witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witajcie

Post autor: alcia28 »

Naprawdę Gosiu bardzo Cię podziwiam. Cały czas jesteś taaaaka silna. Pomimo swoich problemów cały czas Nas wszystkie wspierasz i nakłaniasz do walki. Jesteś niesamowita :D
Tak jak napisała Alcia trzymaj tak dalej!!!
Relaksuj się i odpoczywaj. Brak stresów i wsparcie ze strony najbliższych to dla nas najlepsze lekarstwo.
Buziaki :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dostalam list ze szpitala i rezonans bede miec 24 pazdziernika (czwartek w nastepnym tygodniu), a wiec czekalam tylko 2 tygodnie na skan od wizyty w szpitalu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: witajcie

Post autor: Alcia »

Gosiu czekamy razem z tobą , mam nadzieję , że tym razem przekażesz nam dobre wieści:)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

To sie okaze juz wkrotce - na pewno dam znac a tymczasem zajmuje sie testami teoretycznymi na prawko.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: witajcie

Post autor: Alcia »

o prosze prawko, fajnie ze masz zajecie:) Ja zdalam 4 lata temu za 3 podejsciem, 3 razy oblalam luk hehhee:) a teraz nie jezdze.Jak bedziesz zdawac Gosiu daj nam znac bedziemy trzymac mocno kciuki;)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiu, jak po week.?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Po weekendzie jestem zmeczona i to bardzo - wczoraj wybralismy sie z Kevinem na rowery a moj organizm chyba nie daje rady. Jutro chcemy powtorzyc trase rowerowa. Dzis po zakupach odczuwam znow silne zmeczenie oraz bole. Niedlugo juz bede miec rezonans magnetyczny.

A tak z innej strony - dowiedzialam sie ze moi rodzice polubili Kevina i to bardzo mocno - moja mama napisala mi ze mam fajnego chlopaka oraz ze oni sa zadowoleni z niego ze tak sie opiekuje mna, a takze ze jest zaradny i madry :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: witajcie

Post autor: Alcia »

Goisu moze nie forsuj sie za mocno, skoro czujesz ze twoj organizm nie daje rady. Super ze Kevin przypadl do gustu twoim rodzica:) A jak ci ida testy na prawka? Juz wykute hehehe:)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Zrobilam jeden test taki jaki moze byc na egzaminie I zdalam go - zrobilam test w jezyku angielskim co dodatkowo mobilizuje mnie aby sie skupic na tym co robie a nie na innych rzeczach, ktore moglyby odwrocic moja uwage :)

Dwa dni pod rzad bede miec wizyty w szpitalach - w czwartek mam rezonans a w piatek jade do innego szpitala do kliniki genetycznej by spotkac sie z pania doktor.

Dzis chcemy isc na rowery ale nie bede sie forsowac - jazda na rowerze sprawia mi wielka frajde naprawde :) No I musze tez uwazac na prawa reke aby nie przeginac z moim nadgarstkiem bo ostatnio dal sie we znaki ale na drugi dzien bylo calkiem dobrze juz.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: witajcie

Post autor: Alcia »

o to chyba masz te testy w malym paluszku:) Ja tez lubie jezdzic na rowerze , zycze udanej wyprawy. I oczywiscie czekamy na wiadomosci od lekarzy mam nadzieje ze te juz beda lepsze i ze poprawi ci sie troszke nastoj:)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Testow nie mam jeszcze w malym paluszku ale staram sie zapamietywac istotne rzeczy aby nie powtorzyc tych samych bledow w przyszlosci.
Uwielbiam wycieczki rowerowe - dzis dostalam przewodnik ze szlakami rowerowymi na terenie UK :)

Niedlugo juz wybieram sie na rezonans - niestety mam silne bole - Kevin powiedzial mi dzis ze spalam niespokojnie oraz sie budzilam w nocy (prawdopodobnie z bolu). Niedlugo wiec dowiem sie co jest tego przyczyna.
Jutro wyjazd do kliniki genetycznej, wiec dzien po dniu mam wizyty szpitalne.

Pozdrawiam cieplo :) A czy nastroj sie poprawi to sie okaze z czym musze walczyc tym razem.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witajcie

Post autor: alcia28 »

Hehe pamiętam moje prawko...i moje nauki. Ja na egzamin pojechałam z teściem który miał poparzoną nogę - miałam ogromna presję!!!
Daj znać Gosiu co w klinice. Czekam z niecierpliwością na dobre wieści.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jestem juz po rezonansie - na razie nie wiem co sie dzieje bo nic mi nie przekazano, wobec czego musze czekac na informacje od mojego konsultanta badz pielegniarki, ktora sie mna opiekuje. Sandra (moja pielegniarka) wiedziala o terminie mojego rezonansu poniewaz poinformowalam ja o tym na jej wlasna prosbe aby mogla sledzic wyniki by ewentualnie wiedziec czy mam wrocic do kliniki na dalsze postepowanie jezeli wymaga tego moja sytuacja, badz wrocic na kontrole za 6 miesiecy jezeli nie dzieje sie nic powaznego.

Jak tylko bede miala chwila to dam znac na temat wizyty w klinice genetycznej - wszystko zalezy o ktorej godzinie bede jechac z Kevinem do niego do domu na weekend.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

Wspaniałą macie tam opiekę i wyrozumiałych pracodawców, aż zazdroszczę, bo tu.... Jestem półtora tygodnia na zwolnieniu i wiem jak już na mnie "psy wieszają", strach wracać do pracy ze świadomością że za miesiąc- półtora będę znów musiała iść na zwolnienia... Zaczynam się lekko obawiać o pracę...:( Daj znać jak przebiegła wizyta. Mam nadzieję że wyniki będą korzystne :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Tu jak cos to wysylaja do lekarza medycyny pracy - ale rowniez w Anglii jest uregulowanie prawne chroniace osoby z chorobami nowotworowymi. Na dzis wizelam urlop ale wiedza w pracy o mojej wizycie w szpitalu - wiedzieli tez o moim wczorajszym rezonansie. Pielegniarka powiedziala mi ze lepiej komunikowac sie w pracy z przelozonymi i informowac ich o biezacej sytuacji to wtedy oni beda wiedzieli o danej sytuacji, ktora czasem negatywnie wplywa na nasze emocje i mozna popelnic bledy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witajcie

Post autor: alcia28 »

Czekamy na wieści Gosiu. Jak tylko będziesz mogła pisz.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

Eh... u nas nawet czegoś takiego nie ma... Ogólna znieczulica, nikogo nie interesuje że jesteś chora a jak udowadniasz, to myślą tylko jak się pozbyć takiej osoby, bo sprawia problemy, nie ma z niej pożytku i dla tego właśnie w Polsce tak mało ludzi się leczy i w ogóle chodzi do lekarzy...Nie wiem jak to jest z chorymi na raka. Ale wszystko inne tak właśnie wygląda...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosia, mialas nam napisac... czekamy niecierpliwie...
ja sie czujesz sloneczko?!
przesylam Ci pozytywne mysli i prady :) Zdrowka, Gosiu, zdrowka Ci zycze :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Czekam wciaz na wyniki rezonansu. Moja pielegniarka bedzie rozmawiac ze specjalista jak tylko wyniki rezonansu beda gotowe - ona wie o moich bolach oraz o tym ze umnowilam sie na wizyte do specjalisty od leczenia bolu gdyz sama nie potarfie go opanowac lekami, ktore posiadam.

W klinice genetycznej pobrano mi krew do badan na mutacje genu PTEN - zdecydowano sie na to badanie gdyz w rodzinie sa problem rakowe, sklonnosci do wystepowania zmian na skorze, cysty oraz nowotwory piersi a takze problem z tarczyca. Ogolnie pani doctor mnie obejrzala - zmiany na skorze i zauwazyla zmiane ktora mam przy nosie (to moze b yc powiazane z tym wlasnie zmutowanym genem). Chce nieco pozniej zrobic test na mutacje genu BRCA2 - ale to juz jak beda wyniki pierwszego testu ktory moze zajac do 3-4 miesiecy.

Poza tym umowilam sie na wizyte do specjalisty leczenia bolu (wizyta ustalona na 8 listopada 2013), gdyz nie potrafie poradzic sobie z bolem jaki u mnie wystepuje. Nwet silny lek typu co-codamol (kodeina i paracetamol), ktory biore w dawce 2 tabletek co 6 godzin nie potrafi usmierzyc mojego bolu.

To na razie tyle - jak bede miec wiecej informacji to bede pisala.

Vwd sloneczko dziekuje Ci bardzo za
vwd pisze:pozytywne mysli i prady :) Zdrowka, Gosiu, zdrowka Ci zycze
Staram sie byc silna i walcze ale czasem bol mnie pokonuje - raz poszlam wczesniej spac i zanim Kevin byl ze mna to ja sie poplakalam z bolu. Takze staram sie robic co moge, aby to zwalczyc. Buziaki kochana.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

Strasznie mi przykro Gosiu że tak cierpisz... Niestety czasem są takie dni, chwile, że czujemy się że coś nas pokonało... Pamiętaj, że po "każdej burzy wychodzi słońce" :D Do Ciebie ono również zawita :) wierzę w to i przesyłam Tobie trochę siły i wiary. Będzie dobrze :)
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: witajcie

Post autor: Alcia »

Goisu bardzo mi przykro ze tak musisz cierpiec, oby lekarze jak najpredzej doszli do tego co ci dolega i potrafili usmierzyc twoj bol.
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witajcie

Post autor: alcia28 »

Ja również Gosiu współczuję z powodu bólu. To pokazuje jak medycyna jest czasami bezsilna jeżeli chodzi o ból.
Trzymaj się kochana.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Wam bardzo serdecznie - dzis ide po recepte do przychodni oraz leki do apteki, wiec mam nadzieje ze bede miec te silniejsze przeciwbolowe i dotrwam jakos do 8 listopada. Mam nadzieje ze beda tez wyniki rezonansu juz wkrotce i bede wiedziala co mi dolega oraz jak to pokonac. Pozdrawiam cieplutko i dzieki ze jestescie.

Przepraszam ze sie nie pokazuje ostatnio - postaram sie to nadrobic wkrotce jak tylko moj stan sie poprawi.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

Nie przejmuj się kochana forum.. Jezeli nie masz sił, to się nie zmuszaj tylko odpoczywaj a nadrobisz jak się lepiej poczujesz...:)
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: witajcie

Post autor: Alcia »

Gosiu my wiemy ze zawsze jestes z nami , a my z toba:) Odpoczywaj kochana;)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Wlasnie, Gosia, my wiemy... teraz zadbaj o siebie!!!!
pamietaj, ze zawsze mozesz nam wszystko powiedziec :) zdrowka!!!! zdrowka Ci zycze!!!!
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: witajcie

Post autor: dewi »

gosiaczku...tak mi przykro.... trzymaj się cieplutko... dasz radę... dacie radę!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Juz w ten piatek bede u specjalisty od leczenia bolu - mam nadzieje ze on cos zaradzi na te moje bole. Czuje sie taka wciaz zmeczona jak tylko cos robie - nawet jezeli siedze badz leze a Kevin polozy mi swoje nogi na brzuszku na jakis czas to za chwilke odczuwam silniejszy bol I niestety musze wstac badz zmienic pozycje by bylo lepiej.
Piatek mam wolny od pracy a wizyte mam na 9.30 - takze jak tylko wroce z wizyty to dam znac co u mnie.
Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko I dziekuje ze mi dopingujecie oraz jestescie wraz ze mna wirtualnie. Buziaki
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: witajcie

Post autor: Alcia »

oby ten spec od bolu ci pomogl kochana, bardzo ci wspolczuje, trzymaj sie dzielnie:)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

Oj trzymam kcikuki...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”