Mój początek z endo

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
wiola38
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 7 stycznia 2017, 17:33

Mój początek z endo

Post autor: wiola38 »

Witam wszystkie kobiety.Mam na imię Wioletta,38lat.Od kilku lat borykałam się z bólem brzucha,nasilającym się po fizycznej pracy,dżwiganiu,sexie.. Częste wizyty u ginekologa to codzienność.Antybiotyki,zapalenia pochwy,antybiotyki..potem antykoncepcja przez 3lata w celu załagodzenia objawów.Nadal nic.Przełom,zwyczajne dość powiedziałam sobie latem ubiegłego roku,gdy na wakacjach nie mogłam już wytrzymać,Ból,wielki brzuch opuchnięty który doprowadzał mnie do szału.Zmiana lekarza.W październiku laparoskopia.Diagnoza Endometrioza.100% Leczenie Visanne.Biorę 3 miesiąc Na starcie było lepiej,zero bólu.Zero miesiączki.Niestety od dwóch tygodni mam bóle brzucha jak podczas miesiączki.Na przemian.jeden dzien boli,drugi nie.Wszystko mnie dobija.Cierpię w milczeniu,bo już chyba wszystkim wokół się znudziło to moje użalanie..Mam nadzieję że tutaj znajdę grupę wsparcia,pomocy.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Mój początek z endo

Post autor: vwd »

Witaj na forum
Jak widzisz nie jestes sama! Zeby jednak z kims pogadac zachecam Cie do wypowiadania sie w watkach innych osob-tak latwiej nawiazujemy znajomosci, potem rozmowa przenosi sie czesto na priva.
Przez leczenie Visanne przeszlo +/- 80% wypowiadajacych sie tu endokobietek, wiec temat pojawia sie niemal wszedzie.
Zycze Ci abys znalazla na forum to czego szukasz :)
i zycze zdrowka!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Mój początek z endo

Post autor: vwd »

moze na poczatek przejrzyj ten watek:
viewtopic.php?f=27&t=561 - o Visanne w Dziale "Leki i Wasze doswiadczenia..."
Trzymaj sie! do milego
wiola38
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 7 stycznia 2017, 17:33

Re: Mój początek z endo

Post autor: wiola38 »

Dziękuję za pomoc i pokierowanie mnie w dobrą stronę.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Mój początek z endo

Post autor: vwd »

i jak sie obecnie miewasz?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Mój początek z endo

Post autor: gosiak76 »

Witaj Wiolu. Co u Ciebie - czy stan zdrowia troszke sie poprawil ??? Jak sobie radzisz ? Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”