Dzien dobry wszystkim

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Witajcie :)
Gosia, Vwd widzę, że jak zawsze rozkręcacie całe forum
Araja jak z Twoim czasem teraz? Jak sobie radzisz?.
Domowniczko, bardzo przepraszam, że przerwałam twój łańcuszek. Faktycznie jak Vwd zauważyła mignęłam na forum.. czasem wejdę z tel. chociaż żeby poczytać, ale od kiedy jestem kierowca czasu mam naprawdę mało - doba jest stanowczo za krótka. Ja cały dzień biegu, maluchy w przedszkolu, przychodzi wieczór i padam na twarz.
Nie chę żebyście pomyślały, że Was olałam, ale wiem też ze odzywanie się raz na rok to stanowczo za mało. Postaram się nadrobić w wakacje (wtedy wyjazdy będ sporadyczne a ja będę u męża we Wrocku to będę miała więcej czasu).
Co do mojej historii, to przerwałam terapię sterydami.. niestety jedyne co mi przyniosly to dużo dużo kilogramów.. Musze się traz za siebie wziać, póki nie dostanę kolejnej dawki, bo jeszcze trocę i będę się toczyła jak kulka, źle mi we własnym ciele :(
Dziękuję Wam wszystkim za to, że pomimo iż mnie tu nie ma, to czasem mnie wspomnicie - miło mi z tego powodu :)

Pozdrawiam Was serdecznie.
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

Witaj, witaj, witaj
masz zamieszanie - to normalne przy bliznietach :P :P
ale dzieki,
ze o nas nie zapomnialas :!: Mocno sciskamy i pozdr. (przynajmniej ja sciskam i pozd.)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Witaj Pati - super ze sie odzywasz I jakos sobie radzisz pomimo malej ilosci czasu. Ja ostatnio tez nie mam go zbyt duzo - a to wyjazdy, a to dom, gotowanie, spotkania ze znajomymi. Zaniedbalam troche forum gdyz na glowie mam wazne sprawy -= przede wszystkim wspieranie mojej kuzynki w jej obecnej walce.
Jak maluszki - jak uda Ci sie to wrzuc jakas foteeczke :)
Pozdrawiam cieplutko I zycze bys miala odrobinke wiecej czasu dla siebie :) Buziolki
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

patrycja89 pisze:Gosia, Vwd widzę, że jak zawsze rozkręcacie całe forum
eee, to juz nie to co kiedys...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

patrycja89 pisze:Dziękuję Wam wszystkim za to, że pomimo iż mnie tu nie ma, to czasem mnie wspomnicie - miło mi z tego powodu
dalas nam sie kiedys we znaki :lol: trudno Cie zapomniec!
P O W O D Z E N I A
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Dzień dobry wszystkim... ponownie :)

Dzięki VWD, dobrze wiedzieć :p .. hah a obiecałam, że będę grzeczną dziewczyną :P nie wyszło :)
Znowu nie było mnie tu kilka miesięcy, ale moje życie ma tak szybkie obroty, że spać musze 200/h żeby skorzytac z nocy.. Cyprianek jest po kolejnych zabiegach i przed nim następne.. więc po prostu nie ma chwili wytchnienia. Ale najważniejsze, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Moje dzieci mają już 4,5 roku!!!

Piszę, do Was dziś z pewną wiadomością no bo z kim jak z kim, ale z Wami muszę się podzielić.. Tyle wsparcia tu otrzymałam, że każda dobra wiadomość kojarzy mi się też z tym miejscem. Otóż.. w październiku zakończyłam leczenie.. odstawiłam wszystkie hormony.. wyniki sie poprawiły, teraz jest cała masa kg do zrzucenia (do grudnia spadło mi 11 kg.. ale długa droga przede mną) a póki co w grudniu dowiedziałam się, że będę mamą :) Za 100 dni przywitamy nasze maleństwo na świecie.. Więc dieta poszła w odstawkę.. a ja przybieram z powrotem :P no ale w tej sytuacji jakoś te kg przeżyję :)

Pozdrawiamy wszystkie e-ciocie :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Eeee kochana - to wspaniale wiadomosci - gratulacje jeszcze raz :) Dobrze wygladasz z tego co zauwazylam ale tez zaskoczona pozytywnie gdy zobaczyklam Cie na zdjeciu. Ciesze sie razem z Toba.
Wspaniale ze wszystko idzie w dobrym kierunku u Cyprianka - to najwazniejsze wiadomosci. A jak mala kruszynka ???

Czy juz moze wiesz czy bedziesz miala chlopca czy dziewczynke, a moze ponownie bliznieta ??? :)
Buziaki I dbaj o Was wszystkich :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

Patrycja! GRATULUJE! :)
super
jak wyrazic moja radosc
b.b.b. sie ciesze i zycze szczesliwego rozwiazania
i zycze sil
i zdrowia :)
i pozdrawiam mocno bardzo mocno
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

co slychac??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”