Cześć

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

patrycja89 pisze:Domowniczko, gdzie Cię wcięło?
Jestem :) boje sie odezwac, bo gdy mnie nie ma... z mojego watku robi sie kafejka internetowa :D , a gdy cos napisze to albo cisza, albo
patrycja89 pisze:Domowniczko strzeż się!
chca bic i krzyczec ;) wiec moze lepiej sie nie odzywac :P
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

odzywaj sie odzywaj - my tylko pilnujemy Ciebie zeby bylo wszystko w porzadku - zebys nie zapominala o waznych sprawach jakim jest zdrowie przede wszystkim ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Ale Ty przebiegła jesteś! Tak wyciągnąć te teksty z kontekstu no ładnie :)
A swoją drogę powinnaś się cieszyć ze tutaj taki ruch, bo to znaczy, że nam dobrze u Ciebie :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

patrycja89 pisze:Ale Ty przebiegła jesteś!
jestem :)
patrycja89 pisze:powinnaś się cieszyć ze tutaj taki ruch, bo to znaczy, że nam dobrze u Ciebie
ciesze sie :) Bedziecie ze mnie dumne:umowilam sie z dr na pon. ;)od 3 dni caly czas podnosilam tel. i odkladalam - taka jestem zdecydowana hihi ale jakos sie przemoglam (jak ja nie lubie chodzic do lekarzy!!!!!!)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

domowniczka pisze:Bedziecie ze mnie dumne:umowilam sie z dr na pon. ;)od 3 dni caly czas podnosilam tel. i odkladalam - taka jestem zdecydowana hihi ale jakos sie przemoglam (jak ja nie lubie chodzic do lekarzy!!!!!!)
Super decyzja - przynajmniej bedzie podjeta decyzja co do dalszego postepowania w Twojej sytuacji - prosze daj znac jak przebiegla wizyta.
Bede trzymac kciuki zeby wszystko bylo dobrze

Pozdrawiam cieplutko i moge powiedziec ze wszystkie tak mamy z tym zdecydowaniem - ja nie raz nie moglam sie przemoc zeby porozamwiac z lekarzem lub umowic sie w szpitalu na wizyte - szczegolnie odkladalam telefon zeby umowic sie na wizyte do kliniki kolposkopowej - balam sie bardzo ale w koncu kilka osob nacisnelo na mnie i to zrobilam - nie zaluje teraz gdyz usunieto mi paskudztwo z szyjki macicy ostatecznie - mam nadzieje ze nie wroci chociaz mam czestsze rutynowe kontrole po tym jak odkryto zmiany przedrakowe, wiec ciesze sie ze jednak zdecydowalas sie umowic - duzy plus dla Ciebie :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Cześć

Post autor: karolina794 »

domowniczka pisze:
patrycja89 pisze:Ale Ty przebiegła jesteś!
jestem :)
patrycja89 pisze:powinnaś się cieszyć ze tutaj taki ruch, bo to znaczy, że nam dobrze u Ciebie
ciesze sie :) Bedziecie ze mnie dumne:umowilam sie z dr na pon. ;)od 3 dni caly czas podnosilam tel. i odkladalam - taka jestem zdecydowana hihi ale jakos sie przemoglam (jak ja nie lubie chodzic do lekarzy!!!!!!)
Super Domowniczko,cieszę sie bardzo.Trzymam kicuki za wizytę :D
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Kochana moja!
Jestem z Ciebie dumna :*
Zrobiłaś kolejny krok w walce z chorobą, a to bardzo wiele:*
Najgorzej się przełamać a Ty to zrobiłaś uparciuszku:*
Mam tylko nadzieję, że wizyta przebiegnie pomyslnie, czego Ci z całego serca życzę.
Oczywiście czekamy tutaj na wieści od Ciebie:*:*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Ksenia
Ekspert
Posty: 127
Rejestracja: sobota, 16 października 2010, 02:45

Re: Cześć

Post autor: Ksenia »

Rowniez jestem z Ciebie dumna ze podjelas decyzje o pojsciu do lekarza - bedziesz wiecej wiedziala o swoim stanie zdrowia za kilka dni - mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze a Ty na wlasciwej drodze jezeli Twoja sytuacja bedzie wymagala leczenia :*
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

a moze nie pojde... ;)
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Cześć

Post autor: karolina794 »

domowniczka pisze:a moze nie pojde... ;)

Tylko spróbuj :wink: :wink: :wink: :wink:
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

domowniczka pisze:a moze nie pojde... ;)
idz idz i nie wymiguj sie - ucieczka w niczym nie pomoze a moze pogorszyc sytuacje :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Cześć

Post autor: marzenka86 »

Nawet tak nie myśl że nie pojdziesz!!!
Musisz iść napewno to na dobre wyjdzie!! :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

dzieki kochane! :) bylam!
zaluje, ze nie jestem ginem ;) sama bym sie leczyla :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

domowniczka pisze:zaluje, ze nie jestem ginem ;) sama bym sie leczyla :)
wiec jak przebiegla wizyta ??? czemu uwazasz ze moglabys sie sama leczyc gdybys byla ginem ?? czyzbys byla bardziej obeznana w tej sprawie niz Twoj lekarz ???
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
marzenka86
Ekspert
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2010, 22:04

Re: Cześć

Post autor: marzenka86 »

No i jak po wizycie???Chyba nie było aż tak źle co???
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

ja tez zaluje, ze nie skonczylam medycyny, przynajmniej wypisywalabym sobie sama recepty ;)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

zle nie bylo, pan dr bierze mnie zawsze bez kolejki, bo to znajomy znajomej ;) kasuje mnie mniej niz inne pacjentki ;) ale... nie przekonuje mnie jego podejscie do mojego przypadku :) jest mily, kompetentny, utytulowany, zawsze bada, zawsze robi USG i jest zyczliwym czlowiekiem :) ale... mam przyjsc ponownie za miesiac ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

no wlasnie - z tymi wizytami u nas jest czesto tak ze chodzimy kilka razy w miesiacu badz raz na miesiac lub raz na 2-3 miesiace podczas gdy zdrowe kobiety chodza tylko raz na rok na badania kontrolne - nigdy nie bralam pod uwage ze tak czesto bede biegac do lekarzy a w szczegolnosci do ginekologa - jak to nasze zycie potrafi splatac nam figla ;)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

hej laseczki :)

Zgadzam się z wami. Ja również nigdy wcześniej nie chodziłam do lekarza tak często. Można powiedzieć, że teraz nadrabiam wszelkie zaległości :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

ale lubicie lekarzy? ;)
a tak przy okazji, wolicie gin. kobiety czy mezczyzn?
a badal Was gin. przyjaciel albo gin. kuzyn czy brat?
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Cześć

Post autor: karolina794 »

Na pewno nie poszłabym do ginekologa z rodziny czy znajomych?Jakos bardzo y mnie to krępowało.
Byłam u 2 kobiet ginekologów i zdecydowanie mężczyźni są bardziej delikatni i rzeczowi.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

mnie to juz wszystko jedno, zeby tylko ktos mnie wyleczyl!!!!!! :) :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

ja wole chodzic do gin. mezczyzny jako ze oni sa bardziej delikatniejsi - tak jest zarowno w Polsce jak i w Anglii - chociaz powiem Wam ze w Anglii mam szczescie do gin. mezczyzn a tylko 3 razy trafilam na kobiety - w tym jedna z nich byla bardzo rzeczowa i robila wszystko dokladnie zeby zapoznac sie z moja historia, natomiast druga spanikowala podczas badania wewnetrznego gdyz krwawilam podczas tego badania a jej postawa spowodowala ze sama sie wystraszylam i to bardzo mocno - pielegniarke zostala wyslana wtedy po lekarza z wiekszym doswiadczeniem i byl to gin. mezczyzna ;)

a co do gin. z rodziny - mojej kuzynki maz robi specjalizacje z ginekologii - nie bylam badana przez niego ale rozmawialam z nim o moich problemach telef. i wyslalam jemu inf. odnosnie mojej historii oraz dokumenty z badan - jakkolwiek on rozmawial wtedy z lekarzami odnosnie mojego stanu zdrowia - ostatnio go juz nie informowalam o niczym gdyz mama powiedziala ze jak byla na weselu to oni jakos unikali moja mame i nie rozmawiali nic na ten temat - on nawet nie odpisal mi nic jak wyslalam zyczenia jemu na urodziny - wiec moze lepeij nie leczyc sie czasem u rodziny zeby nie dziwnych sytuacji.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Ja jestem bardzo wstydliwą osobą, nawet na w-fie w szkole miałam problem przebierac się przy dziewczynach w szatni.. Nie wiem czemu.. po prostu jakos nigdy nie potrafiłam pokazywac swojego ciała komukolwiek. Mama się smieje, że jak będę miała męża to będzie spał oddzielnie:P
Jednak ja tez wole chodzić do ginekologa-mężczyzny. Co prawda nigdy nie byłam u kobiety ginekologa, jednak nasłuchałam sie tylu historii i opinii o przebiegu badań u kobiet, że od razu swoje kroki skierowałam do gabinetu prowadzonego przez faceta. Pierwsza wizyta była koszmarem.. zresztą nadal jest.. i tylko fakt, że on może mi pomóc sprawia że idę tam, choć przyznam, że bardzo niechętnie.
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

a moj gin odwiedza mnie w pr. ;) i przy kawie pyta: a jak @? ;) a jak jestesmy razem na imprezie to sie zastanawiam ile tu kobiet oprocz mnie przebadal ;) czasem nawet tanczymy razem :D raczej nietypowa sytuacja, no nie? ;)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

rzeczywiscie nietypowa sytuacja ;)

ja wspominam dosc sympatycznie pierwsza wizyte u mojego gin. - gdy pojawilam sie po raz pierwszy u niego i wiedzial ze mialam przyjsc bo zadzwonilam do niego informujac o ktorej bede to dla smiechu rozpoczal ze mna rozmowe po angielsku - troche to rozladowalo sytuacje gdyz bylam wystraszona tym co dzialo sie ze mna - rozmawialismy na temat mojej i jego pracy w Anglii oraz na temat lekarzy brytyjskich (wlasciwie to na temat mojej opinii o lekarzach i sluzbie zdrowia w Anglii) :)
Moj gin. byl bardzo zaciekawiony moja praca jak dowiedzial sie czym zajmuje sie w Anglii i zaskoczony ze nie pracuje na zmywaku lub sprzataniu jak wielu Polakow :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Moja pierwsza wizyta? hmm (od razu mówię, że ciągle chodzę do tego samego gina) Wchodzę do gabinetu, siadam, podaje dane i nagle słysze " to się rozbieraj!" - ha! tak mi to pomogło pozbyc się stresu że ojej! to sie nazywa byc delikatnym i taktownym :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

no to niesamowite podejscie jest ze strony Twojego gina - nie dosc ze to stresujaca sama wizyta a tu Ci lekarz jeszcze z takim tekstem wyjezdza ;)
majwazniejsze ze nie ucieklas stamtad i wesz jaki jest Twoj lekarz obecnie - liczy sie zaufanie a widac ze skoro pozostalas przy tym lekarzu to oznacza ze ufasz jemu i nie zamierzasz zmieniac go na zadnego innego.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

W mojej sytuacji moge powiedzieć, że dzieki niemu żyję, dzięki niemu mam oba jajniki i mam szanse na dzieci, chociaż słabe.. ale są :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

patrycja89 pisze:W mojej sytuacji moge powiedzieć, że dzieki niemu żyję, dzięki niemu mam oba jajniki i mam szanse na dzieci, chociaż słabe.. ale są :)
i to jest najwazniejsze teraz ze dzieki niemu Twoja sytuacja sie wyjasnila a on zrobil i robi wszystko co w jego mocy abys mogla miec dzieci :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”