Cześć

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

czesc! czesc!
domowniczka pisze:mam kilka pomyslow :lol: ale nie wiem co na to nasze moderatorki :?: jednym z nich jest zadanie naszym kolezankom pytania: Co Cie najbardziej denerwuje? :twisted: Takie pytanie moze zachecic do dyskusji, bo odpowiedzi moga byc przerozne :P ale... poniewaz na moj watek malo kto zaglada, mysle, ze to pytanie trzeba zadac na watkach powitalnych badz opisujacych historie poszczegolnych forumowiczek! To takie wywolanie do tablicy 8) Zauwazylam, ze kazda z nas najbardziej lubi wypowiadac sie w swoim watku - wtedy czujemy sie jak u siebie w domu :D czasem odwiedzamy "zaprzyjaznione" watki, ale osob skaczacych po calym forum jest niestety doslownie kilka... wiec... zaczynamy zadawac to pytanie??? zobaczymy jakie wywola zamieszanie? :oops:
oj, kiedys to sie dzialo hahaha A moze to powtorzyc :roll: :mrgreen:
Anna11
Udzielający się
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 3 grudnia 2015, 13:37

Re: Cześć

Post autor: Anna11 »

Witaj. Teraz ja piszę do ciebie :-) opisz co działo się u ciebie przez ten czas. Jak się czujesz?
Lancia
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 19 lipca 2015, 17:00

Re: Cześć

Post autor: Lancia »

Hej domowniczko
Napisz jak się czujesz, czy udało się zaleczyć chorobę? Ja wbrew temu co piszą że jest nieuleczalna chcę wierzyć że można się z niej wyleczyć. Bo jak wytłumaczyć fakt że np ktoś ma raz torbiel i potem żadnych nawrotów?
Pozdrawiam :P
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Witam serdecznie :)
Co ja moge o sobie powiedziec? Nie udalo mi sie pokonac endo. Przez te chorobe zycie moje jest inne niz kiedys planowalam.
Nie lubie i nie chce sie nad soba uzalac, ale... endo jest moim przeklenstwem. To tyle! Pomarudzilam, wiecej nie bede ;)
Zycie jest piekne :D Trzeba sie usmiechac do ludzi :) :) i cieszyc z malych rzeczy 8)
Lancia
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 19 lipca 2015, 17:00

Re: Cześć

Post autor: Lancia »

Przykro mi ale dobrze że jesteś optymistką. Boli Cię, nie da się temu zaradzić? Miałaś laparoskopię?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

Czesc domowniczko :!: :!: :!:
Milo Cie widziec, usmiecham sie do Ciebie szeroko :lol:
Lancia pisze:Ja wbrew temu co piszą że jest nieuleczalna chcę wierzyć że można się z niej wyleczyć.
oczywiscie, wiara to podstawa! Jednak... Lancia, sa na tym forum dziewczyny po wycieciu jajnikow, usunieciu macicy, nawet ze stomia..., kt. pomimo tak drastycznych krokow, dalej borykaja sie z endo i zyja z okropna swiadomoscia, ze nie urodza dziecka :cry: Jest to bym bardziej bolesne, gdy po czasie inny lekarz stwierdza, ze nie bylo podstaw do amputacji i takiego leczenia. Uczulam Ciebie i inne osoby, aby miec tego swiadomosc i delikatnie i ostroznie pytac o historie i je oceniac. To tak przy okazji akurat tutaj, bo nie moge znalezc Lancia Twojego watku.
Domowniczko, swietny pomysl z forumowa zabawa, ciekawe czy chwyci?!
Pozdrawiam mocno
vwd
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

czesc dziewczyny :D
zabawa forumowa sie rozkreca, ale slabo. Dlatego jako jej autorka pozwalam sobie wywolac do odp. kolejne 3 osoby: Lancie, vwd oraz hercik, wczesniej wywolalam: gosiak, madzia2991, pi314.
Lancia pisze:Przykro mi ale dobrze że jesteś optymistką. Boli Cię, nie da się temu zaradzić? Miałaś laparoskopię?
tak mialam; dzieki za troske; zyje, jest ok, wszystko sie jakos ulozy :)
Lancia, Zapraszam Cie do dyskusji: Co Cie najbardziej denerwuje? Gdy odpowiesz na to pyt., typujesz 3 osoby z forum, ktorym rowniez je zadajesz (na ich watkach) :)
To taka forumowa zabawa, nieszkodliwa, sympatyczna :D Zaczynamy?
Lancia, Co Cie najbardziej denerwuje?
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Cześć

Post autor: hercik17 »

Hej domowniczko :) Odkurzyłam co nie co u siebie :D Na pytanie również odpowiedziałam, choć denerwuje mnie tak wiele że mogłabym pisać i pisać... jak u Ciebie?
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Lancia
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 19 lipca 2015, 17:00

Re: Cześć

Post autor: Lancia »

Lancia pisze:Ja wbrew temu co piszą że jest nieuleczalna chcę wierzyć że można się z niej wyleczyć.
oczywiscie, wiara to podstawa! Jednak... Lancia, sa na tym forum dziewczyny po wycieciu jajnikow, usunieciu macicy, nawet ze stomia..., kt. pomimo tak drastycznych krokow, dalej borykaja sie z endo i zyja z okropna swiadomoscia, ze nie urodza dziecka :cry: Jest to bym bardziej bolesne, gdy po czasie inny lekarz stwierdza, ze nie bylo podstaw do amputacji i takiego leczenia. Uczulam Ciebie i inne osoby, aby miec tego swiadomosc i delikatnie i ostroznie pytac o historie i je oceniac. To tak przy okazji akurat tutaj, bo nie moge znalezc Lancia Twojego watku.
Domowniczko, swietny pomysl z forumowa zabawa, ciekawe czy chwyci?!
Pozdrawiam mocno
vwd[/quote]
Vwd
wyjaśnię to jeszcze raz bo chyba zle opisałam o co mi chodzi...
Mi chodzi o to że nie wolno anonimowo w internecie obrażać nikogo, w tym lekarzy a tu padły obrazliwe posty na temat lekarza oraz szpitala.
Stanelam wiec w obronie lekarza i szpitala a nie bylo moim celem ocenianie czyjejś "historii".
Znam sie troche na prawie. Sformułowania "wycinają dla pieniędzy" czy "oszukał mnie i wycial bez powodu macice" są szarganiem dobrego imienia zarowno lekarza jak szpitala.
Ponadto ja tez moge napisac ze jakis lekarz x uciał mi bez powodu reke. I uwierzysz w to? W internecie można napisac wszystko co się chce.
Znam lekarza o którym mowa, miałam mięśniaki trzonu macicy bardzo duże...i wiesz co? Nie wyciał mi macicy! Usunął same mięśniaki!
Miałam torbiel na jajnikach, poskręcane i co? Nie wyciął mi jajników tylko je uratował!
Ten lekarz ratuje moja plodnosc.Dlatego nie wierze w historie jakiejs anonimowej pani x z internetu. Dodam ze Ty tego lekarza nawet nie znasz a ja mowie z autopsji.

Zupełnie inną sprawą jest to że wiem że są różne przypadki endometriozy i czasem się wycina macicę (laparoskopia lub cięciem brzusznym). Ale to jest osoby temat i nie widzę żadnego związku z poruszaną sprawą jaką jest obrażanie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 26 kwietnia 2016, 09:35 przez Lancia, łącznie zmieniany 5 razy.
Lancia
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 19 lipca 2015, 17:00

Re: Cześć

Post autor: Lancia »

domowniczka pisze:czesc dziewczyny :D
zabawa forumowa sie rozkreca, ale slabo. Dlatego jako jej autorka pozwalam sobie wywolac do odp. kolejne 3 osoby: Lancie, vwd oraz hercik, wczesniej wywolalam: gosiak, madzia2991, pi314.
Lancia pisze:Przykro mi ale dobrze że jesteś optymistką. Boli Cię, nie da się temu zaradzić? Miałaś laparoskopię?
tak mialam; dzieki za troske; zyje, jest ok, wszystko sie jakos ulozy :)
Lancia, Zapraszam Cie do dyskusji: Co Cie najbardziej denerwuje? Gdy odpowiesz na to pyt., typujesz 3 osoby z forum, ktorym rowniez je zadajesz (na ich watkach) :)
To taka forumowa zabawa, nieszkodliwa, sympatyczna :D Zaczynamy?
Lancia, Co Cie najbardziej denerwuje?
Denerwuje mnie brak kultury i poszanowania drugiego człowieka.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Lancia, dzieki za odp. Teraz prosze wyznacz 3 osoby do naszej zabawy i zadaj to samo pyt. na ich watkach :) a co do dyskusji powyzej... daj spokoj Lancia, nikt nawet nie wie o kogo chodzi. Tu nigdy nie bylo cenzury (na szczescie). Kazda z nas troche ponarzeka, a potem probuje zapomniec o tym co przezyla w zwiazku z choroba. Ja zawsze staram sie studzic emocje.
Dzieki tez za wypowiedz na temat swojego stanu zdrowia i leczenia. Moze zalozysz swoj watek w czesci "Moja historia"? bo jak znam zycie, gdy wkroczy tu gosiak76 to wytnie Twoj post i sama zalozy Ci watek.
Lancia
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 19 lipca 2015, 17:00

Re: Cześć

Post autor: Lancia »

Domowniczka, przepraszam że zaśmieciłam Ci wątek takim wpisem. Ale wiadomo o kogo chodzi bo padło nazwisko i nie chodzi o narzekanie ani o cenzurę tylko o poważne oskarzenia :| Tu nikt w taki sposób nie pisał o lekarzach, ponarzekanie to zupełnie co innego.
Ale nie zaśmiecam Ci więcej wątku wybacz...
A Ty nie odpowiedziałaś na pytanie co Ciebie najbardziej denerwuje? :?: :P Ja dorzucę jeszcze protekcję ale chyba można wymienić tylko jedną rzecz :P
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Lancia pisze:Domowniczka, przepraszam że zaśmieciłam Ci wątek takim wpisem.
No, cos Ty pisz wiecej i czesciej! ja uwielbiam gosci na swoim watku :)
Lancia pisze:A Ty nie odpowiedziałaś na pytanie co Ciebie najbardziej denerwuje?
faktycznie, nikt mi tego pyt. nie zadal. Dzieki Lancia! ja nie lubie....
Lancia pisze:Ja dorzucę jeszcze protekcję ale chyba można wymienić tylko jedną rzecz
mozna kilka, nawet kilkanascie, a nawet kilkadziesiat :P
Otoz ja nie lubie... jak mnie ktos chce oszukac, wykorzystac, oklamac (jeszcze b. nie lubie jak juz to zrobil), b.b. nie lubie bezsensownego cierpienia (skoro w dobie dzisiejszego postepu mozna ulzyc w cierpieniu), ostatnio b.mnie drazni niekompetencja (w kazdej dziedzinie!), ale denerwuje mnie tez taka poprawnosc na sile (np. nie mowmy zle o imigrantach albo gejach, bo nie wypada), denerwuje mnie tez znieczulica i przyzwolenie na wszystko (np. facet wyrzuca z domu swoja ciezarna kobiete, bo sie odkochal i potrzebuje miejsca dla nowej laski, albo zostawia zone z 2 dzieci i uchyla sie od placenia alimentow, ale chwali sie przed znajomymi nowym autem i nowa dziewczyna).... chyba juz starczy tego denerwowania! bo zaczelam sie nakrecac
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

probuje rozrysowac sobie kto kogo wyznaczyl do zabawy, aby zob. kto przerwal lancuszek :x ale to jest czasochlonne :| az dziw bierze jak tu na forum szybko plynie czas!
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

jestem, dziewczyny, jestem
tylko czasu nie mam pisac, ale widze, ze wiele z Was tez
bo 9 ukrytych gosci teraz 8) a nowych wpisow dzis malo
czytam
pa
Lancia
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 19 lipca 2015, 17:00

Re: Cześć

Post autor: Lancia »

Domowniczko jaki masz naturalny kolor włosów? Bo jest tu taka ankieta :P Ja mam jasny blond a Ty jaki? A jaka jest Twoja ulubiona potrawa? I tak nie wiemy co powoduje tą chorobę. Słyszałam że niewskazane jest czerwone mięso, ale może chodzi tylko o przetworzone mięso a nie surowe, wiesz coś na ten temat? Ja bardzo lubię tatar, mam nadzieję że nie powoduje nasilenia endo :P
Ostatnio mówili o czwerwonym mięsie że jest rakotwórcze ale chodziło o to że przy przetwarzaniu wyzwalają się jakieś substancje więc chyba tatara to nie dotyczy ale jestem ciekawa czy przy endo można go jeść.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Lancia, ja tez lubie czerwone mieso. Moze zalozyc ankiete pt.: Ile razy w tygodniu jesz czerwone mieso? Tez slyszalam, ze w endo lepiej unikac, ale...
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Lancia pisze:Domowniczko jaki masz naturalny kolor włosów? Bo jest tu taka ankieta :P
zapomnialam juz o tej ankiecie :lol: jestem szatynka, raczej taka jasniejsza, ale uwielbiam rude :mrgreen: A Ty sie farbujesz?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

Lancia pisze:Ja bardzo lubię tatar
ja tez :) ale ostatnimi laty w zasadzie go nie jem
domowniczka pisze:zapomnialam juz o tej ankiecie
wlasnie! ostatnio w ogole nie ma nowych ankiet. Moze cos zainicjowac? Domowniczko, Twoj lancuszek zostal przerwany....
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Nie, lancuszek się rozprzestrzenia, ale wolniej...
Oto moje spostrzeżenia:
domowniczka wyznaczyla: gosiak76, madzia 2991, pi314 - czekamy na pojawienie się gosiak76 oraz pi314
madzia2991: Anettee26, Anna11, madziora14 - czekamy na ruch tej ostatniej
Anna11 wytypowala: marta777777125, madzix i DarkAngel - czekamy na marte i madzix
DarkAngel typuje: vwd, Drobi, balbinka1 - czekamy....
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Lancia pisze:A Ty nie odpowiedziałaś na pytanie co Ciebie najbardziej denerwuje? :?: :P
Lancia, proszę Cie wyznacz jeszcze 2 osoby, którym chcesz zadac to pyt., bo zabawa polega na wyznaczeniu 3 osob :)
domowniczka pisze:Otoz ja nie lubie... jak mnie ktos chce oszukac, wykorzystac, oklamac (jeszcze b. nie lubie jak juz to zrobil), b.b. nie lubie bezsensownego cierpienia (skoro w dobie dzisiejszego postepu mozna ulzyc w cierpieniu), ostatnio b.mnie drazni niekompetencja (w kazdej dziedzinie!), ale denerwuje mnie tez taka poprawnosc na sile (np. nie mowmy zle o imigrantach albo gejach, bo nie wypada), denerwuje mnie tez znieczulica i przyzwolenie na wszystko (np. facet wyrzuca z domu swoja ciezarna kobiete, bo sie odkochal i potrzebuje miejsca dla nowej laski, albo zostawia zone z 2 dzieci i uchyla sie od placenia alimentow, ale chwali sie przed znajomymi nowym autem i nowa dziewczyna).... chyba juz starczy tego denerwowania! bo zaczelam sie nakrecac
Żeby gra się toczyla dalej musze wyznaczyć kolejne 3 osoby... Wyznaczam:...
Lancia
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 19 lipca 2015, 17:00

Re: Cześć

Post autor: Lancia »

Domowniczko, vwd i hercik :P Mnie bardzo denerwuje niesłowność. Włosów nie farbuję mam trochę takie naturalne pasemka chociaż czasem korci jakaś radykalna zmiana. Nie stosuję żadnej diety a Wy? Jestem zdania że dieta nie ma wielkiego wpływu na endo, co o tym myślicie? Kiedyś byłam wegeterianką a i tak mam endo. Nie stosuję się nawet do godzin jedzenia, jem o różnych porach, wiem że to niezdrowo :twisted:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

ja tez jem roznie, jak mi pasuje
kiedys nie stosowalam zadnych diet, teraz ograniczam cukier, chociaz to nie jest proste
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Czesc dziewczyny :)
A ja jem kiedy mam czas. Jak bede na emeryturze (albo bezrobociu) to czasu wiecej i wowczas pomysle o tym co i kiedy jesc. Teraz naprawde...spraw tysiace, a co jedna to pilniejsza ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Cześć

Post autor: patrycja89 »

Domowniczko jak to możliwe, że nie odzywasz się znowu już od 22 dni na własnym watku? Chcesz mnie dogonić?

Buziaki :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

ktos mi liczy :P to mile uczucie, ze w ogole ktos zauwaza moja nieobecnosc
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Cześć

Post autor: domowniczka »

Czesc dziewczyny!!!!! Dzis jestem na swoim watku i zycze Wam Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!!
madzia2991
Udzielający się
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 16:57

Re: Cześć

Post autor: madzia2991 »

Domowniczko Tobie również życzę wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i słońca!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Cześć

Post autor: gosiak76 »

Domowniczko a co u Ciebie slychac ??? Widze ze jak mnie nie ma, to i Ty tez sie czasem ukrywasz :) Dbaj o siebie - buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Cześć

Post autor: vwd »

Czesc! Chcialam sie przywitac :) i powiedziec, ze zyje i ze jest ok :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”