Cześć wszystkim!

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: alcia28 »

Czekamy na wieści kochana.
MariaMagdalena
Udzielający się
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 12 lutego 2013, 00:31

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: MariaMagdalena »

Cześć dziewczyny, wróciłam! :D

Na brzuchu mam 3 dziury, ramiona i przepona bolą jak diabli a "obsługa szpitalna" nie okazała się jednak taka super, jak sądziłam na początku. Podczas laparoskopii usunięto mi z lewego jajnika torbiel, która od 14 lutego z 18,5 mm urosła do 4-5 cm i która okazała się być torbielą czekoladową. Z opisu zabiegu wynika, że podczas wyłuszczania wszystko się z niej wylało no ale zrobili tak, że ma już być ok. W karcie wypisowej napisali "nowotwór niezłośliwy jajnika lewego" oraz, że "na otrzewnej zagłębienia Douglasa drobne ogniska endometriozy". Niestety z ewentualnym leczeniem czegokolwiek kazali mi się udać do mojej ginekolog w przychodni, na wynik histopato mam poczekać 2-3 tygodnie. Nie mówili nic na temat zrostu w zespoleniu łonowo-krzyżowym ani o tym, że mój prawy jajnik miał być przyrośnięty do macicy. W sumie to niewiele się dowiedziałam i z wszelkimi wyjaśnieniami będę chyba musiała poczekać do wizyty u mojej ginekolog. Jedyne co mi na odchodne powiedział pan doktor (z bardzo ironicznym uśmieszkiem na twarzy, patrząc na mojego chłopaka) to to, że na moim miejscu pospieszyłby się z posiadaniem potomstwa.

W każdym razie żyję, wróciłam do domu i przez najbliższe 100 lat nie zamierzam wracać do szpitala! :lol:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: gosiak76 »

Witaj kochana i dobrze ze jestes juz w domku :) Staraj sie chodzic i pic mietowa herbatke, bo bol ktory odczuwasz to skutki uboczne gazu wpompowanego w jame brzuszna w trakcie zabiegu laparoskopowego. Staraj sie nie dzwigac i uwazaj na siebie przez najblizszy okres czasu. Buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
MariaMagdalena
Udzielający się
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 12 lutego 2013, 00:31

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: MariaMagdalena »

Dzięki Gosiu :D Bardzo się postaram, choć przyznam szczerze, że czasem jak ten ból ze mnie schodzi, to się zapominam, podniosę coś, czy po coś sięgnę i znowu czuję się, jakby mi czołg po plecach przejechał :o No ale grunt, że już w domu, w swoim łóżku, ze swoim prysznicem i przede wszystkim ze swoim pysznym jedzeniem! :lol:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: gosiak76 »

Domowe warunki to najswietniejsze co nas spotyka po wyjsciu ze szpitala :) Uwazaj na siebie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: vwd »

MariaMagdalena, czesc :)
pisze tutaj, bo nie chce odp. na watku o Vissanne, a chce powiedziec, ze...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”