witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Madziu nie szkodzi - najwazniejsze ze chcialas dobrze a to sie tez liczy. Dzieki - buziaki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dostalam wiadomosc gdzie moge udac sie na konsultacje genetyczna i do kogo. Teraz pani doktor z miedzynarodowych badan klinicznych napisze list do mojego lekarza GP z prosba o skierowanie mnie na konsultacje genetyczne, co byloby im bardzo pomocne w badaniach - wiec teraz trzymajcie prosze kciuki ze rowniez 5 lutego bede skierowana do specjalisty w klinice genetycznej, jak i specjalisty w zakresie problemow z reka.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Widze ze sporo sie u Ciebie dzieje. Z jednej strony dobrze ze ruszylo w troche inna strone dzieki pani doktor z usa a z drugiej kolejne badania i wizyty. Przykro mi ze z reka nienajlepiej mam nadzieje ze jednak ci to przejdzie bez ingerencji lekarskiej, sciskam cieplutko
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

No super że coś ruszyło.Mam nadzieję,że ta konsultacja będzie dość szybko.No i oby ci pomogli...
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
lara
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2013, 19:54

Re: witajcie

Post autor: lara »

powodzenia Gosiu :) 3mam kciuki !
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje bardzo kochane - ja tez sie ciesze ze wszystko zaczyna isc powoli do przodu - najwazniejsze aby te wszystkie dzialania pomogly mi dojsc do siebie.

Dzis bylam w pracy na rozmowie z managerem odnosnie stanu mojej reki - z powodu dlugotrwalego zw. lekarskiego zostalam skierowana do occupational health (lekarz medycyny pracy), aby ustalic pewne rzeczy i dowiedziec sie co dalej. Teraz bede czekac na list z data wizyty kiedy mam sie tam udac. Rowniez manager dopytywal sie mnie co oni mogliby dla mnie zrobic aby poprawic warunki pracy - mam nadzieje ze wizyta u lekarza medycyny pracy pomoze w wypracowaniu pewnych warunkow.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

Hej Kochana :) Od roku co czytam jak jest u ciebie to piszę że mam nadzieję że ktoś ci nareszcie pomoże... Podziwiam Cię za tą wytrwałość :) Będę bardzo mocno trzymała kciuki za 5 lutego i do skutku mówiła że może coś się ruszy na lepsze :) buziaczki
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Ci najdrozsze Sloneczko i milo widziec Cie na forum :) Tesknie za naszymi rozmowami a i moge powiedziec ze Twoj synek jest naprawde cudowny :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

oj Gosiu ja też tęsknię. teraz mój mały już daje mi troche wiecej czasu to bede wpadac czesciej:)
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

No to wspaniale bo jestem na zw. lekarskim to bedziemy mogly spedzic troszke czasu razem :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

Ja też na zwolnieniu :( Czeka mnie rehabilitacja i operacja ale nic związanego z endo
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Trzymaj sie dzielnie kochana - mam nadzieje ze wszystko sie u nas pouklada. Nie ma zadnej innej opcji i tego sie trzymajmy. Buziaki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

gosiak76 pisze:Dzis bylam w pracy na rozmowie z managerem odnosnie stanu mojej reki - z powodu dlugotrwalego zw. lekarskiego zostalam skierowana do occupational health (lekarz medycyny pracy), aby ustalic pewne rzeczy i dowiedziec sie co dalej. Teraz bede czekac na list z data wizyty kiedy mam sie tam udac. Rowniez manager dopytywal sie mnie co oni mogliby dla mnie zrobic aby poprawic warunki pracy - mam nadzieje ze wizyta u lekarza medycyny pracy pomoze w wypracowaniu pewnych warunkow.
Brzmi milo, nie wiem w PL w pr. gdzies mozna znalezc takie standardy. Dobrze, ze Gosiaku troszke spokojniej :)
catrina27 pisze:Ja też na zwolnieniu :( Czeka mnie rehabilitacja i operacja ale nic związanego z endo
pewnie z kregoslupem... Trzymam kciuki, aby wszystko ulozylo sie po Twojej mysli i przesylam caluski dla malego :D
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

vwd pisze:pewnie z kregoslupem
no niestety :(
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
rivombroza
Ekspert
Posty: 568
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:33

Re: witajcie

Post autor: rivombroza »

vwd pisze:pewnie z kregoslupem... Trzymam kciuki, aby wszystko ulozylo sie po Twojej mysli i przesylam caluski dla malego
pewnie przepuklina oponowo rdzeniowa:(, miałam pacjentów z tą dolegliwością.
Nadzieja pomaga iść naprzód; wytrwałość - stać, a odwaga - wracać.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzieki kochana Vwd - zobaczymy co mi powiedza podczas wizyty - a tymczasem staram sie wypoczywac chociaz ciezko spac bo reka coraz bardziej dokucza.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jutro jest moj wielki dzien - wracam do lekarza i zobaczymy jak wiele rzeczy uda mi sie zalatwic. Dostalam tez list ktory ma pomoc mi w skierowaniu mnie do kliniki genetycznej - to tez juz duzo.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

To co zalatwilam to dalsze zw. lekarskie na kolejne 2 tygodnie plus wizyta u fizjoterapeuty. Dodatkowo musze umowic sie na oddzielna wizyte do lekarza aby przedyskutowac skierowanie do kliniki genetycznej - umowilam sie wiec na czwartek w przyszlym tygodniu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Witaj Gosienko mocno trzymalam kciuki ale widze ze nadal nie wiele sie zmienilo :( z reka nadal zle? a nie powinni ci jakis badan zrobic tej reki bo to troche dlugo trwa, jak oni widza fizjoterapie? ze reka dzieki niej wroci do normy? pozdrawiam kochana
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Ewelinko z reka nie ma zadnej poprawy i tak mi sie wydaje ze oni widza to w ten sposob - jezeli fizjoterapia nie pomoze to pewnie wysla do specjalisty, ale z tego co lekarka powiedziala dzis to za dwa tygodnie po fizjoterapii bede mogla wrocic do pracy i wykonywac tylko lekkie czynnosci, wiec zobaczymy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Nie ciekawie ;/ wiesz u ciebie to jeszcze w pracy rozumieja twoje problemy ale czasami sie zastanawiam jak oni rozumuja mowiac po fizjoterapi mozesz wrocic do pracy i robic lekkie rzeczy nie w kazdej pracy ludzie sie na to zgodza... Przykro mi ze nadal nie wiesz co tak naprawde z ta reka sie dzieje napewno to jest bardzo uciazliwe. a jak wygladaja twoje sprawy ginekologiczne? jakas wizyta z onkologiem? z tego co pamietam cos pisalas o krwawieniach czy mi sie juz cos miesza? pozdrawiam kochana i trzymaj sie :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Wizyte u gin. onkologa bede miala 11 kwietnia, wkrotce powinnam otrzymac list z wizyta u gastroenterologa (dzis kontaktowalam sie mailowo z sekretarka mojego specjalisty), jezeli bole sie zwieksza to mam dzwonic do kliniki gdyz mam termin otwarty u specjalisty od leczenia bolu.
Co do plamien to tym razem ich nie bylo jak zaczelam kolejne opakowanie Yasmin - zobaczymy co dalej bo do 11 kwietnia jest jeszcze troche czasu. Pielegniarka miala porozmawiac z gin. onkologiem na ten temat ale pewnie sie wstrzyma na razie gdyz sadzi ze to powiazane jest z pigulkami anty.
Na Pentasie - leku na mikroskopowe zapalenie jelita nie czuje sie za dobrze - mam biegunki, jestem bardzo zmeczona badz oslabiona oraz mam bole - sekretarka do ktorej wyslalam emaila ma przekazac moje dolegliwosci gastroenterologowi.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

EveLondon pisze:Nie ciekawie ;/ wiesz u ciebie to jeszcze w pracy rozumieja twoje problemy ale czasami sie zastanawiam jak oni rozumuja mowiac po fizjoterapi mozesz wrocic do pracy i robic lekkie rzeczy nie w kazdej pracy ludzie sie na to zgodza...
Masz racje kochana ale z pracy wyslali mnie do occupational health (lekarza medycyny zawodowej), gdzie po rozmowie ze mna podejma decyzje co bede mogla robic i przekaze wszystkie wnioski do managera.
Obecnie czekam na list z data wizyty kiedy mam zglosic sie na rozmowe w occupational health.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Ojj kochana duzo sie tego u ciebie dzieje :( Mam nadzieje ze wizyty u onkologa i gastrologa cos ci pomoga. Czytalam wlasnie ze wyslali cie do tego lekarza medycyny pracy i dlatego mowie ze masz dobra sytuacje w pracy i milo ze o ciebie dbaja i martwia. ehh kochana kciuki ciagle zacisniete i nie puszczam :) pozdrawiam
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje bardzo Ewelinko - chce zebys wiedziala ze myslami jestem razem z Toba. Walcz dzielnie :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
optymistka82
Ekspert
Posty: 204
Rejestracja: niedziela, 15 kwietnia 2012, 14:22

Re: witajcie

Post autor: optymistka82 »

Gosiu, widzę, że u Ciebie stale się coś dzieje. Kurna jak nie urok, to :/ na dodatek ta ręka. Eh. Siła złego na jednego. To samo co u mnie. Mam nadzieję, że ręka przestanie boleć :) Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

No niestety kochana - mam nadzieje ze z reka bedzie coraz lepiej. Rowniez pozdrawiam i musimy trzymac sie tego ze bedzie lepiej - musi byc. :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

15 lutego w piatek mam wizyte u fizjoterapeuty - a tymczasem bede wypoczywac i ogladac filmy, czytac ksiazki oraz pouczyc sie angielskiego :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: witajcie

Post autor: patrycja89 »

Cześć Gosiaczku :)

Jej.. u Ciebie znowu tak wiele się dzieje, a jednocześnie tak wolno wszystko się przesuwa do przodu.. Tak jak się na to patrzy to dobrze, że leczysz się w Anglii bo w Polsce trwałoby to wszystko pewnie jeszcze dłużej.. Kochanie nie dałam rady doczytać wszystkiego - znowu długo mnie tu nie było.. co się dzieję z Twoją łapką?? czy to wszystko w jakiś sposób się ze sobą wiąże czy to zupełnie inna historia??
Mam nadzieję, że fizjoterapia będzie skuteczna i szybko Ci przyniesie ulgę. A tak w ogóle jak się czujesz?? Jak Twoje samopoczucie, no i jak wytrzymujesz bez pracy, bo pamiętam że kiedyś pisałaś że lubisz pracować..

Życzę Ci dużo zdrówka
Buziaczki słoneczko :)
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Nie wiem co dokladnie stalo sie z moja reka - mialam bole w przegubie i od tego sie zaczelo a myslalam ze to nic takiego i mi przejdzie ale obserwowalam to przez caly tydzien i zapisywalam jak wyglada. Niestety zaczely pojawiac sie bole, mrowienia oraz palce staly sie napuchniete. Tydzien pozniej byla wizyta u lekarza i to co uslyszalam sprawilo ze poszlam na zw. lekarskie - nie wiem czy to jestpowiazane w jakis sposob czy cos innego. Staram sie nawet nie myslec a robie wszystko by bylo lepiej. Rowniez mam nadzieje ze fizjoterapia mi pomoze - dam znac w piatek.

Lubie pracowac ale nie moge pracowac z bolaca reka - teraz wypoczywam sobie ogladajac filmy i relaksujac sie patrzac na rybki oraz podziwiajac nowo narodzone maluszki w moim akwarium. Mam wiecej czasu dla siebie i na razie sie nie nudze - jedyne co wiem to jak wroce to jedynie do lekkich zadan gdyz nie bede mogla przeciazac reki nadmiernie.

Ogolnie czuje sie jakas zmeczona ale staram sie wygospodarowac sile i cieszyc sie wyjsciem jak jest ladniej pomimo, ze spacer powoduje ze mam gorsze bole i tu zastanawiam sie co jest grane bo od dwoch dni stan jakby sie pogarszal z bolem. Nie czuje ze sie wyproznilam do konca i biegam po kilka razy do toalety.
Staram sie w domku robic cos zeby odwrocic moja uwage od tego co ze mna sie dzieje - a kilka rzeczy jak filmy, ksiazki oraz rybki pomagaja mi w tym i to bardzo.
Dzieki temu ze jestem na zw. lekarskim poznalam pewna osobe (Polke) dzieki innemu forum poswieconemu rakowi ginekologicznemu - rozmowy pozwalaja mi zdystansowac sie od moich spraw.
Marika pomogla mi porobic wieksze zakupy - przyjechala do mnie samochodem i pojechalysmy na zakupy razem dzieki czemu zrobilam wieksze zakupy oraz nie musialam tego dzwigac ze sklepu do domu.
Ogolnie radze sobie i chyba to jest najwazniejsze. Czuje tez jakbym sie powoli rozlatywala na kawalki bo co roku cos sie dzieje - ale walcze i trzymam sie by bylo dobrze.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”