witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

dewi pisze:gosiaczku...tak mi przykro.... trzymaj się cieplutko... dasz radę... dacie radę!
Alcia pisze:oby ten spec od bolu ci pomogl kochana, bardzo ci wspolczuje, trzymaj sie dzielnie:)
Araja79 pisze:Oj trzymam kcikuki...
nic dodac, tylko usmiech :) :) :) :) gosiaku, wszystkie Ci dobrze zyczymy!!!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Wam bardzo mocno - buziaki :)
Jutro juz wizyta w klinice leczenia bolu a po wizycie dam znac co ustalono jako dalszy plan postepowania.
Dzis boli I nawet kodeina jakos nie dziala - czuje sie zmeczona ale mam nadzieje ze cos sie wyjasni i znow bedzie lepiej.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: witajcie

Post autor: Alcia »

Tyle sie nacierpialas , ze juz wystarczy, musi byc wreszcie lepiej :)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jestem po wizycie w klinice leczenia bolu. Mialam badania odnosnie bolu i ruchomosci - schylanie sie, chodzenie oraz podnoszenie nog. Jak sie schylilam I dotknelam rekami podlogi to lekarz byl zadziwiony ze jestem taka gibka I ze nie mam z tym problem. Nastepenie sprawdzal dokladnie miejsca gdzie mnie boli poprzez naciskanie - kazal mi powiedziec kiedy odczuwam bole. Po badaniu powiedzial ze zapisze mnie na zastrzyki wraz ze znieczuleniem, na ktore bede przychodzic w piatki po poludniu - zastrzyki beda robione w szpitalu na specjalnie przygotowanej do tego sali operacyjnej. Spytal mnie czy ktos bedzie ze mna po tych zastrzykach w domu - Kevin jest caly czas ze mna wiec on na pewno zostanie ze mna na noc. Specjalista przekazal mi rownie ze po kilku sesjach zastrzykow wroce do niego na wizyte by opisac jak sie czuje po tych zastrzykach.
Teraz mam oczekiwac na list z wizyta kiedy mam sie stawic na pierwszy zastrzyk do szpitala - jak bede wiedziec to dam znac.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
dewi
Ekspert
Posty: 113
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2009, 12:24

Re: witajcie

Post autor: dewi »

To dobre wiadomości Gosiu. A co to za zastrzyki,nie wiesz? jestem bardzo ciekawa...
buziaki
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: witajcie

Post autor: Alcia »

Super gosiu, mam nadzieje ze te zastrzyki ci pomoga, i ze wreszcie zapomnisz o bolu:)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Mam nadzieje ze te zastrzyki naprawde mi pomoga.
Dewi kochana dam znac jakie to zastrzyki jak tylko bede miec wiecej informacji na ten temat.
Pozdrawiam cieplutko Was wszystkie i dzieki za pamiec :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiu, modle sie, by Ci te zastrzyki pomogly :)
Trzymaj sie nasze Ty forumowe sloneczko :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje kochana :) :* - wyglada na to ze jeszcze ten piatek bede miec wolny od szpitala i zastrzykow. W szpitalu mniej wiecej bedzie to wygladac ze wezma mnie na sale I za pomoca aparatury rentgenowskiej zlokalizuja miejsce bolu aby podac znieczulebie I zastrzyk przeciwbolowy. Nastepnie po zastrzyku bede przeniesiona na sale na okolo 3-4 godziny obsewacji zeby byc pewnym ze ze mna bedzie wszystko dobrze po tych zastrzykach. Najwazniejsze ze to bedzie w piatek robione to bede mogla pospac sobie po tym wszystkim a takze wypoczac w weekend.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

Aż mi się wlosy jeżą... :? :? Trzymam kciuki Gosiu i będę z Tobą mentalnie ;)
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: witajcie

Post autor: Alcia »

Gosiu i jak sie czujesz?
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Wspomagam sie jeszcze przeciwbolowymi - czekam wciaz na list kiedy mam isc do szpitala na pierwszy zastrzyk. Ciekawi mnie na ktora godzine ustala dokladnie i jak dlugo bede musiala tam zostac - mam nadzieje ze nie bedzie zadnych powiklan zeby nie musieli mnie trzymac tam dluzej niz to wymagaja procedury.

Poza tym Kevin leci do Polski w srode do firmy w Zarach - podroz sluzbowa - wroci w piatek. Jezeli tylko bede miec wiecej czasu I czula sie w miare ok to napisze jak wszystko wyglada po wizycie w klinice genetycznej bo dzis otrzymalam list na temat tego o czym rozmawialam z pania doktor 25 pazdziernika podczas wizyty w szpitalu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witajcie

Post autor: alcia28 »

Strasznie mi przykro że cały czas borykasz się z bólem Gosiu ale mam nadzieję że te zastrzyki pomogą i że będziesz mogła cieszyć się dniem codziennym bez bólu. :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Kevin w PL bez Ciebie?
my tu wszystkie mocno, mocno trzymamy za Ciebie kciuki!!! :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Wam kochane bardzo goraco :)- mam nadzieje ze zastrzyki mi pomoga i bede czula sie duzo lepiej.

Kevin polecial beze mnie z innym kolega z firmy aby pomoc rozwiazac problem w polskiej firmie oraz aby produkcja czesci samochodowych szla bez poslizgu. Kevin pracowal nad rozwiazaniem tego problem w Anglii - porobil probne produkcje aby zobaczyc jakie rozwiazanie bedzie najlepsze. Ja niestety musze tez pracowac gdyz nie mam obecnie urlopu az do konca marca - musze wypracowac kilka godzin robiaz nadgodziny by ewentualnie zwolnic sie na zastrzyki do szpitala oraz miec zaplacone za to (w innej sytuacji mialabym godziny bezplatne podczas pobytu w szpitalu).

Podczas wizyty w szpitalu w klinice genetycznej przedyskutowalam problem mojego guza jajnika oraz historii raka w rodzinie. Pani doktor otrzymujac ode mnie informacje na temat raka piersi, wielokrotnie pojawiajacych sie torbieli w piersi, problemow z tarczyca oraz zmian na skorze nakierunkowala mnie na syndrome Cowdena ktory moze byc przyczyna pojawienia sie tego typu historii jak w mojej rodzinie.
W wyniku tych rozwazan pani doktor genetyki wyslala mnie na test krwi w kierunku sprawdzenia mutacji genu PTEN. Jezeli wynik wyjdzie w normie to jestem osoba ktora nie miala szczescia i powstal ten guz na moim jajniku. Jezeli jednak wynik wykazalby mutacje genu PTEN, to wtedy pani doktor bedzie musiala przedyskutowac ze mna dlugoterminowy nadzor w razie wystapienia innych problemow z tego powodu.
Test zajmie okolo 3 miesiecy aby otrzymac wyniki i jak tylko wyniki beda gotowe to pani doktor ustali termin kolejnej wizyty w klinice genetycznej w celu omowienia tych wynikow.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosia, co u Ciebie w ostatnim czasie?
jakies postepy? Jak samopoczucie???
pzdr. :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Na razie jest bez zmian u mnie - bole sa raz gorsze a czasem moge dobrze funkcjonowac bez tabletek.
Ostatnio wybralismy sie na rowery z Kevinem I zrobilismy okolo 22 km - niestety bole daly sie bardzo we znaki w domu wiec musialam zazyc dwie silne tabletki zawierajace codeine 60mg oraz paracetamol 1000mg - usiadlam w wygodnej pozycji prawie lezac I bol zelzal po tej dawce leku.

Poza tym pojawila sie bardzo slaba @ - ktorej nie mialam 2 miesiace. Moja pielegniarka oraz gin. onkolog sugeruja mi zebym udala sie do specjalisty zajmujacego sie monitorowaniem cyklu (gdyz nie mialam @) w celu sprawdzenia czy wszystko jest w porzadku bo chcialabym starac sie o malenstwo. Zastanawiam sie wobec tego czy udac sie do lekarza po skierowanie do tego specjalisty juz teraz czy zobaczyc jak bedzie wygladal kolejny cykl i czy bede miec @ a wtedy podjac decyzje. Jakies sugestie - co Wy byscie zrobily w takiej sytuacji ?

Psychicznie przygotowuje sie do zastrzykow ktore bede pewnie miala w piatek w przyszlym tygodniu. Nie wiem jak bede sie po nich czula a do tego w sobote bedziemy jechac z Kevinem na swiateczna impreze firmowa zorganizowana przez Kevina firme.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

ze co, dziecko? :shock: no prosze :D co za decyzja! :) :)
pewnie, ze warto monitorowac cykl! i koniecznie mowic o swej decyzji wszystkim specjalistom, bo... na poczatku ciazy silne p.bolowe moga byc niewskazane, pamietaj o tym.
Gosiku :D zycze Ci powodzenia! moze wlasnie dziecko spowoduje taka rewolucje w Twoim organizmie, ze sie wszystko odmieni :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Tak - planujemy miec malenstwo I sie nie zabezpieczamy wiec mam nadzieje ze sie uda - oczywiscie Kevin tez jest za i jak bede w ciazy to obydwoje bysmy byli szczesliwi. Co do lekow to wiem ze musze bacznie uwazac na to wszystko. Bede pamietac by nie uzywac silnych p.bolowych jak tylko bede wiedziec o ciazy. Chcialabym zeby ciaza spowodowala rewolucje oraz zeby wszystko bylo na lepszej drodze :) Dzieki kochane Sloneczko :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

czesc :D
no prosze ;) super wiadomosc :)
ciaza wiele zmienia!!!!! oby Ci sie udalo!!!!! :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Mam nadzieje ze tak bedzie :)
A tymczasem zapewne w piatek za tydzien wizyta w szpitalu na zastrzyki przeciwbolowe wraz ze znieczuleniem.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

a jak minely andrzejki? ;)
pewnie ich tam nie obchodzisz?...
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

Ty to się nacierpisz kochana, ale jesteśmy z Tobą, nie poddawaj się i walcz do końca...
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Andrzejki - w Andrzejki pojechalismy do restauracji meksykanskiej na dobre jedzonko a pozniej poszlismy do kina na druga czesc Igrzysk smierci - bardzo podoba mi sie ten film wiec zakupilam 3 ksiazki gdyz jest to trylogia. Nie moge doczekac sie teraz trzeciej czesci filmu chociaz z tego co podaja to trzecia czesc ma byc podzielona na dwie czesci jako seans filmowy - wobec tego zaczynam czytac ksiazki zeby dotrzec i przeczytac 3 czesc tej trylogii zanim pojawi sie na ekranach kin :)

Troche sie nacierpie - czeka mnie sprzatanie bo mam inspekcje mieszkanka z agencji wynajmu mieszkan w czwartek po poludniu. Powoli czesciami sprzatam w mieszkanku - kuchnia oraz living room zostawiam na jutro do sprzatania zeby sie zbyt nie nabrudzilo. Niestety odczuwam bole - z jednej strony chcialabym miec juz zrobiony ten zastrzyk i zobaczyc czy rzeczywiscie pomoze a z drugiej strony sa obawy czy nie bedzie za bardzo bolalo jak odejdzie znieczulenie i na ile bede mogla byc aktywna po podaniu tego zastrzyku.
Staram sie uwazac na siebie zeby nie odczuwac bolu zbyt mocno.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Alcia
Ekspert
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek, 2 września 2013, 08:11

Re: witajcie

Post autor: Alcia »

Gosiu caly czas jestesmy z toba, obys zaciazyla w miare szybkoi bez wiekszych problemow:) co do zastrzykow to moze nie bedzie tak zle. trzymaj sie cieplutko:)
Każdy z nas jest zdolny do zrobienia wielkich rzeczy, jeśli nie pozwolimy żeby pokonał nas strach przed własną słabością...
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

i jak inspekcja mieszkania?
a Twoje bole?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Inspekcja mieszkania - wszystko znakomicie a pani byla tylko 5 minut u mnie. Poinformowalam ja zeby zasilikonowac wane ponownie I ona to zapisala wiec ktos przyjdzie zapewne by wykonac ta prace.

Moje bole raz sa mocniejsze a raz lzejsze - odczuwam silniejsze bole po dzwiganiu, sprzataniu, szybszym chodzeniu a takze po jezdzie na rowerze.

Dziewczyny wczoraj dostalam list ze szpitala na zastrzyki w klinice przeciwdzialania bolowi - zabieg jest ustalony na 10 stycznia o godz. 14.30, wiec Kevin bedzie mogl po mnie przyjechac i zabrac mnie ze szpitala.
Piatek bede miec wolny jako dzien wypoczynku lecz niestety bede musiala isc do pracy w sobote rano - bede musiala porozmawiac w szpitalu na ten temat albo uwazac na siebie bardzo mocno po wizycie w szpitalu.

Dzis od Kevina dostalam przepiekna kartke na urodziny oraz urzadzenie kindle do czytania ksiazek - uwielbiam czytac ksiazki wiec ucieszylam sie z tego prezentu bardzo mocno. Szkoda tylko ze musze isc do pracy na pozniejsza zmiane gdyz niewiele spedze tego dnia z Kevinem ale za to otworzymy winko w weekend :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

urodziny? :shock:
Twemu niebu - blekitow,
oczom Twoim - zachwytow,
myslam - lotow wysokich,
sercu - wzruszen glebokich!
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

10 stycznia to dokladnie za miesiac - wg mnie troche pozno
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

Wszystkiego najlepszego Gosiu :) A co do winka i wspólnego świętowania, to nic straconego-nadrobicie :) jak tylko będzie taka możliwość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”