moje objawy

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
ola
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 11 lutego 2017, 08:48

moje objawy

Post autor: ola »

Witam Panie zmagające się z bólem!
Wkrótce skończę 40 lat i mam zamiar zafundować sobie życie bez bólu. Moja batalia o zdrowie trwa 10 lat, a objawy jakie mi towarzyszą to: bolesne miesiączki, ból z prawej strony jakby wyrostek, mdłości, zaparcie, biegunki, ból odbytu, ból podczas stosunku, bóle jelit, wzdęcia, częste oddawanie moczu, brzuch przed i w trakcie @ wygląda jakbym była w 5 miesiącu ciąży. Badania wykazały liczne torbiele, nieruchomą macicę najprawdopodobniej we wzroście z jajnikiem. Mam potężne bóle kręgosłupa, które uniemożliwiają swobodne chodzenie. Z tego co do tej pory napisałam wydaje się , że jestem książkowym przypadkiem osoby z endometriozą. Wkrótce laparoskopia- wiarygodny zabieg, potwierdzający tę chorobę.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: moje objawy

Post autor: gosiak76 »

Najwazniejsze ze lekarze chca znalezc przyczyne Twoich dolegliwosci oraz jestes zapisana na operacje. Zaczekaj wiec do operacji dzieki ktorej wyjasni sie co Tobie dolega. Czy dlugo musisz czekac do laparoskopii ??? Na forum jest watek jak przygotowac sie do operacji laparoskopii - poszukaj sobie w pytaniach I odpowiedziach, gdzie bedziesz mogla uzyskac odpowiedzi na pytania dotyczace zabiegu laparoskopii.
Jakie leki przyjmujesz do momentu operacji - czy pomagaja Ci one w walce z bolem ? Pozdrawiam.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”