Cześć Wszystkim

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: domowniczka »

madzia, tez tak mam. Rozumiem Cie doskonale, ale trzeba szukac plusow i cieszyc sie z drobiazgow - ja sie tego ucze :)
madzia, zadam Ci pyt.: Co Cie najbardziej denerwuje?
Prosze Cie o odp.
Nastepnie prosze Cie o wytypowanie 3 osob z forum, ktorym Ty zadasz to pyt.
Trzeba je zadac na ich watkach, co Ty na to? Wymyslilam taka zabawe, zeby rozruszac troche forum :lol:
Zaczynam: Co Cie najbardziej denerwuje?
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: madzia2991 »

domowniczko człowiek całe życie się uczy :) ja też staram się i szukam plusów wszędzie gdzie się da, chociaż tam gdzie się nie da też próbuję :mrgreen:
Dołączam do Twojej zabawy :) a wracając do pytania to najbardziej denerwuje mnie brak szacunku, brak zrozumienia i przede wszystkim głupota ludzka :roll:
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: domowniczka »

Madzia2991 pierwsza dolaczylas do mojej zabawy :lol: dzieki! Wytypowalas: Anette26, Anne11 i madzore14 Zobaczymy jak to sie dalej potoczy i kto przerwie lancuszek ;)
madzia2991 pisze:w sumie to bez większych zmian, jest mi praktycznie ciągle zimno (odkąd zaczęłam brać tabletki)
a spawdzalas moze tarczyce? bo przy niedoczynnosci czlowiekowi jest ciagle zimno. Pzdr. Cie mocno. Badzmy w kontakcie. hej!
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: madzia2991 »

Domowniczka "Kto pierwszy ten lepszy!" :lol: ktoś musiał pomóc Ci w rozkręceniu tego wszystkiego :P mam nadzieję, że więcej dziewczyn się dołączy w najbliższym czasie.
Moją tarczyce mam teraz na stałe pod kontrolą, bo leczę się na nadczynność, ale ostatnie wyniki w końcu były w normie. Też Cię pozdrawiam :-)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: domowniczka »

Czesc! no, rozkreca sie hihi
chyba sobie rozrysuje kto kogo typuje, bo juz sie gubie ;)
Ale ciesze sie, ze chwycilo, bo ciagle tylko o chorobie, i o chorobie... a tak mozna troszke odskoczyc
I poznac inne foremki wchodzac na ich watki :mrgreen:
Pozdr. Cie i zycze, abys nie czula sie tak jakby Cie walec przejechal 8)
Ostatnio zmieniony środa, 24 lutego 2016, 13:01 przez domowniczka, łącznie zmieniany 1 raz.
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: madzia2991 »

domowniczka pisze:zycze, abys nie czula sie tak jakby Cie walec przejechal 8)
domowniczko dziękuję! Mam nadzieje, że się wkrótce tak będzie
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: domowniczka »

bedzie! bedzie!
madzia2991 pisze:Przy pierwszym opakowaniu V. męczył mnie potworny ból głowy, teraz na szczęście jest już o niebo lepiej. Ogólnie nie jest źle, ale zrobiłam się strasznie drażliwa i nerwowa. Martwi mnie tylko to, że odkąd wróciłam do pracy, to wrócił ból jajników. Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, czy jedno z drugim ma coś wspólnego. Ale mimo wszystko wierzę, że wszystko jest ok.
nadal bierzerz V. Obserwujesz jakies skutki uboczne?
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: madzia2991 »

Dzięki :-) Tak, V. biorę nadal. Jestem dopiero w trakcie trzeciego opakowania. A skutki uboczne niestety ale obserwuję :cry: Ale staram się nie myśleć za dużo o tym i brać wszystko na klatę :P
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: domowniczka »

jasne, piers do przodu :P
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: madzia2991 »

cześć Dziewczyny :-) dawno tu nie pisałam, ale jakoś tak wyszło. Mam pytanie do Was: czy któraś miała tak albo może słyszała coś takiego że mimo ciągłego przyjmowania tabletek (Visanne) pojawiły się nowe zmiany i ogniska endo? Pozdrawiam Was cieplutko, bo pogoda nie rozpieszcza niestety, przynajmniej u mnie
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: vwd »

Dzien dobry :-)
nie, raczej nie jest to mozliwe
a co? masz jakies nowe ogniska?
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: madzia2991 »

vwd pisze:raczej nie jest to mozliwe
no właśnie zawsze pojawia się to raczej albo chyba. W sumie pewności, że to znowu endo to nie mam, ale jednak coś jest nie tak
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: vwd »

i co sie okazalo? jest dobrze?
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: madzia2991 »

Póki co nie wiem nic nowego, oprócz tego że jajniki i podbrzusze zaczynają boleć coraz częściej i mocniej. Mam do końca wybrać Visanne (aktualnie 12 opakowanie, jeszcze na 3 tygodnie), czekać na powrót miesiączki i wtedy po wizycie okaże się co dalej :roll:
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: domowniczka »

Czesc!
a co zamierzasz po V.?
masz przygotowane jakies sugestie dla lekarza?

pozdr. mocno :)
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: madzia2991 »

Plan był, oczywiście, jeden jak w każdym przypadku, ale od ostatniej wizyty i po ostatnim badaniu nie mam pojęcia co będzie dalej i jak się to wszystko potoczy. Jestem w czarnej, wielkiej d..ziurze. Sugestii nie mam żadnych, nie wymyśliłam nic nowego, zdaję się raczej na wiedzę i doświadczenie lekarza, ale wiadomo, na cuda nie liczę.
Dziękuję i też Cię serdecznie pozdrawiam Domowniczko :-)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: vwd »

Bedzie dobrze!
Trzeba wierzyc i ufac!
Nie dopuszczaj do siebie czarnych mysli!!!
Czytaj, dowiaduj sie, pytaj - im wiecej wiesz, tym b. rozumiesz na co mozesz liczyc i co moze Ci pomoc
medycyna idzie do przodu
twoj lekarz zapewne wie co robi
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: madzia2991 »

Dziekuję dziewczyny za wsparcie. Wiem ze czarne myśli tu nie pomogą a tylko pogorsza sytuacje, ale jakos ostatnio coraz więcej jest takich dni kiedy ta niewiedza a jednocześnie świadomość ze cos się złego dzieje i jednak sprawy ida nie tak jakby się chciało. Staram się nie martwic za bardzo ale wiecie jak to jest... Chyba jesień mi nie służy
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Madziu jak Twoje samopoczucie? Jak sobie dajesz rade ? Pozdrawiam cieplutko.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: madzia2991 »

Witaj Gosiu :-)
z samopoczuciem różnie bywa. Ogólnie zauważyłam, że po odstawieniu V. wróciły już problemy z jelitami, kręgosłup i dół pleców boli bardziej, praktycznie codziennie coś się dzieje w okolicy prawego jajnika i dołu brzucha. Martwi mnie to, że od niedawna dopada mnie chwilami okropnie kłujący/rozdzierający ból centralnie na środku podbrzusza. Na szczęście samo mija póki co po kilku-kilkunastu minutach.
Ostatnia wizyta u gina to niby wszystko ok, na usg nic niepokojącego nie było widać, dalsze zalecenia - ciąża i to jak najszybciej. Póki co działamy ale efektów niestety brak... :cry:
Po kilku miesiącach bez pracy udało mi się znaleźć nową, spokojną i w sumie chyba wymarzoną pracę, więc cieszę się tym.
Pozdrawiam Was serdecznie
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Madziu ciesze sie ze znalazlas wymarzona prace gdyz to ozwala na pewno zapomniec o tym co sie dzieje z Twoim zdrowiem.

A co do powrotu bolow - czy myslalas na tym zeby zrobic badanie jelita skoro na nowo pojawily sie problemy z jelitem ? Co lekarz sadzi na temat powracajacego bolu w Twojje sytuacji - cos sugerowal w tej kwestii ??

Pozdrawiam cieplo oraz zycze jak najwiecej bezbolowych dni.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: madzia2991 »

Gosiu co do pierwszego pytania to owszem i myślałam ale tu w moim rodzinnym mieście nie mogę się niestety doprosić żadnego lekarza żeby zrobił cokolwiek w tym kierunku :-( będę próbować dalej, aż do skutku bo nie uśmiecha mi się takie życie, nic przyjemnego...
a co do drugiego to z moim Gin widziałam się pod koniec grudnia, wtedy jeszcze było troche lepiej, kazał się starać o Maleństwo i zgłosić się jak zajdę w ciążę. Nie przewidywał że pojawią się tutaj jakiekolwiek problemy. Jeżeli nic się nie zmieni to oczywiście wybiorę się mimo wszystko, chociaż wolałabym jeszcze chwilę poczekać i próbować nadal. Nie chcę panikować,ale zdaję sobie sprawę że czas tutaj nie działa na korzyść, co chwile biję się z myślami co dalej powinnam robic
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Dobrze ze dbasz o siebie - nikt nie chce sie meczyc kiedy moze udac sie do lekarza, porobic badania oraz walczyc za pomoca lekow by moc ulatwic sobie zycie. Jednak tak jak piszesz ze czasem trudno dostac sie do lekarza badz wyprosic o to co chcemy - nie poddawaj sie oraz wroc do lekarza z powortem zeby wiedzial ze nie dasz za wygerana oraz ze bedziesz przychodzic do skutku az wypisze skierowanie. Czasem sami musimy otwarcie powiedziec lekarzowi ze chcemy zeby skierowal nas do specjalisty skoro sam nie potrafi nam pomoc - mysle ze to poskutkuje.
Powodzenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: madzia2991 »

Witajcie :-) nie odzywałam się tu jakiś czas, ale chciałam powiedzieć, że jestem, no a w sumie to jesteśmy :-) walczyliśmy o naszą Fasolkę i dopięliśmy swego. Nie było łatwo, lekko ani przyjemnie, ale najważniejsze, że ze skutkiem pozytywnym. Ostatnio dużo Dziewczyn zastanawia się czy w ogóle mają szansę na to żeby zajść w ciążę. Lekarze nie zawsze potrafią odpowiedzieć na to pytanie, a dość często nawet mówią "nie, raczej nie, nie ma szans" itp. My też tak usłyszeliśmy, no ale jednak życie płata różne figle :-) Pamiętajcie, że najważniejsze jest Wasze nastawienie i Wasza wiara w to, że można i się uda. Ja też miewałam różne dni i różne myśli, pojawiały się chwile zwątpienia... Ale nigdy nie można tracić nadziei, trzeba wierzyć do końca, bo nigdy nie wiemy co Nas czeka.
Pozdrawiam Was :-)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć Wszystkim

Post autor: vwd »

madzia2991 pisze:Pamiętajcie, że najważniejsze jest Wasze nastawienie i Wasza wiara w to, że można i się uda. Ja też miewałam różne dni i różne myśli, pojawiały się chwile zwątpienia... Ale nigdy nie można tracić nadziei, trzeba wierzyć do końca, bo nigdy nie wiemy co Nas czeka.
dzieki za te slowa i za te wspaniala wiadomosc! :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”