witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Ci Gosienko - ciesze sie ze zyjesz bez bolu :) Wiem ze jest to inne odczucie ale korzystaj z tego poki nie odczuwasz bolu a mam nadzieje ze taki stan bezbolowy potrwa dluzej czego mocno Ci zycze.
Mam nadzieje ze ladna pogoda powrocila juz u Ciebie nad morzem :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

E tam co do pogody to szkoda gadać :( :( :( mam jej dość! a co do bólu to korzystam i cieszę się że go nie ma.Życzę ci aby i ciebie ból opuścił
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

dziekuje serdecznie :*** :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Aldona
Ekspert
Posty: 272
Rejestracja: czwartek, 10 lutego 2011, 15:33

Re: witajcie

Post autor: Aldona »

Pogoda nad morzem na chwilę powróciła i się zmyla z dzisiejszym deszczem. Poprawy pewnie szybko nie będzie, tak to już jest,jak zacznie padać to kilka dni murowanych :( niestety.
Gosiu Ty to masz naprawdę szczęście w tym całym nieszczęściu. Nie wiem czy u mnie w szpitalu znalazłoby się tylu lekarzy chętnych do współpracy dla dobra pacjenta.
Dobrze też że próbują wywołać u Ciebie okres, bo to jednak dla młodej kobiety istotne. Zatem oby szybciutko się pojawił, najlepiej tak sam z siebie, ale jeśli nie chce to pomóź mu wyjść ;)
Trzymam kciuki
A jak biegunka już coś lepiej czy nie bardzo?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie z tej wspolpracy lekarzy - to jest naprawde bardzo istotne ze staraja sie wszyscy razem zglebiac temat i znalezc rozwiazanie na kilku plaszczyznach.
Co do biegunki - jak byla tak i jest - sa przypuszczenia ze moge miec infekcje - niedlugo powinny byc wyniki z badan stolca - pewnie beda konsultowac wyniki na gastroenterologii i jak cos to dostane skierowanie na dalsze diagnozowanie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

przynajmniej cos sie wokol Ciebie dzieje...
ktos mysli, ktos szuka, probuje...
Zdrowiej Gosienko!!! szybko :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Postaram sie zdrowiec szybciutko - obiecuje :) dziekuje kochana :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Gosieńko czy masz juz wyniki?Jak się czujesz?
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Gosiuniu nie mam jeszcze wynikow. Wyniki pojda do moich lekarzy i ewentualnie oni beda sie ze mna kontaktowac w razie potrzeby albo dostane list z terminem wizyty na gastroenterologie. Moze to byc mala niespodzianka po moim powrocie do Anglii gdy znajde taki list w skrzynce - na razie staram sie funkcjonowac gdyz nic sie jeszcze nie zmienilo za bardzo. Mam nadzieje ze w Polsce bede mogla cieszyc sie urlopem i oderwac od tego wszystkiego co dzieje sie ze mna w Anglii.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jutro zaczynam urlop - rano lece samolotem i bede w Gdansku przed poludniem - mam nadzieje ze pogoda bedzie przepiekna :)
Jest kilka planow na poniedzialek i wtorek - 18 i 19 lipca.
18 lipca - wybieram sie na usg piersi oraz do lekarza ginekologa po leki na wywolanie @
19 lipca - wizyta u dentysty jako mniej istotne w tym momencie ale o zeby tez trzeba zadbac :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

udanego urlopu :D :D :D
sloneczka!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Tobie rowniez kochana :) super pogody :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jutro juz mam 2 wizyty - usg piersi oraz u lekarza ginekologa. Zobaczymy jaki jest plan bym mogla odzyskac @ ktorej praktycznie nie mam juz od 5 miesiecy nie bedac na zadnych lekach wstrzymujacych @.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Gosienko udanego urlopu i dużooooooooooo słoneczka,którego niestety ostatnio brakuje w Polsce.I daj znać jak przebiegły wizyty
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Obiecuje ze dam znac - chyba po wczorajszym aktywnie spedzonym czasie potrzebuje dzis wypoczynku - odczuwam bole i jelito daje znac o sobie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Bylam u lekarza - rozmawialam z nim o moich dolegliwosciach a w zasadzie w glownej mierze o braku @. Otrzymalam Yasmin i mam zaczac go stosowac juz od dzis a po za konczeniu opakowania powinna wystapic @ z odstawienia.
Otrzymalam dodatkowe zalecenia a mianowicie badanie cytologiczne - 09/2011, Yasmin mam stosowac do czasu podjecia decyzji o ciazy a pozniej ewentulnie bede brala Clostilbegyt oraz mam chodzic na regularne kontrole onkologiczne. Lekarz zalecal mi rowniez abym dolaczyla do grupy wsparcia poswieconej rakowi ginekologicznemu co pozwoli mi na lepsze zrozumienie oraz mozliwosc uzyskania porad oraz wskazowek.

Usg piersi wyszlo w normie - nie zanotowano zadnych zmian.

Dodatkowo kupilam sobie probiotyk ginekologiczny Asequrelle ktory stosuje sie oslonowo przy antykoncepcji hormonalnej. Wiecej o probiotyku w watku probiotyki ginekologiczne http://www.forum.endoendo.pl/viewtopic.php?f=27&t=839
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Mam nadzieję że @ przyjdzie jak najszybciej i wszystko bedzie w normie.Gosiu a Usg mialas bezplatnie czy placiłaś i tak z ciekawości jeśli mozna wiedzieć to ile? bo tez planuję zrobić
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Gosiu nie mialam robionego usg obecnie gdyz w Anglii mialam robiony rezonans magnetyczny - moj lekarz zapoznal sie ze wszystkimi dokumentami ktore mialam ze szpitala w Anglii.
Nie wiem jak to wyglada w Polsce w trakcie stosowania Clo - najpierw bede brac tabletki antykoncepcyjne a jak podejme decyzje ze chce zajsc w ciaze to zaczyna sie odstawienie hormonow i dopiero stosowanie Clo.
Wczesniej jak mialam robione usg w LuxMedzie u mojego lekarza to placilam za badanie i usg w sumie 170 zl. Obecnie moj lekarz ma swoj prywatny gabinet - jak czytam o stymulacji owulacji i kosztach w Polsce to ogarnia mnie przerazenie.
Na razie nie mysle o powrocie tutaj a szczegolwo o monitoringu owulacji bede rozmawiac z lekarzem w Anglii gdzie nie bede placic za leki - nawet w podejsciu do in vitro nie placilabym za in vitro - sa 3 bezplatne podejscia u kobiety do 39. roku zycia w momencie diagnozy bezplodnosci.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis jakos dziwnie sie czulam rano ale to chyba nie tylko dzis - rano po oproznieniu pecherza odczuwam bole i nie wiem czy to bole zwiazane z pecherzem czy narzadami rodnymi a do tego jeszcze ciagle bieganie do toalety. Dziwne to wszystko ale staram sie korzystac z urlopu jak tylko moge - jedynie w poniedzialek czeka mnie kolejna wizyta u dentysty.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

W trakcie wyprozniania czulam bole oraz mialam nudnosci - czulam sie okropnie. Pozniej czulam bole brzuszka wiec wzielam tabletki przeciwbolowe - staram sie zmniejszac dawki leku przeciwbolowego by sie od niego nie uzaleznic.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Nie wiem co sie ze mna dzieje - podczas przecierania pepka zauwazylam krew na nasaczonej chusteczce ktorych uzywa sie dla niemowlat. Dodatkowo nadal jestem w toalecie dosc czesto, mam bole dolnej czesci brzuszka oraz dolnej czesci plecow - nie moge siedziec zbyt dlugo bo wtedy odczuwalne sa te bole bardziej jak za dlugo siedze. :(
Nadal stosuje Yasmin czekajac na @ z odstawienie za okolo 2 tygodnie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
agniesia
Udzielaj±cy się
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 29 marca 2011, 17:32

Re: witajcie

Post autor: agniesia »

Hej Gosieńko!!:) Chciałam podziękować Ci za udane wczorajsze spotkanie w realu i dlatego też się pojawiam na forumku:) było naprawdę super!!:)
Słuchaj Kochana a cóż to Cię dopadło jakieś krwawienie??
Ja tak jak Ci już wspomniałam wczoraj borykam się z bolącymi jajniczkami obecnie. Naprawdę no dziś to już katastrofa jest. Nie wiem co się dzieje. Mam nadzieję, że jutro się dowiem od swego doktorka. Boże..żeby to tylko nic złego.
Pozdrawiam Cię Kochana buźka, do usłyszenia:)**
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jestem swiezo po rozmowie z lekarzem - powiedzial mi ze moze byc tak ze jakies naczynko moglo peknac ale to nie jest nic groznego i zebym z tym nic nie robila na razie zeby sie powolutku goilo. Powiedzial mi tez zebym sie za bardzo nie przejmowala ta sytuacja gdyz czasem moze sie tak zdarzyc wiec mam nadzieje ze to tylko to co przekazal mi lekarz.
Natomiast moja pielegniarka przeslala dalej mojego maila do lekarza ginekologa onkologa jako ze nie wie dlaczego krwawie z pepka i co to oznacza.

Aga dobrze ze idziesz do lekarza jutro wiec wszystko sie wyjasni dlaczego bola Cie jajniczki - prosze daj znac jakich wiesci dowiedzialas sie po wizycie- jak bedziesz chciala porozmawiac to mozemy sie spotkac - podalam Ci 2 terminy - drugi ze wzgledu na kolezanke co ma endo zebyscie mogly sobie porzmawiac jak ja bede w Anglii.
Zaciskam kciuki ze nic sie nie dzieje i bede myslala o Tobie jutro bardzo intensywnie. Duza buzka kochana :**
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

gosiak76 pisze:Natomiast moja pielegniarka przeslala dalej mojego maila do lekarza ginekologa onkologa jako ze nie wie dlaczego krwawie z pepka i co to oznacza.
Dzis dostalam odpowiedz mailem od pielegniarki specjalizujacej sie w onkologii ze bede widziana w pierwszym tygodniu wrzesnia przez mojego ginekologa onkologa w szpitalu w Anglii.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Super że masz Gosiu ciągły kontakt z lekarzem.To jest ważne !Szkoda tylko że u nas tak nie ma. :(
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

Hej słoneczko już mniej-więcej wiem co u Ciebie słychać... Cieszę się, że walczysz i się nie poddajesz :) Wiem, że jest ciężko... Tak naprawdę nie masz chwili odpoczynku. Dobrze, że trzymasz rękę na pulsie
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Gosienko mam nadzieje ze lekarze zmienia swoje podejscie i bedzie mzliwosc takiego kontaktu w waznej sytuacji kiedy liczy sie aby sprawdzic czy nic sie nie dzieje z pacjentka - nawet w kraju mam mozliwosc kontaktu z lekarzem w naglej potrzebie czyli jestem tak naprawdw w komfortowej sytuacji.

Kasienko trzymam reke na pulsie, walcze i sie nie poddaje - nie ma takiej opcji na razie zebym miala to zrobic. Sile czerpie od osob ktore bardzo mnie wspieraja w tej drodze ktora chwilami jest ciezka ale sie nie poddaje :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziwnie sie czulam dzis i to bardzo - w momencie jak chcialam isc do toalety a nie mialam jak to musialam podejsc do hipermarketu - zanim znalazlam sie w toalecie bylo mi zimno i wystapily zimne poty na czole, odczuwalam bol, mialam biegunke. Nadal zauwazam slady krwi wewnatrz pepka.
Samopoczucie coraz gorsze ale sie nie poddaje - wkrotce wylot do Anglii bo juz w niedziele a na lotnisko do Gdanska jade o 2.15 w nocy samochodem z moim bratem. Odczuwam bole w trakcie wyprozniania - nie wiem co sie dzieje :(
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
mila
Udzielaj±cy się
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 1 stycznia 2011, 17:07

Re: witajcie

Post autor: mila »

Gosiu bardzo mi przykro, że tak sie żle czujesz ale musisz być dzielna trzymamy tu za Ciebie mocno kciuki :) Ja też miałam mocne bóle przy wypróżnianiu i okazało sie że było to spowodowane tym ze endo zagnieździła sie u mnie w zatoce Douglasa, miałam sporo zrostów. Najlepiej udaj sie do lekarza po powrocie do Anglii nie ma na co czekac .
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Gosiu przykro mi że w czasie urlopu się tak zle czujesz.Ja też nie raz mam podobne objawy :( życzę ci wytrwałości i po powrocie idz jak najszybciej do lekarza
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”