Witam jestem nowa

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
kamisia78
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 5 marca 2013, 17:59

Witam jestem nowa

Post autor: kamisia78 »

Jestem Kamila nowa tutaj ale choroba nie jest dla mnie nowa zmagam się z nią już 6 rok .
Miałam usuwany guz w powłokach brzusznych i myślałam ze to już koniec moich problemów niestety....rok temu spowrotem to samo obecnie ma 12mm a do tego mam policystyczne jajniki :| Boję się kolejnej operacji może dlatego że będzie to już 5 raz usypianie.... niestety mam jeszcze inne choroby przepuklinę międzykręgową, jestem po laparoskopowym usunięciu woreczka żółciowego oraz mam niedoczynnośc tarczycy czasami się zastanawiam dlaczego az tyle chorób musi przejść jedna osoba
Pozdrawiam wszystkie kobietki z endo
MariaMagdalena
Udzielający się
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 12 lutego 2013, 00:31

Re: Witam jestem nowa

Post autor: MariaMagdalena »

Cześć Kamila i witaj na forum :D

Przykro mi, że się tyle wycierpiałaś... Ja osobiście jestem dopiero na początkowym odcinku endo drogi :wink:
Choć sama nie jestem na tym forum zbyt długo, to już teraz powiem Ci, że jest tu genialnie: świetne dziewczyny, dużo cennych informacji i masa wsparcia :lol:

Pozdrawiam, Marysia :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam jestem nowa

Post autor: gosiak76 »

kamisia78 pisze:Jestem Kamila nowa tutaj ale choroba nie jest dla mnie nowa zmagam się z nią już 6 rok .
Miałam usuwany guz w powłokach brzusznych i myślałam ze to już koniec moich problemów niestety....rok temu spowrotem to samo obecnie ma 12mm a do tego mam policystyczne jajniki :| Boję się kolejnej operacji może dlatego że będzie to już 5 raz usypianie.... niestety mam jeszcze inne choroby przepuklinę międzykręgową, jestem po laparoskopowym usunięciu woreczka żółciowego oraz mam niedoczynnośc tarczycy czasami się zastanawiam dlaczego az tyle chorób musi przejść jedna osoba
Pozdrawiam wszystkie kobietki z endo
Witaj Kamila,
przykro mi ze choroba wraca do Ciebie z powrotem caly czas. Sa tu dziewczyny, ktore rowniez maja endo w bliznie po cc i mam nadzieje ze wymiana doswiadczen wplynie na podjecie wlasciwej decyzji co robic dalej.
Prosze opisz swoja historie, gdyz kazda historia uczy nas czegos nowego. Jak dlugo czasu zajelo postawienie wlascviwej diagnozy i czy po drodze trafilas na specjaliste ktory wiedzial co to jest endo, czy musialas szukac tego wlasciwego lekarza jakis czas, ktoryzajal sie Toba odpowiednio i rozpoczal wlasciwe leczenie.
Pozdrawiam i pytaj, jezeli masz jakies watpliwosci - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Witam jestem nowa

Post autor: magma »

witaj:)
jestem ciekawa czy endo ponownie zaatakowało w powłokach j.brzusznej czy tym razem w jajnikach?
(też jestem po usunięciu endo z powlok)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam jestem nowa

Post autor: vwd »

Witaj na forum :)
jestes kolejna dziewczyna, kt. mowi o niedoczynnosci tarczycy... hmmm to zastanawiajace :roll:
a co do innych chorob... gdyby nie bylo endo... jakos te cala reszte latwiej zniesc... endo niestety jest cykliczne i niezniszczalne, dlatego tak daje w kosc
Zycze Ci jak najwiecej sil i optymizmu :) abys dawala rade z sama soba i swoimi slabosciami kazdego dnia :) abys czula sie zdrowa!!!! choc wiadomo, ze zdrowie szwankuje... Trzymaj sie!!!!!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”