witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Witajcie kochane,
torbiel nadal jest gdzie byla i jest wymiarowo taka sama jak ta z poprzedniego usg - kolejna wizyta z usg oraz u ginekologa onkologa za 3 miesiace czyli 13 sierpnia 2015.
Mojego specjalisty nie bylo tego dnia w klinice I przyszedl jakis inny lekarz (Azjata), ktory nawet mnie do konca nie wysluchal co mi dolega i zaczal omawianie usg chociaz tez do konca nie wiedzial kiedy bylo robione (polecial po lebkach). Po omowieniu spytal sie mnie czy mam jakies pytania, wiec odpowiedzialam ze nie mam pytan odnosnie tego co powiedzial. Nawet mnie nie badal i dal skierowanie na kolejna wizyta wraz z usg za 3 miesiace.
Na usg pani sonografer nie mogla znalezc prawego jajnika - jelito przyslanialo, a lekarz o tym nawet nie wspomnial ani slowem. Poza tym Pani sonografer pytala sie mnie czy mialam robiona biopsje jelita - powiedzialam ze tak (pare lat temu) i mam mikroskopowe zapalenie jelita. Nie wiem co ona widziala podczas usg, ze pytala mnie o to, bo 6 tygodni temu nikt mnie o to nie pytal. Jak sie dowiedziala to juz sie wiecej nie pytala o nic odnosnie jelita.

Zaraportowalam lekarza ze napisal ze przeprowadzil badanie a nawet mnie nie zbadal. Napisal ze nie zaraportowalam zadnych dolegliwosci odnosnie cystektomii badz torbieli na jajniku- jak zaczelam mowic o bolu to mnie zignorowal i przeszedl do omowienia usg a po zakonczeniu omowienia spytal sie czy mam pytania co do skanu. Napisalam o tym do mojej pielegniarki oraz sekretarki mojego specjalisty o tej sytuacji zalaczajac list jako zalacznik do emaila. Napisalam w raporcie do mojej pielegniarki ze ja juz nie chce zeby ten lekarz byl podczas moich kolejnych wizyt w szpitalu. Moja pieegniarka jak tylko dostala maila ode mnie, to zaraz zaczela do mnie dzwonic zeby sie skontaktowac ze mna w tej sprawie, bo zaczela pisac raport na temat tego lekarza i chciala zebym podala jej kilka informacji odnosnie tego co sie wydarzylo. Poinformowala rowniez mojego specjaliste. Bedzie przeprowadzone dochodzenie. Moja pielegniarka przeprosila mnie bardzo mocno oraz przekazala mi ze ja juz nie zobacze tego lekarza podczas kolejnych wizyt w szpitalu.

Obecnie odczuwam wciaz bole, jestem zmeczona tez. W domu po pracy jestem zajeta bo gotuje jedzonko Kevinowi zeby mial co zjesc jak wrocic z pracy, bo ja koncze swoja prace o godz. 16.15 (poniedzialek - czwartek) oraz o godz. 13.15 w piatek.
W weekend jak bedzie ladna pogoda to albo bedziemy sie wymykac z Kevinem gdzies na spacery na cale dnie (troszke mi sie przytylo - nie wiem czy to wina tej torbieli, czy to po zimie), przywiozlam tez swoje rolki z Polski do Anglii wiec razem z Marika oraz Joan bedziemy spotykac sie w parku zeby sobie pojezdzic na rolkach (dzieki czemu sie odstresuje i nabiore lepszej kondycji).

Buziaki kochane i dziekuje ze o mnie pamietacie - ja postaram sie tu bywac czesciej jak tylko bedzie czas :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Drobi
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 17:56

Re: witajcie

Post autor: Drobi »

Z lekarzami ciągle jakieś przeboje! Jednak dobry specjalista to skarb.
Będziesz próbowała w między czasie dostać się do swojego lekarza i coś zaradzić na ból? Współczuję Ci, bo to strasznie deprymujące, gdy lekarz bagatelizuje problem i nie daje ani pomocy ani dobrej rady. Bo w końcu kto jak nie on?

Ja przytyłam 6 kg z 1,5 roku temu i od tamtej pory nie mogę nic zrzucić, mimo że sporo ćwiczę więc skłaniam się ku teorii, że wszystkiemu winne hormony ;)
A rolki-fajna sprawa:) Też muszę się ze swoimi przeprosić.
Życzę dużo uśmiechu.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

hej Gosiu, jezdzisz na rolkach?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Witajcie kochane :)
Podjelam decyzje z pielegniarka ze jak bedzie niezbyt ciekawie to dam im znac ale powiedzialam tez ze zaczekam do kolejnego usg zeby zobaczyc co sie dzieje od ostatniego skanu. Mam bole szczegolnie po spacerach oraz nad ranem gdy jest pelen pecherz (tak samo mam bole jak musze wypic wode przed zrobieniem usg) - mysle ze spowodowane to jest naciskiem od strony torbieli.

Kochana Vwd - rolki to naprawde super rzecz i bedac po raz pierwszy w parku na rolkach, nie przewrocilam sie ani razu. Uwielbiam rolki.
Drobi przeprosilas sie ze swoimi rolkami?

Kevinem mielismy spacer w czasie weekendu - w Salford kolo Manchesteru przeszlismy 13 km w sobote a dzis zrobilismy okolo 7 km idac na spacer do wiezy w Darwen. Bylam padnieta ale spacer byl udany :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Smutne dni nastaly w moim domu - niefortunnie sie stalo ze moja kicia zostala potracona przez samochod i niestety musielismy ja uspic, jako ze x-ray wykazal ze Luna miala polamane kostki miednicy ze nic nie mozna bylo dla niej zrobic :(
Jest naprawde ciezko bez niej bo byla kochana przez nas pomimo ze czasem lubila psocic - dom wydaje sie pusty bez niej a ona wniosla wiele radosci do naszego domu. Kiciunia pozostanie na zawsze w mej pamieci i sercu.

Oto jej fotki z kwietnia i czerwca tego roku:
Luna - kwiecien 2015
Luna - kwiecien 2015
Luna-April2015.jpg (38.44 KiB) Przejrzano 20403 razy
Luna - czerwiec 2015
Luna - czerwiec 2015
Luna_June2015.jpg (41.95 KiB) Przejrzano 20403 razy
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Drobi
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 17:56

Re: witajcie

Post autor: Drobi »

O nie, Wasza Luna? Bardzo mi przykro :(
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

:cry: mnie tez
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiu, co sie u Ciebie dzieje? Jak zdrowie? Jak w nowej pr. - nic o niej nie piszesz. Jak w ogole zyjesz?
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Hej kochana- dawno mnie tu nie było i nie mam dla siebie żadnego usprawiedliwienia, po za tym że mnóstwo czasu zabiera mi prowadzenie mojego bloga, praca, problemy i wszystko wkoło :) Przykro mi z powodu Twojej kotki :(
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Czesc dziewczyny.
W pracy jest na razie w miare dobrze - inne godziny pracy i wczesniej jestem w domu, wiec cos gotuje dla mnie i Kevina by cos zjesc.
W pracy dostalam juz staly kontrakt po 3-miesiecznym szkoleniu. Praca jest ciekawe bo laczymy i pakujemy roznego rodzaju zestawy tub wykorzystywane w szpitalach przy np. laparoskopii, histeroskopii, do podlaczania kroplowek.

W tym miesiacu mam mnostwo wizyt w szpitalu-8 wrzesnia mialam gastroenterologa i wciaz mam brac ten sam lek, lekarz wyslal mnie na badanie krwi a nastepna wizyta za rok.
W piatek 11 wrzesnia mialam wizyte w klinice leczenia bolu - mialam podany zastrzyk bo bol dawal sie we znaki. Podczas wizyty bylo wesolo - specjalista chce nauczyc sie kilku zwrotow w jez.polskim, wiec spytalam go co chcialby wiedziec. Zapytal mnie jak powiedziec "Hi. How are you?"w jez.polskim wiec powiedzialam "Czesc. Jak sie masz?" a on powtorzyl ale gdy opuszczalam gabinet to spytal sie mnie po polsku "Jak sie masz?" a ja odpowiedzialam jemu po angielsku ze lepiej :)

24 wrzesnia mam usg narzadow oraz wizyte u gin.onkologa.
29 wrzesnia wizyte w klinice osteopatycznej - zwiazane jest to z wypadkiem autobusu i odszkodowaniem powypadkowym.

Bardzo tesknie za Luna i dalabym wszystko zeby znow byla z nami.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Co do wizyty z 24 wrzesnia to niestety ale nadal sa torbiele i moj specjalista bierze pod uwage opcje zabiegu chirurgicznego jako, ze odczuwam rowniez bole typu jakby ktos noz mi wbijaj w prawa strone w okolicy jajnika, po wypiciu wody przed usg mialam taki ciagnacy bol po prawej stronie ze nie moglam stac na prawej nodze. Ginekolog onkolog po wysluchaniu moich dolegliwosci probuje zobaczyc jak bedzie w ciagu 6 miesiecy, planuje rezonans magnetyczny bo wie ze jajniki beda tworzyc torbiele. Zabieg chirurgiczny jest opcja pozwalajaca ocenic mojemu specjaliscie ocenic co powoduje bol - nawrot choroby nowotworowej, zrosty czy problem z jelitem. Poza tym jak bole beda sie nasilaly to mam dac im znac w szpitalu to przyspiesza termin wizyty.
Poza tym nie mialam miesiaczek od kwietnia 2015 - 24 wrzesnia mialam usg, ktore nie bylo zbyt komfortowe dla mnie oraz troche bolesne. Nastepnego dnia po wykonanym usg dostalam krwawienia - nie wiem czym to krwawienie zostalo spowodowane, wiec skontaktowalam sie z moja pielegniarka w tej sprawie zeby ich o tym poinformowac.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

przykro mi to slyszec...
Moja przyjaciolka zachorowala na raka jajnika :(
jest po operacji usuniecia narzadow rodnych :(
bierze chemie
mowi, ze nic ja nie boli, tylko jest slabsza
Gosiu, zycze Ci zycia bez bolu! bo zaslugujesz na to!
moze... i Ty zastanow sie... czy nie lepiej, gdyby Ci to i owo wycieli...
nie wiem co Ci poradzic
chcialabym, abys wreszcie zaczela zyc pelnia zycia!
Badz zdrowa!!!!!! powodzenia Gosiaku :)
Drobi
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 17:56

Re: witajcie

Post autor: Drobi »

Hej Gosiu!
I jak samopoczucie? Mam nadzieję, że dolegliwości bólowe się zmniejszyły?
Długa ta obserwacja-pół roku, ale jak rozumiem, to Twój sprawdzony, zaufany lekarz podjął taką decyzję?
Ja pewnie poddałabym się operacji, aby usunąć zmiany i jednocześnie sprawdzić, co dokładnie tam w środku się dzieje, bo niestety to jedyny sposób, żeby się o tym przekonać.
Ciężko się czyta historie takie, jak Twoja, czy Kropka ciężko uwierzyć, że choroba może tak wiele komplikować i nie poddawać się leczeniu na tyle, by w końcu można było od niej odetchnąć. Mam nadzieję, że z każdym rokiem medycyna będzie robić co raz większe postępy i ostatecznie uda się zwalczyć to cholerstwo.
Ściskam Cię i życzę jak najwięcej pogodnych jasnych dni bez bólu.
Ps. a jak sprawy powypadkowe? Żadnych urazów? Odszkodowanie wywalczone?
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosia, nie pojawilas sie na forum juz 1,5 miesiaca!!!! Co sie dzieje??? Jak zyjesz? Czy wszystko ok? jak sie czujesz? tesknimy!......
Anna11
Udzielający się
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 3 grudnia 2015, 13:37

Re: witajcie

Post autor: Anna11 »

Witaj Gosiu. Poczytalam trochę twoja historie, piszę trochę ponieważ jest bardzo dużo stron :-) ale starałam się dowiedzieć jak najwięcej, poznać cie. Jesteś bardzo dzielna i odważna. Jesteś wspaniała osoba :-) ja mogę sobie tylko wyobrazac co przezywasz.. Bardzo mi przykro z e spotkało cie coś takiego. Ciągle bóle i leki :-( ale widzę jaka ty jesteś odważna i wiem ze dasz rade :-) daj znać co u ciebie czy się poprawia u ciebie? Trzymaj się cieplutko :-) buziaczki :-) :-*
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Witajcie kochane :)

Nie pojawialam sie dosc dlugo gdyz jestem naprawde zaganiana - sprzatanie, zakupy, obiady.
Do tego jeszcze wizyty u lekarzy bo taki bol mnie dopadl ze nie moglam siedziec - musialam pracowac na stojaco. Poszlam do lekarza pierwszego kontaktu I dostala antybiotyk na zapalenie drog moczowych - najdziwniejsze jest to ze nie mialam zadnych dolegliwosci ktore by na to wskazywaly - tylko bol po prawej stronie podbrzusza a zero bolu czy pieczenia przy oddawaniu moczu.
Moj ginekolog onkolog wyslal mnie na usg podbrzusza oraz jajnikow - dostalam list i okazuje sie ze nie ma zadnych torbbieli oraz ze wszystko jest w porzadku, chociaz powiedziawszy antybiotyk nie zadzialal na mnie od razu a do tego mialam dziwne uczucie po chorobie ze cos mam w gardle co powodowalo ze utrzymywal sie kaszel przez okolo 5 tygodni.

Powolutku wszystko sie poprawia - bole odeszly ale dopadlo mnie ponowne przeziebienie, z ktorym jakos staram sie dac sobie rade.

Nie pojawialam sie tez na forum bo wciaz myslami jestem z moja kicia chociaz juz nie placze a wspominam ja sobie I tesknie za nia jeszcze. Przez to odsunelam sie troche od Kevina I zrozumialam ze musze skupic sie na naszym zwiazku bo obydwoje zaczelismy byc bardzo zestresowani cala sytuacja. Ostatni weekend spedzilismy na wyjezdzie na przyjecie swiateczne z firmy Kevina - imprezka bozonarodzeniowa w hotelu, gdzie byla silownia oraz basen to skorzystalam sobie z Kevinem z tych dobrodziejstw.

Dziekuje za pamiec kochane I sle buziaki - postaram sie bywac tu troszke czesciej by dopilnowac tego co sie dzieje na forum, gdyz zanim poznalam Kevina to na forum bywalam kazdego dnia by odpowiedziec na kazdym watku.
Nie moge doczekac sie wiosny, zeby bylo pieknie I slonecznie bo obecnie pogoda nie jest najlepsza z powodu deszczow i wiatrow.

Vwd kochana mialam wzloty i upadki ale trzymam sie dzielnie i nie poddaje - buziaczki :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

A dzis masz urodzinki, tak?
No kochana, wszystkiego co najcudowniejsze i najlepsze dla Ciebie!!!!!!!
100 lat, 100 lat, 100 lat
Lancia
Udzielający się
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 19 lipca 2015, 17:00

Re: witajcie

Post autor: Lancia »

Spóżnione zyczenia urodzinowe, wszystkiego najlepszego Gosiu !
Ból za naszymi zwierzakami będzie już zawsze mimo że czas zalecza rany i trzeba żyć dalej.
Drobi
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 17:56

Re: witajcie

Post autor: Drobi »

Gosia:) czyli jest poprawa? To świetnie! Czekałysmy na dobre wiadomości od Ciebie:)
Teraz każdy trochę zabiegany, ale jeszcze kilka dni i odpoczniemy od codziennej krzątaniny. Życzę wytchnienia w nadchodzących dniach i porozumienia z Kevinem:)
Rownież przesyłam spóźnione życzenia urodzinowe.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

i oto nadchodza swieta...
puk, puk - to ja z zyczeniami: Zdrowych, wesolych Swiat!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje za zyczenia oraz zycze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :*

U mnie jest na razie dobrze - bol odszedl w zapomnienie a ja chodze na silownie, basen oraz saune jak na razie. Na silownie zaczelam chodzic razem z Kevinem gdzie ostatnio spedzilismy godzine i 20 minut. Musze wrocic do formy i wierze ze tak sie stanie.

Marika moja przyjaciolka byla w szpitalu i juz minely 3 lata jak rak szyjki macicy nie wraca - poszlysmy wiec do restauracji uczcic te wyjatkowe wiesci.

Pod koniec lutego jedziemy z Kevinem do Edynburga - nie bylam tam nigdy ale juz mamy zaplanowana niedziele zeby udac sie na zamek oraz do firmy produkujacej gin. Mysle tez zeby udac sie do komnat iluzji bo kazdy to bardzo chwali - nawet Marika tam byla :)
Milego weekendu zycze i pozdrawiam cieplo :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Witaj, witaj :)
ufff jak dobrze, ze u Ciebie jakos normalnie :) b.b. sie z tego ciesze
Pozdrow Kevina ;) 3mcie sie i niech sie Wam wiedzie
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje bardzo mocno kochane Slonko :) buziolki
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

Witaj Gosienko.
Probuje rozruszac to niemrawe ostatnio forum, wiec uwaga!
Zadam Ci pyt: Co Cie najbardziej denerwuje? i prosze o odp.
Nastepnie prosze o zadanie tego pyt. 3 osobom na ich watkach. Zrobisz to?
pozdrawiam mocno i zycze Ci powodzenia!!!
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

Gosiu, licze na Ciebie!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Czesc kochane

Domowniczko odnosnie Twego pytania to najbardziej denerwuje mnie chamskie zachowanie. A co Ciebie najbardziej denerwuje ?

U mnie jak na razie wszystko dobrze - moge cieszyc sie ze nic mnie nie boli oraz fakt ze nie musze juz wiecej chodzic na kontrole ginekologiczno onkologiczne gdyz minelo 5 lat od mojej diagnozy z nowotworem jajnika a moj specjalista wiedzac ze nie mam zadnych wiecej dolegliwosci zdecydowal sie wypisac mnie ze szpitalnych kontroli. Przekazal mi tylko ze gdyby sie cos dzialo to mam pamietac gdzie oni sa oraz mam byc z nimi w kontakcie by dac znac co u mnie.

Z Kevinem ostatnio bylismy w Szkocji na wycieczce motocyklowej, podczas ktorej bylam jedyna dziewczyna a grupka stanowila 7 osob oraz 6 motocyklow. Tylko ja I Kevin jechalismy na jednym motocyklu a pozostali mieli swoje wlasne motocykle. Kazdy posiadal motocykl marki BMW :)

Nie mam dobrych wiesci gdyz dowiedzialam sie ze moja o 9 lat starsza kuzynka ma raka piersi. Miala operacje usuniecia guza i znacznej czesci piersi oraz usuniecia wezlow chlonnych. Nie znaleziono na szczescie zadnych komorek rakowych w wezlach, aczkolwiek plan dzialania to podanie chemii oraz radioterapii. Moja kuzynka miala pierwsza chemie w piatek 10 czerwca ale nie czula sie jeszcze bardzo slabo gdy dzwonilam do niej w niedziele 12 czerwca. Zamierzam ja wspierac bardzo bardzo mocno, gdyz wiem ze wsparcie jest bardzo pomocne w dalszej walce oraz pomoglo mi w walce z moja choroba.

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko I walczcie dzielnie.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

Gosiu,
jak dobrze, ze sie pojawilas!!!!!!! to juz 5 lat? -super, ze mozesz byc spokojniejsza
Twojej kuzynki b.mi zal, w moim otoczeniu tez niestety sa osoby chore na raka :(
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

Hej Gosiu. Czytam, że minęło już 5 lat - jak to szybko leci...u mnie już też minął ten najgorszy okres, ale mam nadzieję, że ktoś Cię uświadomił, że i tak trzeba być czujnym. Nie którym wciska się, że po 5 latach uznaje się że niebezpieczeństwo minęło, a to nie prawda. Oczywiście nie chcę straszyć, tylko dzielę się swoim doświadczeniem. Ja mocno wierzę, że już nic złego nas nie spotka. Widzę, że u Ciebie życie rozkwitło, miłość również z czego bardzo się ciesze. U mnie po staremu: praca, dom, rodzina, obiady...tylko syn za szybko mi rośnie :P Pozdrawiam
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Gosienko ja jestem bardzo czujna, wiec jak tylko bedzie cos nie tak to wiem gdzie sie dobijac :)

Ostatnio widzialam tez Twoja psinke urwisiare - super ze jest wesolutka :)
Nadal jestes na biezaco z ksiazkami jak kiedys?

Domowniczko a co u Ciebie? Super ze wciaz tu jestes bo milo sie wraca wiedzac ze sa tu stali bywalcy, ktorych sie zna :)

Rozmawialam z kuzynka - juz po pierwszej chemii zaczely wychodzic jej wlosy. Udala sie wiec do swojej fryzjerki i obciela wlosy na bardzo krotko.

W ten weekend wybieramy sie na koncert New Order do Manchesteru a 22 lipca (tydzien przed urodzinami Kevina) wybieramy sie do Walii.

Anglia wychodzi z Unii Europejskiej, wiec ciekawe jak to bedzie. Bede starac sie o stala rezydenture.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Hej Gosiu fajnie widziec ze tyle podrozujecie podgladam cie na fb wybacz ze sie nie odzywam ale ciezkie mam dni kiedy boli nie mam sily z nikim pisac kiedy nie boli staram sie korzystac pracami w domu i ogrodku... Mysleliscie o kolejnym kotku? wiem ze strasznie tesknisz za Luna i wcale sie nie dziwie... Kochana a co do wyjscia z UE to tez mnie to martwi szczegolnie ze pare dni przed referendum zlozylismy papiery o rezydenture czekamy na odpowiedz tyle ze pare dni temu dowiedzialam sie ze stala rezydentura jest prawem napisanym przez UE i nie wiadomo czy po wyjsciu bedzie sie to wogole liczylo jednak jest to pierwszy krok do paszportu. choc od tego wyniku to mam wrazenie ze naprawde nas tu nie chca i paszport tego nie zmieni wciaz bedziemy obcy... Czas pokaze jak to dalej bedzie. A powiedz mi jak Kevin i jego rodzina podchodza do Brexitu? Pozdrawiam
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”