to teraz ja zahaczyłam o Twoją drugą ;) a powiedz co lekarz mówi na temat tak wczesnego zajścia w ciążę po cc? Jak blizna? Teraz chyba będą ją bacznie obserwować?? No i dla tego masz zakaz sn. Pozdrawiam Cię gorąco :*
Tenia1987
Ekspert
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 20:15

Re: Tez mam endo

Post autor: Tenia1987 »

Ja mam znowu pytanie do was dwóch. Do ciebie Araju79 i co ciebie Alu. Czy podczas ciąży boli was brzuch? Ja praktycznie cały miesiąc odczuwam oza bólem brzucha takie "ciągnięcie" w dole brzucha. Oczywiście ze względu na zrosty. Czy podczas rozciągania się macicy w ciąży odczuwacie to jakoś? Chciałam zapytać też was o kręgosłup- czy odczuwacie ból kręgosłupa?
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Tez mam endo

Post autor: alcia28 »

Gosiu powiem tak: jest bardzo ciezko. Miloszek coraz wiecej rozrabia, jest mega ruchliwy, i mega ciezki. Ja czuje sie mega jakos zle, czesto wymiotuje lub poprostu mnie muli, szybko sie mecze i denerwuje jak nie moge odpoczac wtedy kiedy chce ale zaciskam zeby i jakos daje rade.
Araju kochana widisz jaki ten los przewrotny..hihi dziekuje za wsparcie i cieple slowo. a co do blizny to mam zakaz porodu bo wczesnie po cc zaszlam w ciaze i mogla bym urodzic poprostu do brzucha bo blizna napewno by sie rozeszla.
Teniu ja odczuwam bole brzucha, klucie czasami i czuje jak pokluwa mnie szyjka. przy rozciaganiu macicy to nieuniknione. a co do kregoslupa to ojoj jak boli zwlaszcza teraz jak malo odpoczywam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”