Witam :)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
malutka
Udzielaj±cy się
Posty: 37
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 21:56

Re: Witam :)

Post autor: malutka »

no i po kolejnej wizycie tym razem moj organizm sie zbuntowal i postanowil nie wytworzyc sobie jajeczek tak wiec czekam czy dostane miesiaczke samoistnie jesli nie wywolamy ja duphastonem i potem znow clostilbegyt a do tego jakis lek dexa..cos nie pamietam dokladnie ma mi zadzialac na prace nadnerczy i obnizyc produkcje jakis przeciwcial ktore moga odrzucac plemniczki i jajeczka czy jakos tak to wlasnie ten problem immunologiczny..a pani doktor jest bardzo zdziwiona ze jeanine miala wspomoc a tu nic...no ale bedzie badac czy moj jajniczek potrafi funkcjonowac sam bez pomocy prochow..tylko watpi w to...:(
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Witam :)

Post autor: Araja79 »

Oj niefajnie :( U mnie był i w sumie jeszcze sa pęcherzyki... Jeden pękł, ten z lewego jajnika, który miał wielkośc ok 4cm prawy jajnik ma 3 pęcherzyki o wielkości ok 1,5 cm... ale za to mam bardzo cienkie endometrium co tez jest problemem w zajściu w ciążę...
Eh my to się mamy...
malutka
Udzielaj±cy się
Posty: 37
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 21:56

Re: Witam :)

Post autor: malutka »

no niefajnie..jesli to nie pomoze to szpital badania hormonalne i sprawdzenie czy jajniczek pracuje zeby myslec nad invitro..ale finansowo to zabojstwo niestety..
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam :)

Post autor: gosiak76 »

Malutka mam nadzieje ze leki zadzialaja i tego sie trzymajmy - trzeba sobie dac szanse ktora otworzy drzwi do dalszych dzialan. Pozdrawiam cieplutko.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
malutka
Udzielaj±cy się
Posty: 37
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 21:56

Re: Witam :)

Post autor: malutka »

dziekuje :) czas pokaze..
malutka
Udzielaj±cy się
Posty: 37
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 21:56

Re: Witam :)

Post autor: malutka »

no i okresu ani widu ani slychu w niedziele mam zaczac brac duphason zeby wywolac okres ale mam taka nadzieje ze nie przyszedl z innego poowodu niz bunt mojego jajniczka :/ chyba tak dla swojego spokoju zrobie test..
a mam wspaniala nowinke :))) od niedzieli usmiech nie schodzi mi z twarzy :) moj Ukochany wreczyl mi sliczny pierscionek z diamentem i zapytal czy zostane jego zona!!!! :)))
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Witam :)

Post autor: Araja79 »

O joj :) To cudowne wieści :mrgreen: :mrgreen: trzymam kciuki za to żeby były kolejne tek wesołe Gratulacje Malutka :)
A co do in vitro, to dla mnie też "morderstwo portfela" dla tego kombinujemy na razie innymi sposobami.
Trzymam mocno, mocno kciuki.
malutka
Udzielaj±cy się
Posty: 37
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 21:56

Re: Witam :)

Post autor: malutka »

dziekuje Araju :)
no a niestety okres nie nadszedl i czas zaczac brac grzecznie leki tak jak Pani doktor kazala..
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Witam :)

Post autor: Araja79 »

A zrobiłaś test kochana? Bo może nie trzeba będzie brać leków,...
malutka
Udzielaj±cy się
Posty: 37
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 21:56

Re: Witam :)

Post autor: malutka »

tak zrobilam i niestety..
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Witam :)

Post autor: Araja79 »

Miejmy nadzieję, że leki pomogą,... Ja mam teraz odstawione wszystkie leki i też mam nadzieję, że wreszcie...:)
malutka
Udzielaj±cy się
Posty: 37
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 21:56

Re: Witam :)

Post autor: malutka »

do soboty duphaston i potem czekac na okres
a sie zaczyna cos dziac w sprawie in vitro!!
ciekawe jak dalej...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam :)

Post autor: gosiak76 »

Powodzenia kochana :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
malutka
Udzielaj±cy się
Posty: 37
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 21:56

Re: Witam :)

Post autor: malutka »

no i odstawilam duphason i pojawil sie okres..od wczoraj biore jakis lek na zwalczanie przeciwcial ktore atakuja ponoc moje jajeczka i plemniczki i byc moze utrudniaja zajscie w ciaze a od jutra znow clo..i czekanie na jajeczka..w piatek wizyta u pani doktor..moj czas sie chyba konczy bo po tym cyklu jak to pani doktor stwierdzila to kolejny raaz do szpitala na badania hormonalne i jakies takie ktore wogole stwierdza czy moj jajnik wogole jakos pracuje bo nawet do sztucznego zaplodnienia to musi..a jak nie t juz niewiem..
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Witam :)

Post autor: Araja79 »

No to ja usłyszałam coś podobnego...:(
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam :)

Post autor: vwd »

Czesc dziewczyny! :) wcinam sie w wasza smutna rozmowe, by powiedziec: Wiosna idzie! :) radosci na nadchodzace swieta i wiosny w sercu :D powodzenia! Nadziei, kt. daje nam Zmartwychwstaly Chrystus :) Wesolych Swiat!
malutka
Udzielaj±cy się
Posty: 37
Rejestracja: środa, 7 listopada 2012, 21:56

Re: Witam :)

Post autor: malutka »

ahh trzeba zyc dalej..teraz mam jajeczka maja rosnac..i tego sie trzeba trzymac!!
dziekuje za zyczonka i wszystkim rowniez zycze spokoju i odpoczynku!!
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Witam :)

Post autor: Araja79 »

No to kochana teraz życzę Ci na święta duużo duużych OOOO, tych kurzych i tych Twoich. Niech pękną w odpowiednim czasie :)
Milionek66
Ekspert
Posty: 112
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:45

Re: Witam :)

Post autor: Milionek66 »

A ja ze swej strony również życzę
wszystkiego dobrego. Zdróweczka
bo to najważniejsze...

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”