Dzien dobry wszystkim

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Araja79 »

Wiemy, że przy dwóch brzdącach masz masę pracy i dochodzą jeszcze inne zajęcia... Trzymaj się cieplutko i zaglądaj, pisz chociażby "cześć"..:) jak znajdziesz moment. Mam nadzieję, że się dobrze czujesz i że wszystko jest u Ciebie w jaknajlepszym porządku :) buziaki
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati kochana mam nadzieje ze u Ciebie wszystko w porzadku oraz ze dbasz i o siebie. Jak Twoje zdrowko ?? Sle buziaczki kochana :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Araja79 »

Hej Patuś, co tam u Ciebie, jak maluszki?? Czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

niedlugo swieta :)
dzis u nas pierwszy snieg :D
podeslesz nam jakies zimowe zdj. swoich pociech? :)
pozdr. Cie b.b.b.b.b mocno :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati jestem ciekawa jak przygotowania do okresu ziomowego oraz jak malenstwa przyjma pierwszy snieg oraz swieta :) Napisz gdyz czekam z niecierpliwoscia na wiesci od Ciebie :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Czesc kochane! ;)

Przepraszam, że tak marnie z moim odzywaniem się - czyli w tym temacie nic nowego..

Obecnie siedzę zakatarzona przed kompem.. bolą mnie płuca, nerki, uszy.. kości.. ee w sumie szybciej by bylo jakbym wymienila co mnie nie boli.. Dzieciaczki też zakatarzone.. pierwszy raz od kiedy sa na świecie złapało ich przeziębienie.. no ale patrząc na to co dzieje się za oknem to nic dziwnego..

Zdjęć zimowych jeszcze nie mam, ponieważ u nas pierwszy śnieg spadł właśnie dziś.. - przynajmniej taki, który widac, a nie który roztapia się po 5 minutach.. Dzieciaczki stycznośc ze sniegiem mialy juz w tamtym roku.. ale wted tylko chowaly noski w kombinezony.. a teraz kazdego podsadzilam do okna to tylko robily wielkieee oczka i rozgladaly sie w kolko. z reakcji wnioskuje ze zauwazyly ze cos sie zmienilo.. Mam nadzieje, że uda nam się w tą zimę troszkę pobawić na śniegu.. może zbudujemy jakiegos bałwanka ;) wtedy na pewno się pochwalę.. W każdym razie UWAGA.. Założylam fb.. i tam można znaleźć troszke zdjęc hehe ;p;p ie mam za bardzo czasu go prowadzic no ale zawsze cos..


Co u nas opróćz okresu grypy?? Mam już potwierdzoną endometriozę.. ponoć 2 stopnia.. cieszę się że już wiem co mi naprawdę jest.. bo już miałam dośc tej niepewności.. i stresu stojąc przed ginekologiem.. a zwłaszcza zastanawiania się... czemu mnie znowu boli brzuch.. wiadomo że wolałabym dostać diagnozę typu "nic ci nie jest" ale trzeba brac co jest i mslec optymistycznie dalej.. z tym, że brakuje mi dobrego samopoczucie.. bo co chwile mamsilne bóle... i o ile ja dam sobie znimi jakos radę.. o tyle dla dzieci musze być sprawna fizycznie.. w koncu ich jest dwoje.. Lekarz mówi ze nie moge nic ciezkiego dzwigac.. i tu paradoks.. bo czesto nosze dwojke dzieci naraz a razem ważą 26 kg wiec jest co nosic..

Co jeszcze?? hmm.. Ciągle coś się dzieje.. mąż szuka pracy bliżej, by mi pomóc.. a nasz kochany synuś będzie miał operację.. Pamiętacie jak wam opowiadałam o jego oczku?? byliśmy teraz na kolejnej konsultacji.. okazalo się, ze problem jest powazniejszy niz na poczatku przypuszczali.. mianowicie Cyprianek ma zrośniętą powiekę z gałką oczną.. Powieka naciska mu na oczko wpychając je do środka i powodując krzywiznę oka.. Musi być operowany, bo jeśli nie będzie to może oslepnąc na to oczko.. Musiałam jechać po specjalne okulary za 500 zł.. które musi nosić do dnia operacji, żeby w jej dniu krzywizna byla jak najmniejsza.. wtedy jest wieksze prawdpodobienstwo ze po operacji i rehabilitacji nie bedzie musial nosic okularków wcale.. Niestety synuś nie jest skory do wspolpracy jesli chodzi o noszenie tych okularow.. widac ze oczko mu przeszkadza.. ale tez wiem ze to dla jego dobra.. operacja odbedzie sie w Lodzi.. a jej termin poznamy za ok 4 miesiace.. bo teraz jest ejszcze za malutki.. jak skonczy 6 latek bedzie mial kolejna.. ale to juz bardziej plastyczna...zeby podwiesic powieczke. takze kolejny stres kolejne nerwy... i zdenerwowanie na lekarzy... to samo bylo z jego nozkami.. ze nie bedzie wcale chodzil.. a smiga tak ze nie mozna za nim zdazyc.. dlatego mam tez dobre nastawienie.. bo do tej pory wszystkie zle prognozy konczyly sie dobrze i tego sie narazie trzymam...

No to wszystko wiecie ... Pozdrawiam was wszystkie i kazda z osobna :*:* buziaki
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

IMG_1358.jpg
IMG_1837.JPG
IMG_1838.JPG


buziaczki :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

co za rewelacyjne szkraby :D :D :D
zdj. w samochodzie nadaje sie na plakat lub do reklamy!!!!!!!! przesliczne! :)
Pati, swietnie sobie radzisz, dbasz o dzieci i widac, ze jestes niesamowita mamusia :) :)
Kochana, Twoj synus ma szczescie, ze trafil do takiej rodziny. Juz wiesz jak mu pomoc, co go czeka - masz plan dzialania. To b.wazne. Bedziemy mocno trzymac kciuki, aby wszystko przebieglo dobrze. Teraz takie operacje sa na wysokim poziomie, jest super sprzet i zobaczysz WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE! :)
Dzieki, ze sie podzielilas z nami swoimi sprawami. Zycze Ci duzo sil i przegon szybko grype, bo musisz byc zdrowa dla swoich pociech. Przesylam calusy i przytulanki dla Ciebie i dla dzieci :) :) :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

Patryska!
Super bable! :D dla Ciebie, dla nich i dla wszystkich wszystkiego najlepszego z okazji swiat, po świetach i na caly 2014 rok :D Zdrowia! i naprawde tego co najlepsze! :)
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

Jakie masz cuuuudne dzieciaczki....

Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia w 2014 roku!!! :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Araja79 »

Patuś wszystkiego co najlepsze dla całej Twojej rodzinki :)
Załączniki
Happy-new-year-2014-tumblr.jpg
Happy-new-year-2014-tumblr.jpg (113.52 KiB) Przejrzano 20626 razy
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Witaj kochana :) JAk sie rozpoczal nowy rok u Ciebie ??? Jak maluszki - domyslam sie ze rosna :) A co u Ciebie slychac - jak praca mgr i zdrowko ??? Buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

Pati,
pozdrowienia dla Ciebie i dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

byly pisanki?
i lanie wody??
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: EveLondon »

Hej Pati napewno nei masz czasu ale napsiz nam jak sie czujesz co u ciebie slychac? I jak maluszek? mial juz operacje? pozdrawiam
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Witam serdecznie :)

Rośniemy, rośniemy.. i psotujemy ;) A mama nie nadąża :) W tych dwóch zdaniach praktycznie zawarłam wszystko;p
Nie zapomniałam o Was. Czasem zaglądam i po prostu czytam co się dzieje, choć nie tak często jak bym chciała.
Niestety dziś poczułam się zawiedziona wchodząc na forum. Zawsze kiedy tu zaglądałam to ostatni post był sprzed kilku lub kilkunastu minut.. a teraz nikt ię nie odezwał od dwóch dni. Co tak cicho?? Jeszcze jakiś czas temu wrzało tu na każdym wątku.. Dziewczyny wake up!

My nie jesteśmy jeszcze po operacji.. Pani doktor która obiecała nam we wszystkim pomóc, która miała załatwić miejsce w szpitalu i czuwać nad wszystkim złożyła wypowiedzenie w przychodni do której jeździłam 40 km.. a niestety u nas nie ma lekarza.. tzn ponoć już jest ale prywatnie czeka się na wizytę ok 3-4 miesięcy.. Wizytę odwołali nam dzień przed.. a mieliśmy się wtedy wszystkiego dowiedzieć.. Niby obiecano nam, że dr przyjedzie specjalnie i przymie nas 25 czerwca ale kto wie czy znowu tego nie odwołają? Jeśli powie nam ze jednak nas będzie przyjmować ale w Łodzi, to oczywiście będę jeźdzć nawet te ponad 100 km.. ale jeśli już kończy pracę,, lub wyjeżdza gdzieś dalej to będziemy musieli szukać nowych specjalistów.. Czyli wszystko od początku.. Ale póki co czekamy pełni nadziei :)

Idąc dalej.. Noszę okulary.. Od kilku tyg.. miałam soczewki.. ale bolała mnie głowa.. okaząło się, że żle mi dobrano soczewki.. zamiast minusów dostałam plusy.. i wydałam 300 zł na marne;p od kilku dni mam okulary i w koncu widzę;p;p A zmotywowało mnie pójście na prawo jazdy na kat. D :) Z moimi oczami bym się nie kwalifikowała.. a teraz mogę iść bez kłopotu na kurs ;)

W 1 weekend lipca wyjeżdzamy do Poznania na kilka miesięcy do męża/taty. Chcemy pobyć trochę razem.. chcę zakończyć sprawy ze szkołą.. i cchemy dać odpocząć babci :)
IMG_20140604_220055.jpg
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Ale maluszki szybko rosna I sa takie wesolutkie ze az milo sie na nie patrzy :)

Patki kochana mam nadzieje ze z ta pania doctor bedziesz miala kontakt w najblizszym czasie I ze ona nadal bedzie sie Toba opiekowala - mam nadzieje ze nie bedziesz musiala jezdzic zbyt daleko na wizyty do tej pani doctor.
Wspaniale ze znaleziono przyczyne Twoich bolow glowy I dzieki poprawie szkiel czujesz sie duzo lepiej - jestem ciekawa jak wygladasz w okularkach :)

Jak tam sobie radzis z nauka na prawo jazdy ??? Ja ucze sie jezdzic samochodem w Anglii aby zdobyc prawo jazdy kat. B - ucze sie jzdzic oplem astra i moge powiedziec ze uwielbiam jezdzic tym samochodem. Mam nadzieje ze wkrotce bede mogla pojsc na egzamin z jazdy a wtedy zaczne juz sama jezdzic samochodem - nie moge sie juz doczekac ale najpierw prawidlowa praktyka a pozniej egzamin - musze pocwiczyc troche cofanie po luku.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Araja79 »

Cześć Patuś. Śliczne te Twoje króliczki i rosną na tej kapuście :lol: :lol: ;) z naszymi lekarzami niestety tak czasami jest, mi też źle dopasowali szkła.. Eh.. Jak już pewnie przeczytałaś, już w krótce będę miała maluszka dla tego też dawno mnie tu nie było, tak bardzo zajęta byłam całą sytuacją. Nam niestety nie udało się naturalnie bo nie było na to szansy, endo nie chciało odpuścić nawet na jeden cykl... Musieli nam pomóc lekarz i embriolog, ale dzięki temu zupełnie inaczej podchodzę do in vitro, to tylko malutka pomoc a tak wielka sprawa. Cieszę się kochana że macie szansę dłużej pobyć rodzinnie. Odpoczywajcie a za prawko trzymam kciuki :mrgreen:
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

Gdy chce sobie poprawic humor to ogladam zdj. Twych blizniat :lol:
sa przecudowne!!!!!!!!!!!!!! sama radosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: magma »

ojejuuuu, jakie masz już duże dzieci!!!
Cudownie...:)
buziaki dla całej Rodzinki!!!:)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

faktycznie!
super smerfy :) :)
jak sie teraz maja?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Pati co u Ciebie kochana? Jak malenstwa? Buziaki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: Araja79 »

Jejku! Jak ten czas leci... Patuś ajk tam u Ciebie? Jak maluchy? Choróbsko mam nadzieję nie doskwiera..?
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: patrycja89 »

Cześć kochani!

Siedzę i ryczę.. od 20 dni mam.. hmm okres?? nie okres? krwawie tak, że żyć się nie da.. brzuch mam taki jak chciałby mi pęknąć.. odstawiłam leki.. wg lekarza to może być po sterydach.. jednak żeby badanie miało sens.. muszę poczekać do okresu który wystąpi naturalnie.. bez stymulowania leków.. Ogólnie miałam wykonywany test ROMA dotyczącego raka.. na szczęście wartości wyszły dobre.. a prawdopodobieństwo mieści się w granicach normy.. jednak to co przeżyłam przed badaniem i potem czekając na wyniki to szok.. Nie mam czasu na nic.. z mężem widzę się rzadko.. dziś pokłóciłam się z rodzicami.. jest mi bardzo przykro.. bo choć nie zrobiłam nic złego.. to mega mi się dostało.. za to że młodszy brat nie potrafił się przyznać do tego co powiedział.. a że młodszy... Dzieciaki dokazują jak zawsze.. rosną jak szalone.. nie nadążam z ubrankami.. maja za 10 dni będa miała 2 latka i 8 miesięcy.. czas szybko płynie.. Ciągle walczymy z oczkiem Cyprianka.. i choć nie jest tak źle jak nas straszono... to jednak operacja będzie.,.. niestety brak terminów.. dostaliśmy się dopiero na październik do szpitala w łodzi.. mimo, że mały powinien operację mieć jak najprędzej (staramy sie o to od kiedy miał pół roku) kilka dni temu mąż zadzwonił do szpitala i szczęsciem znalazło się jedno miejsce bo jakaś pani zrezygnowała.. już teraz w poniedziałek.. wybieramy się tam więc w niedzielę, żeby mały nie był na wizycie zbyt zmęczony podroża.. wystarczy ze samo badanie bedzie dla niego przezyciem.. Od tej wizyty zależy termin operacji.. Mam nadzieję, że teraz pójdzie już z górki.. Operacja kosztuje 5 tys zł.. ale to się wydaje tak nie wiele w obliczu tego co mały już się najeździł po lekarzach.. jego płaczu.. strachu..

Lubię wchodzić na forum i czytać o tym co piszecie.. dzięki temu chociaż po części wiem co u Was słychać.. skzoda że nie jest tutaj już tak jak było kiedyś.. ale wiele osób z Was nie miałam okazji "poznać".. Życzę wszystkim dużo ZDRÓWKA.. cierpliwości i siły.. Pozdrawiam :*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

Czesc!!! :D
ale mialas dola - mam nadzieje, ze Ci troche przeszlo. Szkoda, ze masz problem z Q
Wierze, ze lekarz temu szybko zaradzi, a jesli nie ma pomyslu, niech polozy Cie na czyszczenie do szpitala - wspominal cos o tym?
Trzymam kciuki za Ciebie i za oczko synka! O co konkretnie chodzi z tym okiem?
Badz dzielna, jak zwykle, mysl pozytywnie
i mow sobie jaka jestes: dobra, zaradna, odwazna, madra, piekna i zadowolona z zycia! :)
Pati, powodzenia!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: gosiak76 »

Hej kochana - widze ze i u Ciebie wiele sie dzialo I mialas niesamowite przezycie - dobrze ze wyniki dobre a teraz cierpliwie czekamy na to co bedzie z tym krwawieniem i brzuchem - nie poddawaj sie I walcz chociaz wiem ze nie jest zbyt latwo. Jestes niesamowita i potrafisz wesprzec druga osobe pomimo ze sama tez potrzebujesz wsparcia. Myslami i serduszkiem jestem z Toba.
Mam nadzieje ze podczas wizyty w szpitalu wyjasni sie sytuacja z oczkiem Cyprianka i wkrotce otrzymacie date zabiegu, zeby Cyprianek nie musial sie meczyc z tym oczkiem.
Wirtualnie bede trzymala Cie za reke podczas tych wszystkich wizyt i pamietaj badz dzielna. Powodzenia Patus - buziaki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

gosiak76 pisze: Wirtualnie bede trzymala Cie za reke podczas tych wszystkich wizyt
ooo, jak to ladnie Gosiak powiedziala
to ja tez wirtualnie bede trzymala Cie za reke :)
3m sie Pati :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: vwd »

Patrycja89, jak Twoje pociechy??? Czy mi sie przewidzialo czy mignelas ostatnio na forum?! ale zeby nie odwiedzic wlasnego watku :shock:
Zapraszam Cie dzis do dyskusji: Co Cie najbardziej denerwuje? Wiem, ze lubisz rozmawiac i wiem ze sie w koncu odezwiesz. Gdy odpowiesz na to pyt., typujesz 3 osoby z forum, ktorym rowniez je zadajesz (najlepiej na ich watkach) :)
Tę forumowa zabawe rozkreca domowniczka, pamietasz ja jeszcze?
Pati,wiec: Co Cie najbardziej denerwuje?
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Dzien dobry wszystkim

Post autor: domowniczka »

Czesc Patryska, jak blizniaki?? duze?? :mrgreen:
Kochana, nie przerywaj lancuszka, ktory rozpoczelam i odp. na pyt. vwd!!! proszeeeee
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”