Lublin Wita

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Lublin Wita

Post autor: domowniczka »

madzielenka27 pisze:Co mnie wkurza ..chamstwo mocherowych beretów "im się wszystko należy , ty zawsze masz byc zdrowa i bez prawa do miejsca siedzącego...
wkurzają mnie ludzie którzy wchodzą z brudnymi buciorami w moje zycie
wkurza mnie to że nie wiem kiedy dostanę @ wkurza mnie że robi siwe tak szybko ciemno...
wkurza mnie... mój własny strach bez uzasadnienia....
widze, ze wkurzen ciag dalszy
madzielenka27 pisze:Ja Chcę @@@@@@@ !!!!!!!! 34dc a @ jak nie widać było to i tak nadal jest...
Podoba mi sie to w jaki sposob piszesz :) Trzeba wyladowac swoje wkurzenie! i Ty to robisz! No, to wkurzaj sie dalej! hihi ;)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Lublin Wita

Post autor: Araja79 »

Łączę się w oczekiwaniu na @...;)
madzielenka27
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 12:37

Re: Lublin Wita

Post autor: madzielenka27 »

Przyszła wyczekiwana @ ...czemu to tak boli , te mega skurcze i wrażenie że chce coś wyjsc ale nie może .. te gwiazdki przed oczami przy każdym skurczu... ból przy sikaniu jak rażenie prądem ...
Przepraszam ... moje dolegliwosci nie są porónywalne do waszysch ja mam bardzoooooooooooo krótkie okresy i bardzo skąpe... tęsknię za tamponami ....aby przynajmniej poczuć się komfortowo , aby nie mieć odparzeń ... ale przy tak nikłym @ aplikacja jest mega bolesnaaaaaaaaa.....bu przepraszam...
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Lublin Wita

Post autor: Araja79 »

O joj... :( Wzięło mnie przerażenie... Już się boję... :( 2 tygodnie po ostatniej tabletce... Pojawiają się bóle takie jakbym miał dostać@ ale nie ma...
Współczuję Ci serdecznie cierpienia... Odpoczywaj i relaksuj się. :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Lublin Wita

Post autor: vwd »

tampony przy endo?? :shock:
madzielenka27
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 12:37

Re: Lublin Wita

Post autor: madzielenka27 »

nie mam potwierdzanego endo... a tampony no cóż tęsknota za nimi się odzywa... pewnie Ty też kiedyś stosowałaś tampony... ja teraz nie mogę ze względu ze mój @ to raczej pomyłka ... w środę ląduje w szpitalu i w tedy zobaczymy na czym stoję..
Czytając wasze wypowiedzi mam dziwne wrażenie że endo to obfite @ i długie a ja całkowicie odwrotnie...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Lublin Wita

Post autor: vwd »

raczej obfite, ale bywa roznie ;)
"a jesli chodzi o tampony...
dyskutowalysmy o tym juz kiedys, m.in. tutaj
http://www.forum.endoendo.pl/viewtopic. ... it=tampony
odradzam!!!!!"
cytat z http://www.forum.endoendo.pl/viewtopic. ... deb7#p9244
ja nie nosilam tamponow... gdy zalozylam kiedys w 4, 5 dniu to dostalam okropnych boli ;) ale rozumiem, ze Tobie one sluza :)
madzielenka27
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 12:37

Re: Lublin Wita

Post autor: madzielenka27 »

vwd od ponad roku nie mogę stosować tamponów ... więc nie wiem skąd
ale rozumiem, ze Tobie one sluza :) tęsknię za nimi bo było mi dobrze z nimi... teraz to ja nawet nie mam 2 dnia okresu nie wspominając o 3 ...ba nawet 1 to " wpada na kawe " i dowidzenia ...
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Lublin Wita

Post autor: domowniczka »

czesc :D czy moze chesz cos jeszcze dopisac do swojej listy wqrzen? ;)
madzielenka27
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 12:37

Re: Lublin Wita

Post autor: madzielenka27 »

Nie, nic więcej... czekam juz tylko na wyniki badan hormonalnych bo już wiem że jajniki mam całe w pęcherzykach ... buuuuuuuuuuuu <płacze> :( ;(
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Lublin Wita

Post autor: vwd »

:cry: nie martw sie, ja to robie, Ty badz usmiechnieta
madzielenka27
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 12:37

Re: Lublin Wita

Post autor: madzielenka27 »

Badania w 5 dc:
esttradiol 253pmol/l
kortyzol 9.37 mikrogram/dl
fsh 4.37 u/l
testosteron 1,59 nmol/l
lh2.37 u/l
prolaktyna 167mU/l
ft3 4,29 pg/ml
ft4 1.16 ng/dl
progesteron 3.46 nmol/l
DHEAS 512.1 mikrogram/l
Nic mi te wyniki nie mówią i teraz głowne pytanie dobowy profil prolaktyny godzina 22:00 -249 godz 2:00-1575 i 6;00-1315
moje pytanie ta prolaktyna w nocy jest tak wysoka czy ktos tak jeszcze ma i czy po obciążeniu też by była taka dziwna ?? bo nic nie mogę znaleść na ten temat , zastosowowano Norprolac 1/3 tab na noc... na jajnikach mnustwo pęcherzyków no i brak owulacji....
Proszę o interpretacje wyników...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Lublin Wita

Post autor: gosiak76 »

Witaj - najlepiej gdybys z tymi wynikami udala sie do swego lekarza ginekologa ktory zinterpretuje te wyniki, Nie sadze aby ktoras z nas wziela sie za ich interpretacje. Udaj sie na konsultacje do lekarza badz jak masz mozliwosc to przedzwon do lekarza i przedstaw wyniki. Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Lublin Wita

Post autor: Araja79 »

Duużo zdrówka, duużo ciepła, duużo miłości i spełnienia najskrytszych marzeń :)
Bezbolesnych, beztroskich i radosnych Świąt :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Lublin Wita

Post autor: vwd »

madzielenka27, jak Ci lekarz wytlumaczy co wynika z tych wynikow, to prosze napisz nam, bo my chetnie tez sie tego dowiemy :) Pzdr. poswiatecznie! :)
madzielenka27
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 12:37

Re: Lublin Wita

Post autor: madzielenka27 »

pani dr powiedziała że zaniski mam progesteron stąd duże skurcze macicy przy @ , z biegu w labolatorium bym była zdrowa ale moja prolaktyna się uaktywnia w nocy no i .... mega skępe @ to wina prolaktyny, długi cykle wina @ bolesne stosunki wina @, tłusta cera wina prolaktyny ,przetłuszczające włosy wina prolaktyny....
no i wiem że od kilkunastu miesiecy mam bezowulacyjne cykle stąd pęcherzyki na jajnikach , endometrium w 6 dc. miałam 1,2mm . Więc skąd ja miałam miec @ co do złuszczania , skonczyłam brać luteinę dokanałowo :D ale przytym miałam skurcze promieniujące do pachwin ... Dziecko jak bym chciała mieć to tylko ze stymulacją jajeczkowania .... tylko ... Wyrok wszystkirmu winna prolaktyna dożywocie jej < ale nie zemną > a zapomniałam o bolesnosci piersi... buuu że większe to ok ale żeby nie bolały :P
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Lublin Wita

Post autor: vwd »

czyli wiesz wszystko ;) a jakie leczenie?...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”