Cześć wszystkim

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Cześć wszystkim

Post autor: EveLondon »

Witaj nie mialysmy okazji jestem Ewelina. Widze ze tez sporo przeszlas. Mieszkam rowniez w Uk ( moglabys napsiac gdzie dokladniej) Ja mialam tak ze bylam na cytologi w pl i lekarka zauwazyla jakies powiekszenie i kazala powtorzyc usg po miesiaczce. wrocilam do uk i psozlam do gp powiedzialam jaka byla sytuacja i lekarz skierowal mnie na usg ( mam wspanielego lekarza w gp i wie ze z byle czym nie przychodze przekonal sie bo przezyli juz ze mna traume jak mialam dwie operacje na zoladek i ponad 4 miechy w szpitalu takze z tym nie mam problemu ale powiem szczerze ze w moim gp jest chyba 7 lekarzy i tylko do niego jest mega kolejka dwutygodniowa i do zadnego innego bym nie poszla) Po usg wrocilam i ze lzami mi powiedzial ze albo rak jajnika albo endo i piorytetem wyslal mnie do ginekologa- onkologa po tygodniu wiedzialam juz ze na 99% to nie rak a endo. Mam nadzieje ze wszystko ci sie ulozy i starania sie udadza :) Powdzenia trzymam kciuki :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć wszystkim

Post autor: vwd »

aika, nie wiem co sie stalo?!
to moja wypowiedz vwd Przepraszam za zamieszanie! Czy mozesz napisac ponownie to co chcialas powiedziec Ewelince?! a ja zaraz bede wyjasniac sprawe z Adminem. Dzieki za wyrozumialosc. Pierwszy raz ma miejsce taka sytuacja.
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Cześć wszystkim

Post autor: EveLondon »

witaj kochana ponowie prosbe vwd co do wypowiedzi do mnie bardzo chetnie przeczytam :)
Cudowne wiesci ze @ nie przynosi boli i mozesz normalnie funkcjonowac czyli co plan jest na dzialania po @?? jesli tak to trzymam mocnooooo kciuki :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Cześć wszystkim

Post autor: EveLondon »

dziekuje ci bardzo za odpowiedz widze ze poki co jedyna siedze w Londynie hehe.
Widzisz roznie sie to odbywa. Ja trafialam na cudownych lekarzy, gdy mialam problemy z zoladkiem pierwsze poszlam w polsce prywatnie do specjalistki to mnie nastraszyla ze mam za mala nerke ktora mi nie pracuje i mimo ze czulam ze to nie nerka bo nie nerki mnie bolaly a zoladek to napedzila mi stracha i zaraz tutaj lecialam na dalsze badania a okazalo sie ze mialam narosli na jelitach i jedzenie nie przesuwalo sie dalej wiec najpierw mialam laparoskopie ale niestety sie nie udala i musieli otworzyc spedzilam 4 miesiace w spziatlu i uwierz poznalam cale mnostwo lekarzy i kazdy byl zupelnie inny. do czego zmierzam... mimo ze ufam im ze wiedza co robia to i tak zawsze szukam sama odpowiedzi na pewne pytania w tym pomaga mi to forum. tak jak np lekarz z gp powiedzial ze przy tych tabeletkach co jestem nadal moge zajsc w ciaze wiec mam uwazac bo to zaszkodziloby i mi i dziecku a ginekolog powiedzial ze nie musze uwazac bo taka dawka to nie ma szans na ciaze i mimo ze to powiedzial uwazamy z moim bo tak jest pewniej a ja mimo wszystko czuje ze mam jajeczkowanie mimo ze okresu nie mam. a co do zastrzyku ktory dostala twoja kolezanka to tez mialam ciekawa sytuacje bo zapytalam o ten zastrzyk w gp bo powiedzialam ze nie chce mi sie lykac trzech tabeletek dziennie ze moge zapomniec ze wole zastrzyk co 3 miesiace i spokoj to powiedzial ze wolabym mi go nie dawac bo po nich okresy staja sie wieksze bardziej krwawiace a to mogloby przyspieszyc powstawanie guzow przy decyzji o zaprzestaniu sztucznej menopauzy ale ile w tym prawdy nie mam pojecia tak czy inaczej posluchalam.
Jaki plan jest dalej z toba? jestes pod kontrola lekarzy tutaj czy w pl? z tego co pamietam Gosia kiedys dala link do listy lekarzy w Uk ktorzy specjalizuja sie w endo moze znajdziesz ta lekarza ktory jest w twojej okolicy i uda ci sie do niego dostac teraz jak masz potwierdzone w pl endo nie powinno ci gp robic problemu tylko wyslac bezposrednio. Jak uda mi sie znalezc ten link to ci napisze. pozdrawiam
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Witaj aiko - podaje Ci link abys mogla znalezc konsultanta od endo w swojej okolicy http://www.drfosterhealth.co.uk/consultant-guide/ - powodzenia i mam nadzieje ze trafisz na dobrego specjaliste. Pozdrawiam - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie bardzo Aiko ze moglam pomoc - ja jestem w polnocno zachodniej Anglii w okolicach Manchesteru.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Cześć wszystkim

Post autor: EveLondon »

Dziekuje Gosiu za pomoc bo wczoraj przeszukalam rozdzialy i nie umialam znalezc tego linku :) A tobie kochana zycze powodzenia i mam nadzieje ze znajdziesz specjaliste gdzies blisko i pedz do gp i wymus skierowanie do niego wkoncu masz potwierdzone endo. a poza tym to trzymam kciuki zeby starania sie udaly :) pozdrawiam
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć wszystkim

Post autor: vwd »

Czesc dziewczyny, postaram sie tym razem wypowiadac bardziej uwaznie :) Z tego aika co piszesz
aika pisze:Moj plan to zajść w ciąże. Jestem pod opieka lekarza w Polsce, powiedział ze jeśli po odstawieniu Visanne nie zajdę w ciąże w ciągu 6 m-cy to mam się do niego zgłosić. Moze rzeczywiście spróbuje tutaj w UK jeszcze raz, w sumie takie latanie do Polski do ginekologa jest trochę uciążliwe
masz switny plan :D Oby sie powiodl i obys nie musiala latac co chwila do PL do gina :) Trzymam kciuki :) :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć wszystkim

Post autor: domowniczka »

aika pisze:Co mnie najbardziej denerwuje?
- rzeczy, które teoretycznie maja działać ale z jakiejś niewyjaśnionej przyczyny nie działają
- angielscy kierowcy jeżdżący bez świateł ( leje, ściemnia się, do tego jest mgła ze wyciągniętej reki nie widać ale taki typ nie włączy świateł, Pewnie myśli ze światła są tyko po to żeby tylko on widział drogę a nie po to żeby czasem on był widoczny przez innych
- ludzie którzy wiecznie narzekają ( zwłaszcza faceci)
Ogólnie mało rzeczy mnie denerwuje :)
dzieki za odp. :) jesli cos jeszcze przyjdzie Ci do glowy to dopisz ;) pozdrawiam :D
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć wszystkim

Post autor: vwd »

jestes w ciazy? :shock: wow :D
co za radosc!!!!!!!!!!
jak sie czujesz? ;)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć wszystkim

Post autor: domowniczka »

naprawde?
moje gratulacje!!! :)
MamaJulci
Udzielający się
Posty: 12
Rejestracja: środa, 29 października 2014, 18:44

Re: Cześć wszystkim

Post autor: MamaJulci »

aika - będzie wszystko dobrze :) trzymam kciuki :*
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale wiadomosci Aiko - ciesze sie razem z Toba i gratuluje. :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć wszystkim

Post autor: vwd »

wspaniale!
czasem tak bywa
aika pisze:Poddalam sie i stwierdzilam, ze juz nie podejmuje sie dalszego leczenia. Zajelam sie soba, zaczelam biegac, cieszyc sie zyciem a tu taka niespodzianka
zycie jest przewrotne :)
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Cześć wszystkim

Post autor: EveLondon »

Gratulacje :) Dbajcie teraz o siebie :) A co do strachu to wiem co czujesz tez sie tego boje w UK ale jakos to trzeba przetrwac a jak bardzo bedziesz sie stresowac to moze warto sie uspokoic sie jakims prywatnym USG choc nie wiem czy teraz cos bedziesz mogla zobaczyc. pozdrawiam :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale :) Jak malenstwo - rosnie ??? Wszystko w porzadku ? Pozdrawiam cieplo :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie razem z Toba - masz juz imie dla malutkiej? Jak Twoje samopoczucie? Pozdriwionka :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Drobi
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 17:56

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Drobi »

Hej! Ja jestem świeżynką na forum, niemniej jednak spieszę się przywitać i pogratulować:)
Pozdrawiam :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć wszystkim

Post autor: vwd »

aika pisze:Jeszcze tydzien i koncze 37 tydz czyli ciaza bedzie donoszona:) czuje sie dobrze, chociaz jak to przy koncowce wszystko ciagnie i boli. Nie jest zle.
to juz? :shock: jak to szybko zlecialo :)
szczesliwego rozwiazania!!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Bardzo sliczne imie :) A jak Amy Grace sie miewa ?? Nadal jest jeszcze w brzuszku czy juz przyszla na swiat ??? Pozdrawiam :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”