Witam:)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Martucha27
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2014, 16:54

Witam:)

Post autor: Martucha27 »

Hej kobietki ja o mojej endo wiem od 2 mc po dość dramatycznych okolicznościach .Początkowo myślałam że dostałam atak wyrostka tak mnie przeszył ból i gorączka że wylądowałam w szpitalu gdzie ruszyła seria badań i tu niestety ale trafiam do bardzo nie profesjonalnego lekarza gin który nawet nie potrafił z usg określić co to jest powiedział tylko że coś mam ale on nie wie co to jest i i odesłał do konsultacji chirurgicznej. Na całe szczęście tam już pracował mój znajomy lekarz i poszło o wiele lepiej zrobiona tomografia komputerowa i okazało się że mam endo guzki w miednicy mniejsze i zatoce douglasa. nawet dość sporych rozmiarów .Po 4 dniach w szpitalu odesłali mnie do domu z zaleceniem wizyty u gin .I tak trafiłam do dr.Michalaka ze szpitala na ul.Polnej w Poznaniu .Człowiek rewelacja polecam :) Powiedział że absolutnie nie pozwoli na operacje brzucha bo w dzisiejszych czasach są takie techniki że operacja to ostateczność bo w końcu jestem młoda i mogę mieć dzieci.Zapisał tabletki Visanne i powiedział że mam się nie martwić bo z tym da się żyć. I następna wizyta za miesiąc.:)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam:)

Post autor: vwd »

Witaj na forum :)
oczywiscie, ze z tym da sie zyc :)
A o szpitalu na Polnej wiemy - juz kilka dziewczyn chwalilo. Super, ze tam trafilas :)
Ty jestes z Poznania?
Martucha27
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2014, 16:54

Re: Witam:)

Post autor: Martucha27 »

Mieszkam niedaleko Poznania więc miałam blisko co prawda mój pan doktor przyjmuje prywatnie ale warto było wydać trochę kasy i teraz wiem już co to jest. I jak narazie czuje się dobrze tym bardziej się cieszę bo pracuje w szkole i od września muszę wracać do pracy . A narazie mam urlopik i odpoczywam :))
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam:)

Post autor: gosiak76 »

Witaj, jak sie czujesz i co u Ciebie?
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Martucha27
Udzielający się
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2014, 16:54

Re: Witam:)

Post autor: Martucha27 »

Witam czuje się nawet w miarę dobrze .Pracuje to nie mam czasu za bardzo na narzekanie :) Po ostatniej kontroli u ginka dobre wiadomości .Więc jak na razie nie ma co panikować by najmniej do środy .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam:)

Post autor: gosiak76 »

Wspaniale wiadomosci - ciesze sie ze otrzymalas dobre wiadomosci. Dobrze ze starasz sie nie myslec o chorobie - mysle ze praca badz jakiekolwiek inne zajecie jest o wiele lepsze niz siedzenie i rozmyslanie o chorobie. Ja czesto robilam cokolwiek innego aby tylko odsunac mysli o chorobie. Pozdrawiam i tak trzymaj dalej.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”