Witam wszystkie kobietki

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: gosiak76 »

Staram sie robic co moge aby byc w ciaglym kontakcie z Wami - nawet wtedy gdy tego potrzebujecie a nie ma przez dluzszy czas nikogo - zawsze to milo widziec ze jest odpowiedz, rada a nawet mile slowo - przeciez to jest wlasnie nam potrzebne :)
Bede nadal ta "dyzurna" forumowiczka - zawsze postaram sie cos nowego napisac jak tylko wyczytam jakies nowinki badz madrosci :) :* :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: Zaklinka1989 »

Dzieki Vwd :*

Co tam u Was dziewczyny? Ja czuje sie swietnie i ciesze sie ze najblizsze miesiace bede przezywac bez bolu. Moj Lukasz smieje sie ze te miesiace bez bolu za to potem przy porodzie wszystko sie skumuluje :p
Żaklina
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: gosiak76 »

Witaj Zaklinko,

ciesze sie ze nie odczuwasz teraz bolu - to bardzo wazne i mam nadzieje ze jednak te bole nie skumuluja sie przy porodzie jednak - zycze Ci tego z calego serca.

U mnie nie bylo zbyt ciekawie ostatnio bo moja przyjaciolka (o ktorej opowiadalam tu na forum) zmarla na raka w srode 4 sierpnia 2010 a oprocz tego krece sie w kolko z badaniami - bylam w szpitalu 5 seirpnia i mam przestac brac pigulki, odczekac jeden okres a przy drugim w 2 - 4 dniu cyklu mam zrobic testy krwi - FSH, LH, estradiol, androgen, prolaktyne i kortyzol. Za 4 miesiace czyli 2 grudnia 2010 mam sie zglosic ponownie na wizyte do szpitala - wtedy beda juz wyniki i dowiem sie jakie beda podjete dalsze decyzje - jezeli okaze sie ze mam problem z bezplodnoscia to rozpocznie sie leczenie w tym kierunku. A co do moich pytan ktore klebily mi sie w glowie i o ktore zapytalam lekarzy to nie dostalam konkretnych odpowiedzi - tylko jakies wymijajace odpowiedzi - odnosnie mojego krwawienia o ktorym nie wiedzialam a dowiedzialam sie podczas usg zrobionego przez powloki brzuszne - powiedzieli mi ze to nie jest mozliwe zeby krwawienie bylo widoczne podczas usg a poza tym nie jest to ujete w wynikach moich - bylam wsciekla jak to uslyszalam - czekam wiec na wizyte u gina w Polsce i zobacze co on mi powe wtedy.

Gosia :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: Zaklinka1989 »

No niestety przy moich dwoch poprzednich porodach bol byl okropny. Ale warto :)

Gosiu bardzo mi przykro z powodu smierci Twojej przyjaciolki. Na pewno cierpisz ale ona jest teraz w lepszym swiecie, juz nic jej nie boli.

Nie dziwie Ci sie ze bylas wsicekla jak uslyszalas takie slowa. No to na wizyte u gina w Polsce czekamy razem z Toba :) Sciskam Cie mocno :*
Żaklina
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: gosiak76 »

Zaklinko ciesze sie ze masz dobre nastawienie - to jest bardzo wazne wiec tak trzymaj.

A co do mojej przyjaciolki to wiem ze ona juz nie cierpi ale z drugiej strony to ogarnia mnie smutek kiedy nie moge sie posmiac z ta osoba, nie ma jej wtedy kiedy chcialabym porozmawiac - wszystko sie zmienilo a nasze wspolne plany zostaly niespelnione.

Co do mojej wizyty u ginekologa w Polsce to juz za 2 tygodnie czyli 26 sierpnia - mysle ze zamecze go pytaniami bo tu jakos nie moge uzyskac konkretnych odpowiedzi a poza tm oni chca tu sprawdzic co powoduje ze mam podwyzszony poziom prolaktyny a nie ujmuja symptomow w calosci.
Dowiedzialam sie od jednego lekarza ze podwyzszony poziom prolaktyny i endometrioza maja zwiazek i wystepuja relacja miedzy nimi a inni lekarze mowia ze nie ma zwiazku. Jak dowiem sie wiecej szczegolow od lekarza ktory mowi ze jest korelacja miedzy endometrioza a prolaktyna to napisze troche wiecej na ten temat juz wkrotce.

Gosia :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: patrycja89 »

Witajcie kobietki! :*

Żaklinko napisz jak się czujesz? :)

Gosiu ja również czekam za Twoja wizytą u gina w Polsce. Wracasz wcześniej, czy zjawisz się dopiero na wizyte? Mam takie braki w tym forum, że muszę dokładnie sie o wszystko wypytać:)
Jak Twoje samopoczucie przez ta wizytę? Ja 28 sierpnia obchodze imienki, miesiąc poźniej 27 mam urodziny i wiecie co? w oba te terminy mam badania.. no po prostu szok! Boje się nie tyle badań co wyników :(

Za tydzień mój brat się żeni, to pierwsze wesele w naszej rodzinie :) Nie moge się go doczekać, chociaż martwię się, że brzuszek popsuje mi cała zabawę.. Dlatego od razu skorzystam z okazji i o coś zapytam. Nie jestem doświadczona w przyjmowaniu leków antykoncepcyjnych, dopiero pierwszy raz się z nimi stykam, dzisiaj będe brała druga tabletkę, wiem, że za ich pomoca można zmienić termin @, ale tym się nie martwię, ponieważ akurat skończy się przed weselem. Ale czy zapobiegają one też bólom i czy dośc szybko może wystąpić plamienie? Nie wiem jak się przygotować.. Mam nadzieję, że nie odbierzecie źle moich pytan. Bedę wdzieczna za każda pomoc.

Buzia
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: gosiak76 »

Witaj Pati,

ja stosowalam tabletki antykoncepcyjne i szczerze powiem Ci ze bole mi sie nie zmniejszyly i byly silniejsze jak tylko konczylo mi sie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych - jak mialam 2 tabletki do skonczenia opakowania to odczuwalam silniejsze bole - natomiast co do krwawienia to zawsze wystepowalo u mnie 4 dni po skonczeniu opakowania, czyli jak opakowanie konczylam w niedziele to w czwartek mialam miesiaczke.

Co do mojej wizyty u ginekologa to wyglada to nastepujaco - najpierw mialam zaplanowany urlop i zaczyna sie on 25 sierpnia i wtedy przylatuje do Polski a konczy mi sie 3 wrzesnia w piatek a z Polski wylatuje 5 wrzesnia w niedziele. Wizyte u ginekologa mam 26 sierpnia - i to nie tylko bedzie ta jedna wizyta - tego dnia zamierzam pojechac do laboratorium w szpitalu i zrobic 2 testy krwi a mianowicie prolaktyne i ca-125, pomysle jeszcze nad kortyzolem bo tu zlecili mi to badania w Anglii - to bede chciala zrobic rano zeby miec wyniki o godz. 14. Na godz. 13 jestem umowiona na usg piersi w szpitalu ze wzgledu na zalecenia lekarzy z onkologicznej kliniki genetycznej. No i na koncu o godz. 17.10 mam wizyte u ginekologa. Wiec caly dzien badan przede mna bedzie.

Pati mam nadzieje ze bole nie przeszkodza Ci podczas imprezy i bedziesz wspominac to wesele bardzo dobrze- tego Ci zycze najbardziej kochana. Daj znac rowniez co do tabletek antykoncepcyjnych - czy one lagodza Ci dolegliwosci bolowe w trakcie ich stosowania.

Gosia :* :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: vwd »

Zaklinka, jak sie czujesz? Na kiedy masz termin porodu? Moze to bedzie dziewczynka? Obawiam sie, ze teraz to juz w ogole nie znajdziesz czasu dla nas ;)
Pati, jak tam wesele brata i jak Twoje samopoczucie?
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: patrycja89 »

hej dziewczynki, macie może jakieś wiadomości od Żaklinki? Co u niej?
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: gosiak76 »

Pati,

ja niestety nie mam zadnych wiadomosci od Zaklinki i dawno jej tu juz nie bylo na forum :(
szkoda a mowila ze nas nie opusci - tez jestem ciekawa co u niej ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: vwd »

U niej wszystko ok :) W ciazy czuje sie dobrze :) Pzdr. Was wszystkie :D Wroci!!! za jakis czas, gdy bedzie miala dostep do netu :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: gosiak76 »

milo to slyszec ze chociaz o nas pamieta ;)
zeby pozniej znow nie uciekla a obiecywala ze nie zniknie juz tak szybko stad ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: Zaklinka1989 »

Cześć kobietki :) Jestem. Jestem z Wami. Mam juz staly dostep do internetu. I jestem z Wami juz na stale obiecuje :* no chyba ze cos bedzie nie tak. Wiecie, w 10 tyg mialam krwotok ale potem bylo ok az do niedawna. Od jakiegos czasu miewam skurcze, jestem na lekach. Ale mam nadzieje ze bedzie ok, jestem dobrej mysli. Dzidzia ma jeszcze troche czasu, oby wytrzymala :) Poza tym to juz sie troche mecze. Wiecie, duzy brzuch, bolace plecy. I konca sie juz doczekac nie moge.

Vwd - termin mam na 14 kwietnia. I bedzie synus :) Ale to już chyba wiesz :) Kurcze nie jestem na biezaco, musze sie wdrozyc na nowo tutaj.

A co u Was dziewczynki? Jejku jak ja sie za Wami stesknilam. Tyle czasu mnie nie bylo. Ale myslami bylam caly czas z Wami. Ale teraz jestem tu :* Sciskam Was wszystkie mocno :*
Żaklina
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: gosiak76 »

Witaj Zaklinko kochana,
ciesze sie ze jak na razie wszystko sie uklada i mam nadzieje ze dzidzia wytrzyma do porodu - zostalo tylko 2,5 m-ce wiec sporo juz jest za Toba. Mam nadzieje ze leki pomoga Ci w tym wszystkim i ze bedzie dobrze.

Jak zauwazylas stalam sie moderatorka i nadal jestem tutaj a nasze forum kwitnie :) Nie wiem jak to powiedziec ale jestem pod opieka ginekologa onkologa ze wzgledu na sytuacje ze zdiagnozowano mnie z wczesnym stadium raka jajnika. Jestem w Anglii i czekam na kolejne operacje ktora jest juz ustalona na 11 lutego a 8 grudnia mialam robiona poprzednia operacje. A co dalej nie wiem jeszcze - zyje biezacym okresem i na biezaco dowiaduje sie o dalszym planie leczenie i postepowania w mojej sytuacji.

Witaj ponownie i mam nadzieje ze juz tu zostaniesz z nami dluzej :) Buziaki i dbaj o siebie i dzidzie oraz reszte rodzinki - ale najbardziej o siebie i malenstwo :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: Zaklinka1989 »

Kochana wszystko bedzie dobrze zobaczysz. Trzeba byc dobrej mysli :*

A no juz nieduzo zostalo. Mam nadzieje ze zleci. Panicznie boje sie porodu ale juz mi ciezko jest. Na szczescie moj Lukasz jest na L4 (szczescie w nieszczesciu bo po wypadku w pracy) takze mam duza pomoc.

Trzymaj sie cieplutko :*
Żaklina
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: vwd »

wow :) :D :) buziaki w oba policzki na powitanie :lol: jak synus, kopie? A ja samopoczucie u Ciebie? Nie jestes placzliwaa? ;)0 Wiesz, teraz mozesz sobie folgowac i zazyczycc to i owo, bo wszyscy powinni Ci uslugiwac ;) A jak dzieci zareaagowaly na wiadomosc o braciszku? ;) Pisz..... (choc rozumiem, ze najpierw chcesz poczytac co u ktorej slychac)) Swietnie, ze jestes! :)
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: Zaklinka1989 »

Oj ciezko mi juz. Strasznie dokuczaja mi plecy i zebra. Ciezko mi chodzic i w ogole cokolwiek robic. Ale ciesze sie bardzo :) Tylko oby dzidzia wytrwala do bezpieczngo czasu. A no maly jest bardzo ruchliwy, szczegolnie w nocy :) A dzieci bardzo sie ciesza, caluja brzuszek i nie moga sie juz doczekac (szczegolnie starszy bo mlodszy synus to jeszcze chyba nie do konca rozumie).
Placzliwa? Hm ja zawsze bylam placzliwa ;) i teraz, w ciazy chyba nie jestem placzliwa jakos bardziej. Kurcze dziewczyny ale przytylam juz sporo. Masakra
Żaklina
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie ze rodzinka cieszy sie z nowego czlonka rodziny - dobrze ze maz jest w domku razem z Toba ale nie dobrze ze ulegl wypadkowi - mam nadzieje ze to nic powaznego. Super ze malenstwo jest ruchliwe - to wazne ze daje o sobie znac. Zaklinko nie przejmuj sie waga teraz - sadze ze uda Ci sie dojsc do Twoich ksztaltow sprzed ciazy po porodzie :) Buziaczki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: vwd »

Zaklinka, mam prosbe... Czy po urodzeniu moglabys zamiescic tutaj zdjecie swojej kruszynki :) Byloby nam b. milo moc zobaczyc Twego synusia :) :) :) A mialas jakies zachciewajki kulinarne, np. sledz i chleb z dzemem ? ;) :D
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: domowniczka »

ile Cie nie bylo??? pol roku? ;) no... to teraz... wezniemy Cie w obroty :lol:
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: Zaklinka1989 »

No na szczeście Łukasz zyje i chodzi. To najważniejsze. Ale teraz ma problemy z kręgoslupem.

Gosiu no na szczescie ja po ciazach szybko do siebie dochodze :) W pierwszej ciazy przytylam bardzo duzo ale szybko zrzucilam. W drugiej przytylam duzo mniej bo 12 kg i tez szybko zrzucilam. A teraz powtorka tego co bylo w pierwszej ciazy :)

Vwd co do zachcianek byly i sa nadal :) A jesli chodzi o fotki to jasne ze sie Wam pochwale. A jak chcecie zobaczyc mojego malucha juz teraz i moje 2 skarby, ktore juz sa na tym pieknym swiecie zapraszam na NK :) Jest tam tez fotka jak ja wygladam aktualnie :) Ja i moj brzusio ;) Żaklina Lot - Bytom :)

domowniczko - bierzcie, bierzcie ;) stesknilam sie za Wami :*

Sciskam Was :*
Żaklina
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: domowniczka »

najwazniejsze, ze sie dobrze czujesz :) i ze wszyscy zdrowi :) a zdj. obejrzymy z uwaga :D
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: Zaklinka1989 »

Cześć kobietki moje tak starsznie Was przepraszam, ale tyle sie dzieje. No wiec pochwale sie szybciutko i uciekam a jak znajde wiecej czasu to napisze wiecej - mój Tomuś ma już 5 tygodni i 2 dni. Niestety przechodzi swoja pierwsza chorobe takze na glowie sporo. Urodzil sie zdrowy i wielki :) Buziaki mysle o Was caly czas
Żaklina
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: vwd »

Brawo! Super!
Rodzilas naturalnie? Jak sie czujesz? To ile wazyl? Ma niebieskie oczy?
Serdecznie gratuluje i zycze, aby sie zdrowo chowal!!!!!!!!! Zdrowka dla niego, dla Ciebie i calej rodzinki :)
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: Zaklinka1989 »

Naturalnie :) Tomek wazyl 4280 i mial 62 cm. Tu podaje link do mojego bloga z przebiegiem porodu jak macie ochote :) tak, ma niebieskie oczka :)
Żaklina
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: vwd »

Gdzie ten link?
To b.duze dziecko? Co on taki duzy, to co Ty jadlas w ciazy? ;) i wszystko ogolnie ok, tak?
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: Zaklinka1989 »

Oj przepraszam ;)

www_40tygodni.pl/zaklinka170/blog/7411,Porod.html

NO wielki. Najwiekszy z trojki ale porod najlzejszy. Tak to ja moge rodzic :D Tak, wszystko ok. Tylko teraz ta nieszczesna choroba :/ no ale musimy dac rade :)
Żaklina
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: gosiak76 »

Zaklinko witaj :)
Ciesze sie ze mialas lekki porod - i teraz jestes juz mamusia kolejnego maluszka :)
Jak sie czujesz z Tomusiem obecnie ??? Mam nadzieje ze Tomus nabiera coraz wiecej sily :***
Sciskam cieplutko i zycze zeby endo zapomnialo o Tobie :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Zaklinka1989
Ekspert
Posty: 261
Rejestracja: środa, 31 marca 2010, 09:36

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: Zaklinka1989 »

Gosiu ja sie boje wlasnie jak zaczna mi sie @... jejku.. ale na razie staram sie o tym nie myslec. Ja endo narazie nie mam potwierdzonej, narazie to tylko podejrzenia. A Tomus coraz wiekszy :) I choroba tez mu mija, jest juz o niebo lepiej :)
Żaklina
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkie kobietki

Post autor: vwd »

a co jest Tomusiowi? przeziebienie?
nie ma co sie martwic na zapas o @ Bedzie dobrze! a karmisz piersia? Pzdr. Cie b.b.mocno :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”