witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Ewelinko Tobie rowniez zycze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Powolutku zdrowieje i wyglada na to ze w poniedzialek bede juz w pracy. Chyba masz racje z tym dylematem a wiem ze trudno jest zmienic Kevina jak juz cos postanowi. Takze mam nadzieje ze uda sie naturalnie = on chcialby zebym byla zdrowa gdyz po moich chorobach moze byc roznie a jakbym byla w ciazy to na pewno trudno byloby cokolwiek zrobic jakbym zachorowala a na pewno raczej nie usunelabym ciazy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: witajcie

Post autor: olla27 »

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :) Spełnienia marzeń :)
Ciesze się że się odezwałaś.
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: witajcie

Post autor: olla27 »

Gosiu zdrowiej zdrowiej, i jak najszybciej zaczynajcie starania.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Olu i rowniez Tobie zycze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Co do mnie to wczoraj mialam kurs jazdy na skuterze w miejscu szkolenia a pozniej po kilku godzinach nauki wyjazd na droge. Podczas jazdy w ruchu ulicznym instruktor ocenial Twa jazde i bezpieczenstwo w ruchu drogowym. Zdalam test i otrzymalam certyfikat a takze wracalam na moim skuterze (Kevin kupil skuter i oplacil moj kurs wraz z egzaminem) do domu - pogoda byla okropna bo strasznie wialo a do tego padalo ale dzieki tym warunkom mam wieksze doswiadczenie w jezdzie na skuterze :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

i ja dolaczam do grona skladajacych noworoczne, najlepsze zyczenia :D :D :D
1.zdrowia
2.spelnienia marzen
3.szczescia
Jak rozpoczal sie 2015 r.?
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: witajcie

Post autor: olla27 »

To gratuluje zdania egzaminu :)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

wlasnie, ode mnie tez gratulacje :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzieki dziewczyny :)

U mnie dzis bialo za oknem i od czasu do czasu jeszcze pada snieg.
Do Polski wybieram sie w maju I od 3 do 5 maja bede w Warszawie razem z Kevinem a pozniej pomykamy do mojej rodzinki na pierwsza komunie mojego bratanka do Olsztyna :)

Mam pytanie bo ostatnio zauwazylam ze mam krwawienia z nosa co spowodowane jest zmeczeniem badz suchym powietrzem - nie wiem nawet dlaczego tak sie dzieje. Czy ktoras z Was tez cos takiego miewa ?
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

ja nie
a w dziecinstwie krwawilas? czy to nowosc dla Ciebie?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

To krwawienie to nowosc dla mnie chociaz jak pracowalam w Tesco to mialam tez krwawienia ale tylko jak bylam przemeczona i od tamtej pory (2007 rok) nie mialam zadnych krwawien. Powrocily one do mnie pod koniec 2013 roku ale pojawialy sie jak bylam przemeczona. Nie wiem wlasnie dlaczego tak sie dzieje.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

hmmm
moj syn mial krwawienia z nosa, gdy byl przemeczony
ostatnio to sie uspokoilo
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Tak mysle ze oslabienie po chorobie oraz przemeczenie wplynely na te krwawienia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Hej Gosienko co u ciebie? Masz snieg ale super w Londynie nie ma :( co do krwawien to kiedys mialam bardzo czesto i bylo to z przemeczenia, teraz nie tyle mam krwawienia co gdy smarkam to mam odrobine krwi lekarz mowi ze to zapalenie naczynek ze za duzo zanieszczyszen w nosie. No coz ja bym ci poradzila odpoczynek i jakies witaminki. Trzymaj sie kochana
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Ewelinko dziekuje za odpowiedz kochana i napisz jak Ty sie czujesz bo ostatnio chorowalas. Nie mam krwawien z nosa obecnie ale w tym roku dwa razy chorowalam a obecnie utrzymuje sie problem z zatkanymi zatokami i nosem.
Cwiczylam ostatnio w domu z duza pilka i odczuwam miesnie brzucha i podbrzusza ze nie moge sie podniesc jak leze ani sie tez obrocic.
W piatek 20 lutego ide do szpitala na kolejny zastrzyk przeciwbolowy, ktory bedzie wykonany w znieczuleniu miejscowym i przy uzyciu aparatury rentgenowskiej, aby zastrzyk byl podany dokladnie w miejsce skad pochodzi bol.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Gosienko dbaj o siebie kochana, zatoki moga byc prawdziwa zmora wiem cos o tym. powodzenia z kolejnym zastrzykiem. A jak codziennosc? jak jezdzenie na motorku :D no i zdecydowaliscie sie co do dzidziusia? sciskam kochana
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Codziennosc to praca i dom, ale w ostatni weekend poszlismy z Kevinem do kina na film Kingsman - the secret service, a takze w niedziele na dluzszy spacer i przeszlismy 8 km. Po spacerze poszlismy na drinki ale zdecydowalismy sie zamowic tez obiad w Wetherspoons.
Jazda na motorku to duza przyjemnosc - uwielbiam na nim jezdzic i bede czesciej na motorku jak tylko zrobi sie cieplej.

Co do dzidzi to nie zdecydowalismy sie, ale jak cos to na weekend mozemy wziac synka moich przyjaciol a oni beda mogli gdzies wyjsc razem- ja obecnie znow nie mam @ a jakos nie chce brac lekow gdyz ostatnio mialam wywolywana @ i wrocila ona tyllo na xwa cykle :/

Co do zastrzyku to pomagaja mi one a tym razem bede miec zastrzyk z chwila poczatku powrotu bolu a nie jak ostatnio ze czekalam miesiac walczac z bolem.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

czesc Gosiu :)
Milo cie widziec :)
jak tam w pr.? co z Twoim domkiem? co u Twej polowki? jak kotek?
U mnie bez wiekszych zmian
Ostatnio mialam paskudna grype
ale dzis juz ok
Pozdro mocno Pa
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Witaj kochana domowniczko i super ze napisalas. W pracy dobrze oprocz tego ze jadac z kolezanka do pracy autobusem uczestniczylysmy w kolizji naszego autobus z samochodem osobowym, ktory wjechal przez naszego autobusu skrecajac w prawo z przeciwnego pasa ruchu a my jechalismy prosto. Moja kolezanka ucierpiala bo bola ja plecy oraz nadgarstek. W dniu kolizji bylysmy w szoku i mialysmy bole glowy a ona miala bol w nadgarstku bo sie zaparla reka o siedzenie przed soba i caly impakt ciala poszedl na reke. Ja mam bol w prawym nadgarstku w kolejnym dniu po wypadku.

Kev jest zajety studiami oraz praca wiec spray z domem zostawiamy na okres po zakonczeniu jego studiow w maju. Miedzy nami jest super i lecimy do Wawy 2 maja gdzie zostaniemy do 5 maja skad pojedziemy do Olsztyna i zostaniemy do 12 maja i znow powrot do Anglii.

Luna ma juz 10,5 miesiecy - jest kochana rozrabiara ale psoci mniej niz kiedys. Kicia jest duza i wazy 4,85 kg. Kochamy ja z Kevinem bardzo mocno - mala spi z nami w lozku miedzy nami badz w naszych nogach na koldrze :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Nie czuje sie najlepiej ostatnio - @ mam juz 12 dni oraz bole po stronie prawego jajnika. Bol odczuwam jak siedze, schylam sie badz kicham.
Skontaktowalam sie z sekretarka mojego ginekologa onkologa gdyz moja pielegniarka jest na urlopie do przyszlego poniedzialku.

Mam wciaz problem z nadgarstkiem, ktory zwiazany jest z sytuacja po kolizji autobusu, ktorym jechalam do pracy, z samochodem osobowym.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
olla27
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: środa, 23 lipca 2014, 16:26

Re: witajcie

Post autor: olla27 »

Witaj Gosiu tak długo masz @ :shock: faktycznie musisz być zmeczona tym wszystkim.
A co powiedziała Ci ta sekretarka? a co do kolizji to straszne dobrze że nic groźnego Wam się nie stało
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Wczoraj dostalam list ze szpitala i bede widziana przez mojego ginekologa onkologa za 2 tygodnie, czyli 2 kwietnia. Odczuwam silne bole w okolicach prawego jajnika podczas chodzenia. Wkrotce bede wiedziec cos wiecej po badaniach.

Nadgarstek wciaz boli podczas wykonywania roznych czynnosci, jak np. suszenie wlosow a takze ciezko mi znalezc komfortowa pozycje podczas siedzenia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis udalam sie do lekarza ogolnego i otrzymalam zwolnienie lekarskie z powodu nadgarstka na 2 tygodnie, czyli wlacznie do 3 kwietnia.

Bole w okolicy prawego jajnika bardzo sie nasilaja podczas siedzenia, dluzszego stania oraz chodzenia. Bole powoduja zmeczenie oraz nie czuje sie zbyt dobrze.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Czesc Gosiu :)
tez mialam kiedys problem z nadgarstkiem - trzeba go oszczedzac, korzystac gl.z lewej reki, mnie pomagalo, gdy nosilam reke na temblaku
Z tym jajnikiem... oby okazalo sie, ze to chwilowe
Gosiu, milej wiosny :) Usmiechu :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje kochana Vwd - jestem na zw.lekarskim do 3 kwietnia a nadgarstek do chodzenia do siebie I jest duzo lepiej.

Co do jajnika - boli gdy sprzatam, robie zakupy, ide gdzies a do tego siniak na nodze po wypadku powoduje bol jak mialam kozaki na nogach. Bol powoduje ze jestem zmeczenie, co zauwazyl juz nawet Kevin.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

bedziesz sie starala o odszkodowanie w zwiazku z tym wypadkiem?
a Kevin tez ucierpial?
Trzymam caly czas mocno kciuki za Ciebie!!!
i wierze, ze bedzie dobrze :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Skontaktowalam sie z prawnikiem zeby starac sie o odszkodowanie. Kevin nie jechal razem ze mna w autobusie-bylam pasazerka autobusu ktory mial kolizje z samochodem osobowym. Jechalam autobusem do pracy.

Poki co, to nie mysle o najgorszym ale czekam na wizyte w szpitalu oraz na transvaginal ultrasound scan-scan mam o godz.15.20 a gin.onkologa zaraz po skanie o godz.16.00.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Mam zmiane na lewym jajniku - ginekolog onkolog podjal decyzje o powtorzeniu skanu za 6 tygodni a takze o wizycie u niego w tym samym dniu zaraz po skanie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

czyli czekamy wraz z Toba 6 tygodni! :)
Gosiu, trzymaj sie! zycze Ci dobrego samopoczucia!!!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje kochana :)

@ wrocila z powrotem po 19 dniach spokoju - bol powraca ponownie.

Nadgarstek coraz lepiej bo juz moge robic wiecej czynnosci.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Gosienko czytam, sciskam kciuki i serduchem jestem z toba!! zawsze :)
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”