Dzien dobry wszystkim

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Patus Sloneczko bede czekac na wiesci od Ciebie i bede sprawdzac telefon czy cos nie przyszlo od Ciebie. Buziaczki i bede czekac z utesknieniem na Ciebie i Twoje malenstwa. Trzymaj sie dzielnie a kciuki juz sa zacisniete za pomyslne i szybkie narodziny maluszkow :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Dziękuję Wam dziewczyny:-)

Chyba dociera do mnie to co sie dzieje i to ze wkrótce zostanę oficjalnie mama. Poczułam taki stres związany ze szpitalem ze niespałam cała noc. Przyjęcie mam na godzine 9 bo wtedy akurat będzie mój lekarz a on chce mnie przyjąć jeszcze godzina do wyjazdu a ja już nie wiem co ze sobą robić.
Mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze odezwac do Was wkrótce.

Trzymajcie sie.
Buziaki:-)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

godz.9.11
pewnie jesteś w trakcie dokonywania wpisu...oj, ile tego jest...
Już wkrotce przekonasz sie na własnej skórze, że nie taki diabeł straszny...(mam na mysli pobyt w szpitalu)
Biegaj tam po schodach, żeby przyspieszyc poród bo niby po co lezeć na patologii do poniedziałku skoro dopiero środa...;)
Trzymam kciuki...i niecierpliwie czekam na wieści od Ciebie...
Niebawem zostaniesz MAMĄ!!! Dasz wiarę...ale zleciało!
buziaki!
oj, jak dobrze, że tu wpadłam z rana... ;)
gorąco pozdrawiam!
:)
nie jesteś tam sama, masz nas!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

Pati, rzeczywiscie widac, ze tak jakbys czekala na mnie, jakbym ja miala ten porod odebrac :lol: Kochana, jestes dzielna, pamietaj "Wszystko co najpiekniejsze jest jeszcze przed nami!" Powodzenia! Szczesliwego rozwiazania! :D Trzymaj sie! Do szybkiego uslyszenia (przeczytania) ;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Właśnie przynieśli obiad. I jak tak dalej pójdzie to będę żyć na suchych bułkach. Drugiego dania nie ruszyłam. Na pierwsze był krupnik. Tak mi sie zrobiło nie dobrze ze zdążyłam ledwo do zlewu dolecieć. I chyba go na dodatek zatkałam:-P

Miałam ktg które miało trwać godzine a u nas trwało 30 minut bo małe tak sie wiercily ze i tak co chwile zapis był nieczytelny. Usg trwało 45 minut myślałam ze zaraz urodze. Brzuch boli mnie nie miłosiernie. Dostałam zastrzyk w pupe-pierwszy raz w życiu i cholernie bolesny- ma pomoc w rozwoju pluc dzieci więc wytrzymam. Zresztą czego sie nie wytrzyma w szpitalu skoro wyjścia nie ma?:-P jedyne co mnie cieszy to to ze jedno maleństwo wazy 2699 a drugie 2676 więc jak na blizniakow to przyjely ładna wagę. Zobaczymy co będzie dalej.
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: agachod1 »

Patus kochanie, wytrzymaj jeszcze troszke. To juz niedlugo i bedzie po wszystkim, a ty bedziesz mogla wziac w ramiona swoje dwa malenkie skarby. Myslami jestem z toba i trzymam kciuki oby wszystko przebieglo pomyslnie. Caluje mocno. :D
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Mamy juz 3 ktg za sobą. Moje maluszki są bardzo wymęczone.
Lekarz mi powiedział ze istnieje możliwość ze poleze w szpitalu i jak sie wszystko poprawi to moge wyjść i dopiero wrocic na porod ale mam zbytnio na to nie liczyć. Leżę sama na sali na 1 piętrze. Kiedy chciałam zejść po schodach to lekarz uprzejmie wskazal mi windę i powiedział ze czym dłużej maluchy będą w brzuchu tym lepiej ponieważ jeden jest bardziej rozwinięty i ma więcej siły drugi jest slabszy i musimy go wzmocnic no bo przy porodzie przecież nie wyciągną jednego a drugiego zostawia.

Ja ciągle po cichutku liczę na dziewczynkę ale teraz myślę tylko o tym żeby maluszki były zdrowe.
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

psikusku A jak Twoje samopoczucie i jak Twój maluszek? Jedna z dziewcząt napisała ze szykuje nam sie odwrócona seksmisja i miała rację:-) naszej jednej pracownicy córka i synowa są w ciąży. Obie będą miały bliźniakow i obie będą miały chłopców. Moja koleżanka też urodziła teraz synka dwa dni temu a jedna ma dołączyć do mnie na oddział w piątek lub w poniedziałek i też spodziewa sie chłopców. Dużo męskich hormonów wisi w powietrzu:-P
Życzę zdrowka:-)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
poziomko
Ekspert
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 19 lutego 2012, 20:10

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: poziomko »

Ja również trzymam kciuki :-) za szybki poród i zdrowe śliczne maluszki.
p.s. sama też marzę o bliźniakach. Tadeuszu i Zosi.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Sloneczko widze ze Cie tak bardzo mocno wymeczyli w tym szpitalu ale wiem ze jestes dzielna i zniesiesz wszystko aby malenstwa byl zdrowe i silne. A co do obiadow to mam nadzieje ze ktos z rodzinki je Tobe donosi po tym jak nie moglas zjesc tego co podali Tobie w szpitalu. Buziaczki i zycze szybkiego, bezbolesnego i bezproblemowego rozwiazania a maluszki zeby byly zdrowiutkie :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

Mam nadzieję Patrycja, że kolacja i śniadanko smakowały lepiej niż obiadek...

Uważam, że nie powinnas dać wypisać się ze szpitala...choćby ze wzgledu na odległość od niego...dziwni ci lekarze...najpierw tłumacza, że bezpieczniej dla dzieci będzie jesli zostaniesz w szpitalu a potem obiecuja wypis...

Trzymaj się ciepło!!! :)
Już bliżej jak dalej...
;)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Dziewczyny córeczka i synuś:-) właśnie zostaliśmy rodzicami a wy ciociami:-) jestem taka szczęśliwa.
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Super niespodzianka - tak sie ciesze i gratuluje szczesliwym rodzicom parki :)
Patus wyslalam do Ciebie sms-ka w dniu kiedy poszlas do szpitala ale nie wiem czy otrzymalas sms-ka bo wyslalam z ang. komorki. Buziaki i duuuuzo zdrowka dla calej rodzinki :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Gosiu dostałam. Ja też ci pisałam smska ale chyba miałam za mało środków skoro do ciebie nie doszedł. A dzisiejszy?
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Dostalam dzisiejszego sms-ka i jestem taka szczesliwa ze Twoje skarby juz sa z Wami na swiecie. Buziaczki Sloneczko :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: EveLondon »

Cudowneeeee wiesci :D gratulacje dla szczesliwych rodzicow i moc buziakow na dzieciaczkow :)
Wiec jednak dziewczynka taka niesmiala byla :D Jak sie czujesz kochana? Mialas CC? sciskam :*
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Patus mam nadzieje ze powolutku odzyskujesz sily po meczacym porodzie - buziaczki Sloneczko :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

Hurrrrraaaa...
Patrycja, jak pisałaś, że boli Cię brzuch az odczuwasz to w kroczu to tak sobie po cichu myslałam, że to lada moment nastąpi...
Bardzo się cieszę...jesteście podwójnymi szczęściarzami, nie dość , żę bliźniaki, to jeszcze parka...ale niespodzianka! :)

Gratuluję, dumnemu tacie także!!! :) Dziadkowie skaczą pewnie pod sufit....

Jak się czujesz??? Proś o przeciwbólowe...dzieciom nie zaszkodzą a Tobie pomogą funkcjonować...
buziaki!!!
:)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

Patrycjo, jestes mamusia!!!!! :D i to podwojna! :D cudnie! super! extra! :P :lol: :P :lol:
Moc najserdeczniejszych gratulacji oraz zyczen, by sie dzieciaczki dobrze chowaly, a mamusia szybko wrocila do sil i swojej formy :) :) Kochani, trzymajcie sie! To naprawde wspaniala wiadomosc! :D
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: karolina794 »

Pati kochana cudowne wieści,ucałuj maluszki w piętki od cioci Karolinki.Buziaczki ogromne ;-*
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: agachod1 »

SUPER!!!!!! :D :D :D Bardzo wam gratuluje Patus! Wypoczywaj sobie teraz i dbaj o swoje maluszki. POzdrawiam cieplo i zycze duzo zdrowka. :D :wink:
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

Jak się spało?:)
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Czesc dziewczyny.. Przepraszam ze pisze dopiero teraz.. Od srody nie zmruzylam oka.. Dopiero dzis rano udalo mi sie przespac 3 godziny jak dostalam anntybiotyki.. Mialam ogromne problemy ze wstaniem z lozka, dostalam goraczke, drgawki, zaczelam sie pocic i mdlec.. W nocy wezwali lekarza i od nowa dostalam kroplowki, leki, wzieli mocz do analizy, krew na posiew i wymaz z rany po cc. Nie mogli mi sie wkuc z welflonem i 9 raz probowali sie dostac do moich zyl ale za kazdym razem zyla pekala.. W koncu sie wbili to mam rece opuchniete tak bardzo ze ciezko mi zlapal maluszki..
Ale ja sobie dam rade.. Mielismy wyjsc we wtorek.. Ale maly ma za wysoki wskaznik bilirubiny i jest naswietlany specjalna lampa.. Niby nikt mu krzywdy nie robi ale tak mi go szkoda, ma okulary ktore probujeapkami zdjac.. Kazde wyciagniecie z lozeczka musze zapisac.. A on jest taki grzeczny i spokojniutki.. Za to mala to taka kochana trzpiotka, bardzo sie ciesze ze nie wyladowaly w inkubatorach, bo to swiadczy ze sa silne, maly mial caly czas 9 pkt a malutka 8,8,9,9 pkt. Licze ze Cypriankowi szybko przejdzie i bedziemy mogli czym predzej wrocic do domu..

Chcialam wam wyslac zdjecie ale z telefonu nie moge wiec wysle jak wroce do domku.. Odezwe sie jak będę wiedziała coś więcej. I nadrobie wszystkie zaległości w odp. Na posty.
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Patus mam nadzieje ze dzieki tym naswietlaniom poziom bilirubiny sie wyrowna i trzymam kciuki abbyscie mogli wyjsc ze szpitala jak najszybciej. Dobrze tez ze lekarze szybko zareagowali na Twoj pogarszajacy sie stan zdrowia i mam nadzieje ze czujesz sie coraz lepiej. Buziaczki dla Was Sloneczko :***
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”