początkująca endo kobietka :)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
nati90
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: wtorek, 24 lutego 2015, 14:01

Re: początkująca endo kobietka :)

Post autor: nati90 »

A powiedz mi drobi czy twój lekarz mówił czy endometrioza ma jakiś wpływ na przebieg ciąży? Mój każe mi się nie martwić niby ale czytałam trochę i wiem ze bywa różnie. .. często dochodzi do poronienia podobno ; ( dbasz jakoś szczególnie o siebie?
Drobi
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 17:56

Re: początkująca endo kobietka :)

Post autor: Drobi »

Trzymam kciuki:) daj znać w sobotę jak się ma Maluszek. Ja na każde usg cieszę się jak głupia, no w końcu mam okazję popatrzeć na Maleństwo. Teraz czuję juz delikatne kopnięcia więc jestem spokojniejsza, ale zawsze mnie cieszy widok rozbrykanego malca i bicie jego serduszka. U mnie po 10 tc samopoczucie się poprawiło, wróciła energia i Tobie też życzę takiego zastrzyku:)
Dbajcie o siebie:)
Największy problem przy endometriozie jest z zajściem w ciąże. Lekarz nie miał żadnych szczególnych zaleceń, dostałam Luteinę na początku na podtrzymanie, którą brałam chyba do 12tc i to tyle:)
Po 12 tc ryzyko poronienia maleje i dotyczy to każdej ciąży. Nie wydaje mi się, żeby endo mogła cos tu jeszcze namieszać tak więc głowa do góry i nie zamartwiaj się na zapas:) wszystko powinno byc w porządku:) staraj się nie dźwigać i nie przemęczać, ja jestem na zwolnieniu od 7tc(w między czasie byłam jeszcze na urlopie, ale ogólnie do pracy nie chodzę jakoś od 7tc właśnie).
nati90
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: wtorek, 24 lutego 2015, 14:01

Re: początkująca endo kobietka :)

Post autor: nati90 »

Byłam u lekarza i wszystko jest ok następna wizyta za 3 tyg i będzie juz coś wiecej można powiedzieć. Tez jestem juz na zwolnieniu i staram się dbać o siebie;) nawet męża do porządków świątecznych zagonilam żeby nie przesadzić ;) będę Wam podać co jakiś czas dziewczynki co tam u mnie ;)
balbinka1
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 10 października 2015, 03:39

Re: początkująca endo kobietka :)

Post autor: balbinka1 »

Zycze Wam zdrowka i dbaj o Was. :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: początkująca endo kobietka :)

Post autor: vwd »

nati90 pisze: będę Wam podać co jakiś czas dziewczynki co tam u mnie ;)
czekamy na wiesci :) Przyjmij kochana najlepsze zyczenia swiateczne!!!! Zdrowych, pogodnych Świat :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: początkująca endo kobietka :)

Post autor: gosiak76 »

Nati co u Ciebie ??? Jak staranka o dzidzie ???
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”