witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witajcie

Post autor: alcia28 »

Cały czas Gosiu poczytuję twoje posty i bardzo się cieszę że znalazłaś "swoje szczęście".
Bardzo się cieszę twoim szczęściem!
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

gosia :) od razu widze, ze jakies konkretne zmiany u Ciebie :P a jak tam reka? Fajny ten Twoj chlopak? i czemu obawiasz sie, ze
gosiak76 pisze:moi rodzice go zaaprobuja
A twoja rodzina mowi po ang.? Gosia! no, pisz mi tu zaraz co i jak, bo ciekawosc mnie zzera :oops:
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

No Gosiaczku jakie u Ciebie dobre nowiny.Życzę oczywiście Wam dużo szczęścia i cieszę się,że znalazłaś osobę z którą snujesz takie plany :) Trzymam kciuki.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzieki dziewczyny :)
Kochana domowniczko moi rodzice nie mowia w ogole po angielsku, brat troche sie uczyl jez. angielskiego, bratowa zna ze slyszenia niektore zwroty, natomiast moj bratanek uczy sie jez. angielskiego w przedszkolu ale nie sadze by byl na tyle odwazny by cos powiedziec Kevinowi :)
Sadze ze rodzice polubia go - najwazniejsze dla nich jest moje szczescie I moja mama przekazala mi ze jezeli ja jestem szczesliwa, to oni tez beda szczesliwi. Z moich opowiadan mama polubila Kevina I wyczekuje spotkania wrzesniowego - natomiast w lipcu chce zobaczyc nasze wspolne fotki :)

Poza tym mysle, ze moze byc bardzo wesolo bo bede musiala tlumaczyc ich rozmowy - Kevin dobrze czyta w jezyku polskim i mam nadzieje ze potrzebny jemu czas aby oswoic sie z jez. polskim - kiedy bedziemy miec dzieci, to on bedzie sie uczyl z naszymi dziecmi jezyka polskiego - dzieki temu nasze maluchy beda dwujezyczne :)
Reka juz coraz lepiej ale moge powiedziec ze po tamtym zdarzeniu nie jest do konca tak, jak powinno byc - odczuwam czasem roznosc miedzy obydwoma rekami - prawa jest sprawna ale nie na tyle zebym mogla dzwigac ciezkie rzeczy, wiec uwazam na reke bardzo mocno zeby jej nie przesilic.

Kochana Vwd - Marika miala w zeszlym tygodniu przeswietlenie (w sobote 25 maja) i wyniki ma miec w ciagu 10 dni - mam nadzieje ze bedzie dobrze I mocno trzymam za nia kciuki. Bilety na samolot kupila by leciec ze mna razem do Polski w lipcu - wiec w lipcu spedze czas z Marika w Polsce a we wrzesniu z Kevinem :)

Gosienko mam nadzieje ze dane bedzie sie nam spotkac jak bedziesz na Wyspach i byc moze poznasz wtedy mojego faceta - naprawde jest to zmiana na lepsze u mnie I znajomi zauwazaja ze jestem weselsza, i wiecej sie usmiecham, o czym poinformowali juz Kevina :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

super! same dobre wiadomosci :D naprawde sie ciesze!!!! :D :wink: :P :o :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Bilety na samolot juz kupione na wrzesien dla nas obydwojga - moj facet jest uparty I nie chcial zebym placila za siebie - za to w Polsce zabiore go na jakies dobre jedzonko w zamian :)
W Polsce bedziemy od 15 do 28 wrzesnia :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

wszystko zaplanowane :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Pewnie ze tak I jestem szczesliwa ze bede razem z Kevinem w Polsce :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiu, popatrz jak to w zyciu jest?! ;) spotyka sie czlowieka i juz zyc sie bez niego nie chce :oops: to szczescie trafic na swej drodze odwzajemniona milosc :D oby Wam sie udalo!!! obys byla caly czas przeszczesliwa :) :) :) bo jestes tego warta :) mocno pozdrow ode mnie swego faceta :mrgreen: czy on wie o forum?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Kevin nie wie o forum ale wie o mojej chorobie i bedzie mnie mocno wspieral w walce i nie zamierza mnie zostawic jezeli zdarzy sie taka sytuacja. Nie wiedzialam jak jemu powiedziec o moich przejsciach z choroba - powiedzialam ale nie od razu wszystko gdyz balam sie jego rekacji. Jednak zwiazek sie rozwijal i nie chcialam tego tak zostawic bez powiedzenia jemu o tym. Wczoraj uslyszalam od niego ze jest szczesciarzem ze mna bo jestem bardzo atrakcyjna kobieta :)
Mysle ze zwiazek bedzie sie rozwijal coraz bardziej a Kevin coraz bardziej mysli o zwiazku malzenskim :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

OOOO!!!! :shock: :shock: :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zabrakło mi słów, tak bardzo się cieszę...:)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Niech sie rozwija, niech swiat wam sprzyja :D zyjcie dlugo i radosnie w zrozumieniu i poszanowaniu :) :) i w milosci!!! Amen :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Wam bardzo mocno :)
Wiem ze moja milosc jest odwzajemniona I powiedzialam Kevinowi ze go kocham a on odpowiedzial mi ze tez mnie kocha I ze wszystko uklada sie coraz wspanialej dla nas :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

milo sie czyta Twoje obecne posty :D bije z nich radosc!
Gosiu, zawsze dawalas forum optymizm i sily do walki z choroba, a teraz...
dajesz nadzieje na szczesliwe zycie :P pokazujesz, ze pomimo choroby i bolu mozna w zyciu spotkac milosc i czuc sie najlepiej na swiecie :!: dzieki Ci za to!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

To naprawde najwspanialsze co moze spotkac nas - milosc pomimo choroby I bolu oraz wsparcie ze kiedy bedzie zle to ta druga osoba nie odejdzie tylko bedzie wspierac w walce by bylo dobrze.
Dziewczyny wszystko jest mozliwe w zyciu - wszystko zalezy od mezczyzny I jego spojrzenia na nas jako calosc I nie wazne jest dla niego czy zachoruje za kilka miesiecy lub lat bo byc moze choroba nie wroci a zrozumienie to naprawde to co sie liczy w zwiazku najbardziej :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witajcie

Post autor: alcia28 »

W 100% zgadzam się z Tobą Gosiu. Twoja euforia i pozytywne nastawienie mnie też sie udziela :D
Czasami nie zauważamy nawet że nasza druga połówka nas wspiera, że okazuje nam zrozumienie - ja ostatnio właśnie za bardzo skupiłam sie na sobie i "zaniedbałam " mojego mężusia. Pije do tego że pomimo że sama chorujesz to potrafisz swoim pozytywnym nastawieniem zarazić innych i uświadomić co tak naprawdę jest ważne. Dziękuję Ci za to z całego serca.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Alu mam nadzieje ze nie bedziesz zaniedbywac swojej polowki :) Ciesze sie ze moge dac tyle pozytywnej energii I mozecie spojrzec na to tez z innej strony ze my rowniez mozemy byc bardzo szczesliwe.
Caly weekend pasjonowalam sie jazda na motocyklu Honda Hornet 900 - wspaniale bylo podrozowac z moim wspanialym mezczyzna.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witajcie

Post autor: alcia28 »

Cieszę sie że tak wspaniale spędziłaś wekeend. Ja niestety w pracy :(
Ale teraz następny sobie odbijemy....
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Za to ja dla odmiany bede pracowac w ta sobote - pojutrze jednak bede miec dzien wolny ale bede sama w domku bo Kevin bedzie w pracy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witajcie

Post autor: alcia28 »

haha widzisz jak to jest ja mówiłam o wolnym wekeendzie że sobie odbije a tu 2 tygodnie L-4 :mrgreen:
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Zatem wypoczywaj I dbaj o siebie - mam nadzieje ze pogoda bedzie sprzyjac Twojej rekonwalescencji :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

hej Gosiu :D u nas wreszcie prawdziwe lato! a jak tam u Ciebie? :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

U mnie piekna pogoda i cieplutko :) Swieci sloneczko i juz jest 16 C :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Wczoraj rozmawialismy na temat nazwiska czy chcialabym miec zlozone czy jego tylko I tak naprawde jeszcze nie wiem - zastanawialam sie jakby brzmialo zlozone nazwisko ale chyba nad tym sie jeszcze zastanowie. Zastanawiam sie jak on chcialby zeby to wygladalo. Poki co to moge jeszcze pomyslec az do momentu oswiadczyn :)

Wczoraj mialam tez sesje z mowienia po angielsku - przedstawienie mojego tematu na temat skoku spadochronowego a pozniej zaangazowanie w rozmowe na temat zakupow zywnosci - zakupy codzienne badz tygodniowe, odleglosc od sklepow, zakupy w lokalnym sklepie czy supermarkecie, jakos otrzymanego produktu, wybor gdzie kupowac, koszty dotarcia badz koszty dostarczenia zakupow do domu, cena produktow, godziny otwarcia, mozliwosc dotarcia do slepu - pieszo, autobusem badz samochodem.

Otrzymalam rowniez ksiazki oraz plyty z testami i kodeks drogowy w UK - zamierzam uczyc sie na prawo jazdy a Kevin bedzie mogl pouczyc mnie jazdy samochodem zanim przystapie do egzaminu praktycznego. Bede uczyc sie jezdzic Toyota Auris - nadalismy jej imie ktore brzmi TESS :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiaku-slodziaku :D
lubie czytac obecne twe wspisy jeszcze bardziej od poprzednich (choc tamte tez lubilam)!
te posty promieniaja!
co milosc robiz czlowieka (i z forum)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jest naprawde swietnie I chwila szczescia wciaz trwa.
W sobote lece juz do Polski razem z Marika - wiem ze bede tesknila za Kevinem ale kiedy wroce on odbierze mnie z lotniska.
Zanim jednak polece do Polski to w piatek po pracy zamierzamy wybrac sie do kina na film a w sobote przed moim wylotem do restauracji na obiadek :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

czyli za chwile bedziesz w kraju!!!! i Marika zobaczy to o czym jej opowiadalas :) super!
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witajcie

Post autor: alcia28 »

Jak tam Gosiu przed wyjazdem do kraju?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Przed wyjazdem do kraju spedzam czas z Kevinem - jutro po pracy idziemy do kina a w sobote zabiera mnie do restauracji na obiadek przed wylotem do kraju. Poza tym jak bede w kraju to bedziemy w kontakcie ze soba poprzez Skype - bedziemy obydwoje tesknic I to bardzo - on juz mi powiedzial ze bedzie tesknil przez te 2 tygodnie. Zobaczymy wiec jak to bedzie juz w kraju.

Tak - Marika wkrotce zobaczy to, o czym jej opowiadalam kilka miesiecy temu jak planowalysmy wyskoczyc na urlop do Polski :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

no i...?
a jak sie czujesz? wszystko pod kontrola?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”