witajcie:)

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

witajcie:)

Post autor: Kamil »

Nie było mnie tu tak długo że zapewne większość z was i tak mnie nie pamięta więc przedstawię się ponownie, jestem Kamilem jak słusznie wskazuje login, zarejestrowałem się ponieważ mam przyjaciółkę chorą na endometriozę, sam też nie mam dobrego zdrowia, witam wszystkich :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie:)

Post autor: vwd »

:shock:
ja Cie pamietam
a czemu nie odkopales swoich starych watkow? wtedy wiecej osob, by sobie przypomnialo 8)
A tak przy okazji, zgadnij jakie mam dzis buty? :lol:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie:)

Post autor: gosiak76 »

Witaj Kamil-powinienes dokonac swoj stary watek to od razu wiecej nas by odpisalo wiedzac ze to Ty :)

Vwd ja tak mysle ze masz czerwone badz czarne buty :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie:)

Post autor: vwd »

czerwone szpilki :) kupilam lecz nie nosilam... zalozylam i akurat Kamil sie odezwal :lol:
dla tych co niewtajemniczeni powiem, ze na watku Kamila rozmawialismy o wielu roznych rzeczach, m.in. o swoich marzeniach, a moim marzeniem byly czerwone szpilki Kamil zreszta wstawial zabawne zdj.-prezenty dla swoich rozmowczyn, o ile dobrze pamietam, byly to gl. rzucajace sie w oczy buty :lol:
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: witajcie:)

Post autor: patrycja89 »

aż musiałam tu napisać.. Kamil!! no nie wierzę.. jak w ogóle mogłeś pomyśleć, że cię nie pamiętamy?? każde czerwone szpilki kojarzą się z Tobą.. :) ciekawe czy Ty pamiętasz którąś z nas :) Dobrze, że vwd założyła szpilki, teraz będziemy wiedzieć jak Cię przywołać :)
A swoją drogą co u Ciebie?
Przytyłeś chociaż kilogram chudzielcu?

Pozdrawiam :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie:)

Post autor: vwd »

czesc starzy znajomi...
Kamil, co u Ciebie?
Pati, ty to sie w ogole nie odzywasz (chyba tylko do Kamila), a my to co? jak tam nasze forumowe kochane blizniaki???
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie:)

Post autor: gosiak76 »

Kamil gdzie sie zagubiles ??? Co u Ciebie i jak doksztalcanie ??? Napisz cos !!!
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”