witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Gosieńko u mnie też jest tak z temperaturą.Mam wrażenie że po jakimś wysiłku ona wzrasta,a rano jest też ok.Nie wiem czy to działanie Visanne????
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Gosiu tez nie wiem jak to jest u Ciebie bo ja nie stosuje Visanne.

Dzis mialam tylko badanie brzuszka oraz badanie ginekologiczne przy uzyciu wziernika.
Mialam tez rozmowe dotyczaca moich symptomow - spedzilam ogolnie 45 minut w szpitalu w gabinecie a najdluzej to rozmawialam z moja pielegniarka - poza tym byla pani doktor ktora jest w zespole mojego onkologa ale z nim sie dzis nie widzialam.

Usuneli mi zrosty ktore zostaly pozostawione po pierwszej laparoskopii gdzie jelito przyroslo do sciany i trudno bylo mojemu lekarzowi w Polsce tego sie pozbyc wiec onkolog to powycinal o czym sie dzis dowiedzialam. Wiec moj organizm sie goi jeszcze i dlatego moge miec oslabienie i bole.
Dodatkowo wyproznienia - poniewaz jelito uwolnili ze zrostow to moze inaczej pracowac obecnie ale jak to bedzie trwalo dluzej to dadza mi jakies leki na unormowanie pracy jelita.
Z pielgniarka rozmawialam o moich emocjach i bolu - dala mi arkusz do wypelnienia gdzie podzielono co ma wplyw na moj stan emocjonalny a pozniej omawialam to z nia punkt po punkcie.
Mam stosowac leki ktore moge brac razem jak paracetamol i ibuprofen albo panadol i ibuprofen - zebym starala sie nie brac diclofenacu bo moze powodowac wzdecia brzuszka.
Odnosnie dziwgania to mam porozmawiac z przelozonymi zebym nie musiala dzwigac ciezkich setow lub zeby ktos mi pomagal w ich przenoszeniu.
Problemy z moczem - ze jezeli nie wyproznie sie do konca to zebym wstala na moment i znow przysiadla - to powinno pomoc mi wyproznic pecherz.
Odnosnie transportu do pracy - zebym starala sie zalatwic ze znajomymi jak to tylko mozliwe zeby sie tam dostac

Pobrano mocz do badania i zrobiono testy laboratoryjne od razu jak bylam jeszcze w szpitalu w gabinecie - nie wykryto zadnych bakterii.

Jak tylko bedzie sie cos dziac to mam dac jej znac poprzez maila.

Nastepnia wizyta ustalona na 7 lipca a przed wizyta bede miec przeswietlenia tylko nie wiem jeszcze jakie - moze zwykle usg a rezonans planuja na styczen jakos - jak dostane list to bede wiedziala wiecej. Ze wzgledu na raka wykrytego zostaje pod obserwacja w okresie 5 lat w klinice onkologii ginekologicznej i teraz kontrole co 3 miesiace.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

Podsumowując usuneli Ci problem o którym nie miałaś pojęcia. Cieszę się bardzo że jest wszystko dobrze :D Szkoda tylko że o tym nie wiedziałaś bo niepotrzebnie najadłaś się strachu. Fajnie, że tam się tak Tobą opiekują, że miałaś taką rozmowę z pielęgniarką. U nas nikt nawet nie zapyta jak się czujesz, a żeby coś podpowiedzieć ... -zapomnij Jak się się coś zapytasz to łaskawie z fochem Ci odpowiedzą, albo i nie.
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

catrina27 pisze:Podsumowując usuneli Ci problem o którym nie miałaś pojęcia.
Kasiu ten problem byl mi znany ze mialam przyrosniete jelito do sciany bo w opisie operacji z Polski napisano ze czesciowo narzady zostaly uwolnione wlasnie w tym miejscu a nie wiedzialam ze onkolog usunal te zrosty w Anglii podczas drugiej laparoskopii ;)
catrina27 pisze:Fajnie, że tam się tak Tobą opiekują, że miałaś taką rozmowę z pielęgniarką. U nas nikt nawet nie zapyta jak się czujesz, a żeby coś podpowiedzieć ... -zapomnij Jak się się coś zapytasz to łaskawie z fochem Ci odpowiedzą, albo i nie.
Tez mnie to cieszy bardzo ze jest taka pomoc i dodatkowo spedzaja ze mna czas - ta pielegniarka jest z Macmillan Cancer Support i ona jest lacznikiem miedzy mna a lekarzem, przyspiesza wizyty gdy jest to potrzebne i to wlasnie z nia mam glownie kontakt - ufam jej bardzo i zawsze moge z nia porozmawiac a poza tym ona prowadzi tez grupe wsparcia dla pacjentek zdiagnozowanych z roznego typami rakow ginekologicznych dlatego przymierzam sie tam udac pewnego dnia jak bede miec wolne a Rosie bedzie mogla byc razem ze mna.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

W pracy zagubili moje zw. lekarskie na okres calego marca - w poniedzialek wybieram sie do przychodni i mysle zeby zrobic pilna wizyte z lekarzem a przy okazji porozmawiac na temat lekow przeciwbolowych, formularza medycznego zeby odciazono mnie od dzwigania na czas dochodzenia do zdrowia oraz na temat badan genetycznych. Bylam bardzo zla z tego powodu jak dowiedzialam sie o tym zwolnieniu lekarskim - nastepne juz bede kserowac zeby miec na wszelki wypadek.

Dzis w pracy zalatwilam jedna rzecz pozytywnie bo uczylam sie i mielismy testy jako egzamin - tzw. e-learning na komputerze poprzez internet dotyczacy tego co robie w pracy na bazie NHS (odpowiednik naszego NFZ) - wszystko pozaliczalam i dzis poprosilam trenerke zeby wydrukowala mi certyfikat - wydrukowala mi a jak spytalam sie czy jest mozliwosc zalaminowania jednego z nich bo wydrukowala mi 6 egzemplarzy to powiedziala ze nie ma problemu i moze mi zalaminowac 2 egzemplarze nawet :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
karolina794
Ekspert
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 20:50

Re: witajcie

Post autor: karolina794 »

Gosiu super z ciebie kobitka :) Podziwiam cię,przy tych wszystkich badaniach,zabiegach i cierpieniach jesteś jeszcze w stanie pracować i uczyć się.Szacunek wielki.
Gdzie są dzieci tam blisko do gwiazd *************
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Ci Karolinko a uczylam sie jak bylam na zwolnieniu lekarskim zeby odsunac mysli od innych rzeczy czekajac na wyniki histopatologiczne w grudniu. :)
Staram sie jak moge abym naprawde mogla sie uwolnic od myslenia o chorobie chociaz podczas pracy nie zawsze sie to jednak udaje gdy czuje sie oslabiona i mam bole.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis dostalam duplikat mojego zwolnienia lekarskiego na caly marzec wiec jestem zabezpieczona przez mojego lekarza :) Dobrze ze on nie robil zadnych problemow bo chyba zwariowalabym :lol: - teraz sie smieje ale w piatek nie bylo mi do smiechu.

Cos dziwnego dzieje sie ze mna - nie jestem glodna w ogole i malo jadam - czuje ze mam duzy brzuszek oraz mam bole w momencie parcia na mocz lub kiedy musze oddac stolec - tak jakby cos tam bylo i napieralo.
Codzienne oslabienie wykancza moj organizm bo nie sadze ze tak ma byc - myslalam ze bedzie coraz lepiej ale moj organizm sie poddaje i jedyne co chce robic to sie polozyc - to nie jest zmeczenie bo jako takiego zmeczenia nie odczuwam tylko wlasnie oslabienie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

Dobrze, że udało Ci się z tym zwolnieniem.
U..... to kiepsko, że tak się czujesz. Dobrze, że niedługo masz wizytę
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dobrze ze wizyta blisko to moze sie cos wyjasni co sie ze mna dzieje.
Kurcze brzuszek mam tak duzy ze nie jest mi zbyt wygodnie siedziec :(
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis dostalam list ze szpitala dotyczacy mojego ostatniego badania oraz dalszych decyzji zwiazanych z moja sytuacja.
Odnosnie dalszych decyzji to oddzial radiologii powzial decyzje ze bede poddawana badaniu rezonansu magnetycznego raz do roku przez okres 5-ciu lat.
Co do badania to lekarka sadzi ze czeste oddawanie stolca moze byc zwiazane z uwolnieniem jelita ze zrostow podczas drugiej laaproskopii. Poinformowano mnie rowniez ze odczuwane obecnie przeze mnie dolegliwosci powinny ustapic z czasem a rowniez przyczyna tego moze byc ze przepracowuje sie poniewaz wrocilam do pracy i wiaze sie to z dzwiganiem.
Do szpitala na wizyte kontrolna wracam 7 lipca ale przed wizyta bede miala zrobiony rezonans magnetyczny w dniu 23 czerwca.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

26 kwietnia mam wizyte u lekarza ogolnego - nie czuje sie najlepiej bo wciaz jestem oslabiona a temperatura waha sie miedzy 35,6 a 36,4 stopni w ciagu dnia. Do tego mam bole narzadow rodnych zarowno w srodkowej czesci jak i po prawej stronie w miejscu jajnika.
Po wizycie u lekarza postaram sie napisac cos wiecej.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Gosiu tak mi przykro,że cierpisz :( Mnie nie chcieli ruszyć okolic jelita.Zbyt duże ryzyko uszkodzenia jelita.Cieszę się że u ciebie się udało.Życzę dużo słoneczka i wytrwałości
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Gosiu u mnie powycinali zrosty w Anglii podczas drugiej laparoskopii ktora przeprowadzil onkolog, podczas pierwszej laparoskopii rowniez nie ruszali mojego jelita.

Dzis dostalam skierowanie na krew (morfologia krwi, witamina b12, kwas foliowy, zelazo, funkcja nerek, funkcja watroby, cukier na czczo, tsh) a pozniej powrot do lekarza i cos mi da zebym miala wiecej energii.
Jutro ide do szpitala zeby porobic te badania.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Hej Gosiaku :) wskoczylam do Twego watku, aby Cie usciskac :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Hej Vwd moj Skarbeczku kochany - dzieki serdeczne i sle moc goracych buziakow w Twoja strone :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Bylam dzis w szpitalu oddac krew do badania - pobrali 3 ampulki a wyniki w przeciagu 5 dni dotra do lekarza. Jak tyljko otrzymam wyniki to mam poinformowac o nich moja pielegniarke ktora zajmuje sie mna wraz z onkologiem w szpitalu.

Poza tym z pracy bede prawdopodobnie oddelegowana do innego miasta w Anglii (do Sheffield) do pracy na miesiac czasu gdyz tam potrzebuja doswiadczonych pracownikow do pracy przy setach szpitalnych - w ciagu tygodnia pracy bedziemy mieszkac w hotelu a na weekendy do domu. Troche moze sie uwolnie od mojego miasta i moze to mi dobrze zrobi :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

oby zrobilo Ci to dobrze :) obys sie nie musiala przemeczac!!!! Milego wyjazdu :) oby przyjeli Cie tam zyczliwie :) i obys nie dzwigala!!!!!!!!!!!!! sciskam Cie i pzdr. wiosennie :)
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

No słoneczko to poszalejesz w tym mieście :) Tylko z umiarem bardzo proszę.
Mam nadzieję, że wyniki badań krwi będą pozytywne i będzie wszystko dobrze.
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Mam nadzieje ze bedzie sympatycznie - nie jade tam sama tylko jeszcze z innymi 5-cioma osobami z mojej firmy wiec nie bedzie az tak zle :)
Jak cos to postaram sie pozwiedzac miasto i porobic kilka zdjec :)

A co do badan krwi - chcialabym aby bylo dobrze - wkrotce bedzie wiadomo co jest grane i mam przeslac wyniki do szpitala do mojej pielegniarki ktora trzyma nade mna piecze wraz z moim onkologiem.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis dostalam rowniez list z Gynaecological Cancer Research Centre zeby wziac udzial w badaniu - mam wypelnic list odnosnie spraw zwiazanych z operacja a dokladnie czy wystapily lub nie jakies komplikacje lub problemy pooperacyjne - zastanawiam sie czy do nich zalicza sie tez infekcja rany pooperacyjnej bo z tym sie meczylam troszke i bralam antybiotyki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Naprawde chcialabym czuc sie lepiej - w nocy probujac zasnac nie moglam bo czulam bole pomimo ze wzielam leki przeciwbolowe na ktorych jestem juz regularnie i wychodzi ze obecnie codziennie biore 9 tabletek przeciwbolowych - tzw. mixa o ktorym rozmawialam z pielegniarka (paracetamol badz panadol z ibuprofenem) zeby nie brac zbyt czesto leku Diclofenac.
Wczoraj po przebudzeniu sie lezalam w lozku jeszcze 30 minut ale bylam oslabiona wiec zmierzylam temperature i wyszlo 35,7 :(
Obecnie teraz jest 36,4 (godz. 19.47) ale czuje ze oslabienie opanowuje moj organizm ponownie. Temperatura idzie powoli w dol i juz 15 minut pozniej wynosi 36,2 stopnie.

Chcialabym juz znac wyniki - nienawidze czekania na jakiekolwiek wyniki .... eeeeehhhh.

Moj organizm cos dlugo dochodzi do siebie to juz ponad miesiac jak pojawily sie dolegliwosci oslabienia i bolowe a do tego parcie na mocz, wydostawanie sie gazow, brak @ od operacji (mialam krwawienie tylko od razu po laparoskopii) oraz wciaz mam lekki hirsutyzm tak jakby ten guz gdzies tam jeszcze byl i wytwarzal nadal hormony meskie - masakra :evil:

Wczoraj napisalam maila do pani doktor ktora jest endokrynologiem i rowniez sie mna zajmuje wraz z ginekologiem i poprosilam czy moglaby mi dac skierowanie na zrobienie badan krwi na hormony meskie oprocz tych badan krwi na ktore juz otzrymalam wczesniej skierowanie a mianowicie na prolaktyne, kortyzol, FSH, LH i estradiol oraz wytlumaczylam skad wynika moja prosba - mam andzieje ze mi dosla jeszcze skierowanie na badania hormonow meskich.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

masakra! :evil:
tyle na przeciwbolowych to Ty tak dlugo nie mozesz ciagnac!!! Gosia, ja nie rozumiem - nie moga Cie wprowadzic w menopaze?! choc byc odpoczela przez np. pol roku :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

domowniczko nie mam @ od operacji tylko mialam krwawienie od razu po operacji (11-16 luty), guz ktory jest rzadka odmiana raka jajnika wytwarzal hormony meskie a w takim ukladzie tez nie moge brac lekow ktore zwieksza u mnie ilosc hormonow meskich.
Musze czekac na wyniki badan krwi ktore moze cos wyjasnia a to pojdzie tez do szpitala i moze podejma jakas decyzje i tam co ze mna zrobic. Do tego musze czekac na rezonans magnetyczny ktory mam ustalony na 23 czerwca i ustalono mi 5-letni okres opieki ginekologiczno-onkologicznej.
Moje obawy zwiazane sa z tym ze po wycieciu guza na zewnatrz jajnika nada cos pozostalo wewnatrz jajnika i rosnie z powrotem o czym bede wiedziec po wykonaniu rezonansu. A do tego wiem ze nadal jest podwyzszony poziom hormonu meskiego (w postaci ciemnych wloskow ktore pojawiaja sie a brodzie) wiec to wskazuje ze gdzies sa jeszcze zmiany.
Jest to naprawde masakra a do tego znalazlam ze to dzieje sie na podlozu chromosowym i genetycznym :( co przeslalam mojej pielegniarce opiekujacej sie mna i specjalizujacej w onkologii jako zalacznik do maila.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

Oj Gosiu ty to masz zawsze pod górkę...
gosiak76 pisze:A do tego wiem ze nadal jest podwyzszony poziom hormonu meskiego (w postaci ciemnych wloskow ktore pojawiaja sie a brodzie) wiec to wskazuje ze gdzies sa jeszcze zmiany.
MAm nadzieję, że lekarze w końcu to dostrzegą i dostaniesz to skierowanie na badania.
gosiak76 pisze:znalazlam ze to dzieje sie na podlozu chromosowym i genetycznym
Dodała jakiś komentarz do tego załącznika?
:*
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

catrina27 pisze:
gosiak76 pisze:znalazlam ze to dzieje sie na podlozu chromosowym i genetycznym
Dodała jakiś komentarz do tego załącznika? :*
Na razie nie - poprosila o czas na zapoznanie sie z tymi dwoma artykulami - mam nadzieje ze porozmawia na ten temat z onkologiem i cos wymysla.
Moze zapytam dzis o to w mailu co sadzi na ten temat odnosnie artykulow ktore wyslalam.

Poza tym otrzymalam tez wiadomosc od personelu medycznego i podziekowano mi ze poinformowalam ich o tym liscie i napisali ze sa swiadomi tych kontroli dotyczacych badan na temat komplikacji pooperacyjnych.
Poinformowano mnie ze powinnam poinformowac centrum badan o jakichkolwiek komplikacjach zwiazanych z problemami ran i innych rzeczach ktore mogly byc powiazane z moja operacja - napisalam o dwoch rzeczach bo przypomnialo mi sie, ze jak bylam w szpitalu i poszlam wziac prysznic na drugi dzien z rana po operacji to maialam krwawienie z pepka, o czym tez napisalam oprocz tego ze mialam infekcje rany pooperacyjnej.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

b.mi Cie zal :| ale glowa do gory!!! po deszczu zawsze jest slonce 8) jeszcze sie wszystko odwroci! i bedziesz sie dziwic jak to mozliwe (czy faktycznie tak bylo), ze ciagle bolalo... Kochana, myslami jestem z Toba! :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Staram sie byc silna i nie myslec o chorobie za bardzo ale jak tu nie myslec jak sie bierze tabletki przeciwbolowe i ma sie bole - dobrze ze poniedzialek jest juz coraz blizej.
Vwd, Kasiu jestescie fantastyczne :*
gosiak76 pisze:
catrina27 pisze:
gosiak76 pisze:znalazlam ze to dzieje sie na podlozu chromosowym i genetycznym
Dodała jakiś komentarz do tego załącznika? :*
Na razie nie - poprosila o czas na zapoznanie sie z tymi dwoma artykulami - mam nadzieje ze porozmawia na ten temat z onkologiem i cos wymysla.
Moze zapytam dzis o to w mailu co sadzi na ten temat odnosnie artykulow ktore wyslalam.
Dzis otrzymalam odpowiedz ze jeszcze nie miala okazji zapoznac sie z artykulami ktore podeslalam ale postara sie zapoznac z nimi w przyszlym tygodniu.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
catrina27
Ekspert
Posty: 522
Rejestracja: sobota, 8 stycznia 2011, 11:53

Re: witajcie

Post autor: catrina27 »

Dobrze, ze chociaż wykazują jakieś zainteresowanie. Trzeba tylko czekać co odpowiedzą...
" po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój"
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Na pewno bede czekac na odpowiedz w tym temacie.

Poza tym dostalam odpowiedz odnoesnie zwrotu kosztow operacji ktora mialam przeprowadzaona w Polsce - nadal moja sprawa jest jeszcze przegladana ale juz wkrotce powinnam otrzymac odpowiedz - mam nadzieje ze chociaz bedzie to odpowiedz pozytywna.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”