witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Nie dopuszczam do siebie zadnych kryminalistow - ten kolega mieszkal w tym samym bloku co ja, tylko ze on na parterze a znalam go jak bylismy dziecmi bo wprowadzilam sie tam z rodzicami zeby mieszkac jak mialam 6 lat.
On byl normalnym chlopakiem, dosc sympatycznym - nawet nikt nie wiedzial ze zamieszka tam kobieta ktora tak moze postapic z kims, z kim zwiazala sie na dobre i na zle :( Morderstwo wydarzylo sie w Polsce niestety :(

Kevin powiedzial mi ze ma nadzieje ze choroba do mnie nie powroci, a jezeli tak sie stanie to bedzie przy mnie. Kevin jest naprawde wspanialy i powoduje ze wiele sie usmiecham, zapominajac o mojej chorobie a skupiajac sie na naszym zwiazku :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

Oj dawno mnie tu nie było...Gratulacje Gosiu :) cieszę się razem z Tobą, bo mieć u boku kogoś kochanego i wspierającego to bardzo ważna rzecz :) Wraz z bzami kwitnie miłość :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzieki kochana - czuje sie naprawde szczesliwa :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
EveLondon
Ekspert
Posty: 588
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2011, 10:16

Re: witajcie

Post autor: EveLondon »

Gosienko ty wiesz dobrze jak ja wam mocno kibicuje :) Tak sie ciesze waszym szczesciem :) :*:*
"Ból jest jak tkanina. Im jest mocniejszy, tym więcej jest wart..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Wiem kochana o tym - pamietam tez ze zawsze mozemy porozmawiac :) Dziekuje bardzo mocno Ewelinko :*
Ten weekend spedzam razem z Kevinem u niego - w lipcu ja wyjezdzam na 2 tygodnie do Polski a Kevin bedzie w Anglii - bede tesknic za nim :)
Za to w drugiej polowie wrzesnia obydwoje wybieramy sie do Polski na 2 tygodnie :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Milionek66
Ekspert
Posty: 112
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:45

Re: witajcie

Post autor: Milionek66 »

Hej Gosiu :)

Również się cieszę razem z Tobą.Pozdrawiam cieplutko
życząc jak zwykle zdrówka i wspaniałego weekendu.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje bardzo kochana i zycze duzo zdrowka oraz radosci :) :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiu, we Wrocku zlot motocyklistow - podobaloby sie Tobie :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Na pewno by mi sie podobalo - Kevinowi jeszcze bardziej :)

Przepraszam ze nie zagladam tu jak zawsze ale jestem bardzo zajeta - czasem w weekendy jestem poza domem i spedzam u Kevina. Ostatnio jestem troche zmeczona ale przy nim zapominam o moich dolegliwosciach. Czuje sie kochana a to dodatkowo dodaje mi skrzydel.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

hahahaha alez Cie ta strzala amora dopadla
ale jak tak dalej pojdzie przestane lubic Kevina :wink: za to, ze Cie za mocno absorbuje i przez to odciaga od nas :P
magma
Ekspert
Posty: 865
Rejestracja: poniedziałek, 26 marca 2012, 15:00

Re: witajcie

Post autor: magma »

vwd pisze: jak tak dalej pojdzie przestane lubic Kevina :wink: za to, ze Cie za mocno absorbuje i przez to odciaga od nas :P
haaaaa...dobre....
Gosia, szalej dziewczyno póki możesz, jakby nie było mamy wiosnę...;)
pozdrawiam... :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzieki dziewczyny :)
Kochana Vwd ja o Was pamietam i zagladam jak tylko moge :)
Nie tylko ja sie zakochalam - Kevin tez jest zakochany we mnie wiec Amor trafnie wystrzelil strzale ze ta sama trafila w nas obydwoje :) :P
Pozdrawiam :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: witajcie

Post autor: patrycja89 »

Hej ;)

Alle tu się dużżżo dzieje ;))

Gosiaczku widzę że szczęśliwa??? To bardzo fajnie, że strzała amora trafiła dwa serduszka ;) Miło "patrzeć" że od razu jest tutaj więcej słońca ;))

Niech Ci się wszystko układa jak najlepiej ;))
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Pati kochana dziekuje bardzo :)

Jak wszystko pojdzie po naszej mysli we wrzesniu i moi rodzice go zaaprobuja to zamierzamy zamieszkac razem :)
Ciesze sie ze znalazlam mezczyzne w zyciu, ktoremu na mnie naprawde zalezy :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

i bardzo dobrze!!!
a co u Mariki?
Awatar użytkownika
alcia28
Ekspert
Posty: 528
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 16:03

Re: witajcie

Post autor: alcia28 »

Cały czas Gosiu poczytuję twoje posty i bardzo się cieszę że znalazłaś "swoje szczęście".
Bardzo się cieszę twoim szczęściem!
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

gosia :) od razu widze, ze jakies konkretne zmiany u Ciebie :P a jak tam reka? Fajny ten Twoj chlopak? i czemu obawiasz sie, ze
gosiak76 pisze:moi rodzice go zaaprobuja
A twoja rodzina mowi po ang.? Gosia! no, pisz mi tu zaraz co i jak, bo ciekawosc mnie zzera :oops:
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: witajcie

Post autor: hercik17 »

No Gosiaczku jakie u Ciebie dobre nowiny.Życzę oczywiście Wam dużo szczęścia i cieszę się,że znalazłaś osobę z którą snujesz takie plany :) Trzymam kciuki.
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzieki dziewczyny :)
Kochana domowniczko moi rodzice nie mowia w ogole po angielsku, brat troche sie uczyl jez. angielskiego, bratowa zna ze slyszenia niektore zwroty, natomiast moj bratanek uczy sie jez. angielskiego w przedszkolu ale nie sadze by byl na tyle odwazny by cos powiedziec Kevinowi :)
Sadze ze rodzice polubia go - najwazniejsze dla nich jest moje szczescie I moja mama przekazala mi ze jezeli ja jestem szczesliwa, to oni tez beda szczesliwi. Z moich opowiadan mama polubila Kevina I wyczekuje spotkania wrzesniowego - natomiast w lipcu chce zobaczyc nasze wspolne fotki :)

Poza tym mysle, ze moze byc bardzo wesolo bo bede musiala tlumaczyc ich rozmowy - Kevin dobrze czyta w jezyku polskim i mam nadzieje ze potrzebny jemu czas aby oswoic sie z jez. polskim - kiedy bedziemy miec dzieci, to on bedzie sie uczyl z naszymi dziecmi jezyka polskiego - dzieki temu nasze maluchy beda dwujezyczne :)
Reka juz coraz lepiej ale moge powiedziec ze po tamtym zdarzeniu nie jest do konca tak, jak powinno byc - odczuwam czasem roznosc miedzy obydwoma rekami - prawa jest sprawna ale nie na tyle zebym mogla dzwigac ciezkie rzeczy, wiec uwazam na reke bardzo mocno zeby jej nie przesilic.

Kochana Vwd - Marika miala w zeszlym tygodniu przeswietlenie (w sobote 25 maja) i wyniki ma miec w ciagu 10 dni - mam nadzieje ze bedzie dobrze I mocno trzymam za nia kciuki. Bilety na samolot kupila by leciec ze mna razem do Polski w lipcu - wiec w lipcu spedze czas z Marika w Polsce a we wrzesniu z Kevinem :)

Gosienko mam nadzieje ze dane bedzie sie nam spotkac jak bedziesz na Wyspach i byc moze poznasz wtedy mojego faceta - naprawde jest to zmiana na lepsze u mnie I znajomi zauwazaja ze jestem weselsza, i wiecej sie usmiecham, o czym poinformowali juz Kevina :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

super! same dobre wiadomosci :D naprawde sie ciesze!!!! :D :wink: :P :o :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Bilety na samolot juz kupione na wrzesien dla nas obydwojga - moj facet jest uparty I nie chcial zebym placila za siebie - za to w Polsce zabiore go na jakies dobre jedzonko w zamian :)
W Polsce bedziemy od 15 do 28 wrzesnia :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

wszystko zaplanowane :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Pewnie ze tak I jestem szczesliwa ze bede razem z Kevinem w Polsce :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiu, popatrz jak to w zyciu jest?! ;) spotyka sie czlowieka i juz zyc sie bez niego nie chce :oops: to szczescie trafic na swej drodze odwzajemniona milosc :D oby Wam sie udalo!!! obys byla caly czas przeszczesliwa :) :) :) bo jestes tego warta :) mocno pozdrow ode mnie swego faceta :mrgreen: czy on wie o forum?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Kevin nie wie o forum ale wie o mojej chorobie i bedzie mnie mocno wspieral w walce i nie zamierza mnie zostawic jezeli zdarzy sie taka sytuacja. Nie wiedzialam jak jemu powiedziec o moich przejsciach z choroba - powiedzialam ale nie od razu wszystko gdyz balam sie jego rekacji. Jednak zwiazek sie rozwijal i nie chcialam tego tak zostawic bez powiedzenia jemu o tym. Wczoraj uslyszalam od niego ze jest szczesciarzem ze mna bo jestem bardzo atrakcyjna kobieta :)
Mysle ze zwiazek bedzie sie rozwijal coraz bardziej a Kevin coraz bardziej mysli o zwiazku malzenskim :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
Araja79
Ekspert
Posty: 858
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 13:18

Re: witajcie

Post autor: Araja79 »

OOOO!!!! :shock: :shock: :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zabrakło mi słów, tak bardzo się cieszę...:)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Niech sie rozwija, niech swiat wam sprzyja :D zyjcie dlugo i radosnie w zrozumieniu i poszanowaniu :) :) i w milosci!!! Amen :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Wam bardzo mocno :)
Wiem ze moja milosc jest odwzajemniona I powiedzialam Kevinowi ze go kocham a on odpowiedzial mi ze tez mnie kocha I ze wszystko uklada sie coraz wspanialej dla nas :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

milo sie czyta Twoje obecne posty :D bije z nich radosc!
Gosiu, zawsze dawalas forum optymizm i sily do walki z choroba, a teraz...
dajesz nadzieje na szczesliwe zycie :P pokazujesz, ze pomimo choroby i bolu mozna w zyciu spotkac milosc i czuc sie najlepiej na swiecie :!: dzieki Ci za to!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

To naprawde najwspanialsze co moze spotkac nas - milosc pomimo choroby I bolu oraz wsparcie ze kiedy bedzie zle to ta druga osoba nie odejdzie tylko bedzie wspierac w walce by bylo dobrze.
Dziewczyny wszystko jest mozliwe w zyciu - wszystko zalezy od mezczyzny I jego spojrzenia na nas jako calosc I nie wazne jest dla niego czy zachoruje za kilka miesiecy lub lat bo byc moze choroba nie wroci a zrozumienie to naprawde to co sie liczy w zwiazku najbardziej :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”