Witam

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam

Post autor: vwd »

dobrze, ze nie masz torbieli :)
wszystko bedzie dobrze - trzeba myslec pozytywnie :)
Jukimona
Pocz±tkuj±cy
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2010, 18:42

Re: Witam

Post autor: Jukimona »

Witam ponownie ................wczoraj byłam u lekarza żeby upewnić ze ze jest wszystok ok . I niestety po USG okazało sie ze mam mięśniaka śródściennego na tylnej ścianie macicy o średnicy 13mm :( :( ...........i szczerze mówiąc to nie wiem co mam myśleć .Ze względu na moja nadwagę ( której sie nabyłam po depo proverze--przytyłam ok. 17 kilo :roll: ) i strasznie pękające naczynka na nogach nie mogę przyjmować żadnych leków hormonalnych :roll: ........Jestem w kropce nie wiem co robić . Może ktoraś z Was ma jakąś dobrą i w miare skuteczną diete ( musze zgubić te wstretne kilogramy).Czekam na odpowiedz.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam

Post autor: vwd »

oj, to Ci sie przytylo :( zgubic zawsze trudno... ja sie na diecie zupelnie nie znam, bo nigdy nie stosowalam (ja ciagle walcze za to z anemia)
...ale mamy taki dzial o dietach http://www.forum.endoendo.pl/viewforum.php?f=40
wiem, ze trzeba sie ruszac: cwiczyc, plywac :)
jesc chleb zytni zamiast pszennego,
jesc ogolnie mniej i tylko wowczas, gdy czuje sie glod ;)
ciasto i slodycze zastepowac owocami, surowymi warzywami...
:) niby wszyscy to wiedza, ale ze stosowaniem bywa roznie, potrzebna jest dyscyplina!
jak znajdziesz jakas ciekawa diete to sie z nami podziel :)
a co do miesniaka, to sie nie przejmuj na zapas!!! jesli nie bedzie rosl to mozna z nim normalnie funkcjonowac :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam

Post autor: vwd »

Czesc Jukimona :) Czy to dzis masz urodziny??? Przyjmij ode mnie najlepsze zyczenia!!! :) :) :)
Nie odzywasz sie od roku - Co slychac??? pzdr. serdecznie :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam

Post autor: gosiak76 »

Wszystkiego najlepszego Jukimona - spelnienia marzen i zdrowka przede wszystkim ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
aniusia26
Udzielaj±cy się
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2011, 18:42

Re: Witam

Post autor: aniusia26 »

Czesc Jukomina witaj w gronie endo kobietek :)
Jukimona
Pocz±tkuj±cy
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 13 lutego 2010, 18:42

Re: Witam

Post autor: Jukimona »

Dziękuje kochane za życzenia . U mnie po staremu... zawsze coś. Ostatnio nabawiłąm sie guzka na piersi . Jest to włokniak . Obecnie jestem na etapie zmiany lekarza . Pozdrawiam gorąco .
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam

Post autor: gosiak76 »

Miejmy nadzieje ze ten guzek na piersi sie wchlonie - pozdrawiam cieplutko.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam

Post autor: domowniczka »

Jukimona pisze:Witam ponownie ................wczoraj byłam u lekarza żeby upewnić ze ze jest wszystok ok . I niestety po USG okazało sie ze mam mięśniaka śródściennego na tylnej ścianie macicy o średnicy 13mm :( :( ...........i szczerze mówiąc to nie wiem co mam myśleć .Ze względu na moja nadwagę ( której sie nabyłam po depo proverze--przytyłam ok. 17 kilo :roll: ) i strasznie pękające naczynka na nogach nie mogę przyjmować żadnych leków hormonalnych :roll: ........Jestem w kropce nie wiem co robić . Może ktoraś z Was ma jakąś dobrą i w miare skuteczną diete ( musze zgubić te wstretne kilogramy).Czekam na odpowiedz.
Czesc :) Chce sie przywitac i Cie poznac :) Chce tez zadac Ci jedno pytanie: Co Cie najbardziej denerwuje?
pozdr. domowniczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”