Świeżynka

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
serua
Pocz±tkuj±cy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 26 listopada 2012, 16:43

Świeżynka

Post autor: serua »

Witam,

szukając wsparcie w sprawie endometriozy znalazłam Ten portal i postanowiłam si e przyłaczyc do wszystkich, ktorzy maja taki problem co ja. Razem jest łatwiej i raźniej. :D Mam nadzieje,że tu znajdę wsparcie
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Świeżynka

Post autor: magma »

witam Cie serdecznie...:)

Oczywiście, że tu znajdziesz wsparcie, jak nigdzie...;)
Ja także je kiedyś znalazłam, cały czas otrzymuję i staram się dawać je innym...
Pozdrawiam serdecznie.
Masz pytania, watpliwości, chcesz się wykrzyczeć...dobrze trafiłas...:) nawet bardzo dobrze...Jesteśmy endo/wikipedią czytaj encyklopedią wiedzy o endo...w kupie siła...
;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Świeżynka

Post autor: gosiak76 »

Witaj na naszym forum - wsparcie na pewno bedziesz miala zapewnione gdyz dziewczyny dziela sie swoimi doswiadczeniami ktore zdobywaja w trakcie leczenia choroby.
Postaramy sie odpowiedziec na Twoje pytania w miare naszych mozliwosci.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
akinomka
Udzielaj±cy się
Posty: 46
Rejestracja: środa, 21 listopada 2012, 08:39

Re: Świeżynka

Post autor: akinomka »

witaj -też nie dawno dowiedziałam się o endo,
i trafiłam na to forum
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Świeżynka

Post autor: hercik17 »

Witaj miło,że dołączyłaś.Na pewno wsparcie tu otrzymasz i nie zostaniesz z tym wszystkim sama.A swoją drogą to zauważyłyście jak dużo osób do nas ostatnio dociera?Ile kobiet potrzebuje pomocy?
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Świeżynka

Post autor: domowniczka »

serua pisze:Witam,

szukając wsparcie w sprawie endometriozy znalazłam Ten portal i postanowiłam si e przyłaczyc do wszystkich, ktorzy maja taki problem co ja. Razem jest łatwiej i raźniej. :D Mam nadzieje,że tu znajdę wsparcie
tez witam :) kupa nas :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Świeżynka

Post autor: Araja79 »

Hmm... Co tu można dodać?? Moje Przedmówczynie już Cię zapewniły, ja się mogę tylko dołączyć i powitać w naszym gronie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”