witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

dziekuje za informacje vwd - postaram sie poszukac cos na ten temat.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Witajcie dziewczyny,

jestem bardzo skoncentrowana poniewaz cos dziwnego dzieje sie ze mna - co kilka dni mam krwawienia wewnetrzne - ostatnio wystapilo w sobote 26 czerwca a teraz dzis pojawilo sie ponownie - podczas tych krwawien mam bole glowy, jestem oslabiona oraz bardzo zmeczona, w pracy dzis mialam temeperature (glowa goraca a bylo mi zimno podczas jak rozmawialamz kolega mowil mi ze jemu nie jest zimno), mam bole w prawej dolnej czesci niedaleko jajnika co powoduje nudnosci podczas wykonywania czynnosci jak i dluzszego spaceru, mam twarde podbrzusze albo powiekszona prawa czesc po stronie prawego jajnika.

Niedlugo zapewne bede u swojego lekarza pierwszego kontaktu (zwanego GP w Anglii) gdyz zarowno on i ja dostaniemy listy ze szpitala odnosnie mojej wizyty u endokrynologa i bede musiala zglosic sie do niego po recepte na bromokryptyne. Bede mogla pokazac i zostawic jemu wyniki z badan genetycznych mojej mamy oraz powazniej porozmawiac na temat mojego stanu zdrowia a takze poprosic zeby skierowal mnie na wczesniejsza wizyte do gina niz to bylo planowane na wrzesien lub pazdziernik.

Gosia :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

szkoda, ze nie mozesz leczyc sie prywatnie...to dlugie czekanie na wizyte jest beznadziejne...pisz sobie te wszystkie objawy w kalendarzu, moze wysledzisz jakas cyklicznosc lub zaleznosc... i bedziesz konkretnie wiedziala co powiedziec lekarzowi...
Zal mi, ze sie tak meczysz. Moze przyjedz do mnie i spotkaj sie z moim lekarzem?!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

zapisuje wszystkie objawy oraz swoje samopoczucie w kalendarzu a wlasciwie w notesie. Niestety nie mam jak sie leczyc za bardzo prywatnie w Anglii gdyz takie wizyty pozeraja wiele majatku - prywatne wizyty u ginekologa w Anglii siegaja od 200 funtow w gore - chodze na prywatne wizyty do mojego lekarza w Polsce jak tylko mam urlop - w Anglii nawet nie wiem jeszcze kiedy bede miec wizyte u gina - a w Polsce to juz w sumie za 2 m-ce bede miec badania i usg.

Z checia bym do Ciebie przyjechala i poszla do Twojego lekarza ale trudno jest sie ruszyc z Anglii bez urlopu gdziekolwiek. Mimo wszystko dziekuje Ci bardzo za wspaniala propozycje - gdybym byla w Polsce i miala takie trudnosci to na pewno skorzystalabym.

Niedlugo bede scigac mojego GP - bo to sie robi uciazliwe troszke - mysle by pojsc do niego w przyszlym tygodniu jak tylko przyjdzie list od endokrynologa i jego sugestiach co dalej.

Gosia :*
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 lipca 2010, 15:43 przez gosiak76, łącznie zmieniany 1 raz.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: witajcie

Post autor: patrycja89 »

Witaj Gosiu :)

Widzę, że problem lekarzy wciąż się u Ciebie utrzymuje.
Mam nadzieję, że jak tylko wrócisz do Polski staniesz na nogi i będziesz wiedziała co dalej robić.

Pamiętaj, że razem z Tobą czekamy na list od endokrynologa mocno trzymając kciuki za jego pozytywną treść :*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Czesc Patus,

mam nadzieje ze cos dostane od mojego lekarza w Polsce zeby przetrwac jakos kolejne 3 miesiace pozniej az do operacji.

Poza tym dostalam 2 dni temu list od chirurga ogolnego - w sumie badania mialam 3 m-ce temu ale napisal list takiej tresci:

mialam postawiona diagnoze - bol w prawej dolnej czesci (okolice jajnika, pachwiny), mozliwosc
przepukliny pachwinowej;

Badania:
usg narzadow rodnych i jamy brzusznej - w normie za wyjatkiem torbieli prawego jajnika - 17/3/2010;
sigmoidoskopia (badanie pierwszych 80 cm jelita grubego) - w normie - 25/3/2010.

Wyjasnienie wyniku badan - zaaranzowane usg nie wykazalo obecnosci zadnej formy przepukliny pachwinowej a wynik badania endoskopowego - sigmoidoskopii wyszlo w normie.
Ogolny chirurg poinformowal rowniez w liscie konsultanta ginekologii ze do tej pory nie ustalil dla mnie zadnej wizyty zeby mnie widziec w klinice z powrotem.

Zobaczymy jakiej tresci przyjdzie list od endokrynologa i co wniesie do mojej historii choroby - wciaz czekam na ten list jak na razie.

Jak u Ciebie sesja Patus? Wszystko juz za Toba?? Jak Twoje ogolne samopoczucie??

Gosia :* :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

hej dziewczyny,

dostalam list ze szpitala - zwiazane jest to glownie z ostatnia moja wizyta u endokrynologa. W sumie nie mam zadnej odpowiedzi ani sugestii co dalej ze mna robic, gdyz dostalam list z innego szpitala gdzie zostalam skierowana ze szpitala gdzie mialam wizyte z endokrynologiem.
A wiec 5 sierpnia 2010 czeka mnie wizyta w klinice ginekologicznej gdzie bede miec spotkanie z dwoma lekarzami - ginekologiem i endokrynologiem.
Teraz juz sama nie wiem czego mam oczekiwac - dlaczego skierowali mnie do innego szpitala - moze sa tam specjalisci wlasnie od spraw zwiazanych z moim problemem.
Dzieki temu postaram sie poruszyc problem moich dolegliwosci - zobaczymy jaki to odniesie skutek.

Vwd jak przebiegla operacja? Patus jak Twoja sesja - do przodu juz wszystko? Zaklinko jak diagnoza z oddzialu neurologicznego? Czekam na wiesci od Was wszystkich

Pozdrawiam cieplutko
Gosia :* *
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

hej dziewczynki,

ostatnio zmagam sie z kolejnym problemem jaki jest zwiazany z akceptacja polskiego zwolnienia lekarskiego ze szpitala po operacji. Rozmawialam na ten temat z moim managerem - powiedzial ze sie dowie jak sprawa wyglada i da mi znac ale zasugerowal rowniez zebym porozmawiala z lekarzem w Anglii czy moglby wystawic mi zwolnienie lekarskie bo wczesniej firma nie akceptowala polskich zwolnien lekarskich.

Wczoraj dowiedzialam sie kolejnej rzeczy od mojego managera,ze aby dostac pieniadze za pobyt na zwolnieniu lekarskim to musze przedstawic angielskie zwolnienie lekarskie gdyz firma raczej nie akceptuje polskich zwolnien lekarskich w tym wypadku - akceptuja w pelni polskie zwolnienia lekarskie jezeli zwiazane jest to z dluzsza nieobecnoscia w pracy.
Po otrzymaniu tej wiadomosci od managera zdecydowalam sie na zrobienie kolejnego kroku - wyslalam emaila do mojego lekarza ginekologa w Polsce z zapytaniem czy moglby mi napisac pismo, ktore bedzie zawierac date oraz rodzaj operacji ktorej bede poddana w grudniu i zebym mogla je przedstawic lekarzowi GP w Anglii w celu wystawienia angielskiego zwolnienia lekarskiego po mojej operacji. Moj lekarz odpisal mi czy te pismo ma byc w jezyku polskim czy angielskim - wiec poprosilam go czy moglby napisac mi te pismo po angielsku to bylabym bardzo wdzieczna.
Ciesze sie ze chociaz moj lekarz w Polsce stara mi sie pomoc jak tylko moze - naprawde wiele to dla mnie znaczy.


Gosia :* :*
Ostatnio zmieniony piątek, 3 września 2010, 18:03 przez gosiak76, łącznie zmieniany 3 razy.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

faktycznie, masz problem
Wczesniej nigdy nie myslalam jak to bywa ze zwolnieniem w takim miedzynarodowym leczeniu...
Na szczescie jestes b.obrotna ;) i znajdziesz sposob rowniez na to :) jestem tego pewna! :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Staram sie jak moge - dzis rozmawialam z managerem i powiedzialam jemu ze moj lekarz napisze pismo w jez. angielskim odnosnie mojej operacji i jak wroce z urlopu we wrzesniu to przedstawie te pismo jemu - zgodzil sie na to. Teraz bedzie tylko kwestia zeby GP zgodzil sie wystawic angielskie zwolnienie lekarskie - wtedy wiedzialabym ze wszystko jest w porzadku i czesc urlopu przejdzie mi wtedy na okres kiedy bede musiala przyleciec na kontrole po operacji.
Mam pytanko - po jakim czasie od przeprowadzenia operacji lekarz chce widziec pacjentke na wizycie kontrolnej - w celu przedstawienia wynikow histopatologicznych oraz w celu wprowadzenia planu leczenia? :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Wynik histo do odebrania jest po 14 dniach.
Przewaznie lekarz chce widziec pacjentke po pierwszej @ od laparo, ale z @ moze byc roznie, wiec z reguly idzie sie do kontroli miesiac po, gdy konczy sie zwolnienie lekarskie.
Natomiast, na pewno trzeba pojsc wczesniej, gdy pojawiaja sie jakies niepokojace symptomy: goraczka, obrzeki, bole, niepokojace krwawienia, uplaty etc.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

dziekuje Ci bardzo za odpowiedz i wskazowki - to pomoze mi w ustaleeniu kolejnego urlopu zeby pojawic sie na wizycie kontrolnej w Polsce :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis czuje sie fatalnie - jestem bardzo oslabiona, zmeczona i mam bole a wszystko to przez jazde na rowerze - niestety nie mialam innego wyjscia zeby dostac sie do pracy na godz. 6 rano. Wiedzialam ze tak to sie skonczy i duzo nad tym myslalam - ale z drugiej strony musislabym isc pieszo do pracy a to jest gorsza opcja gdyz z rana nie ma zadnego autobusu zebym mogla dostac sie do pracy na 6 rano.
Poza tym boli mnie podbrzusze i prawa dolna czesc przy jajniku - sa to bole jak przy miesiaczce ale nie jest widoczne krwawienie - sadze ze ta krew jest wewnatrz moich narzadow bo sa to takie same bole jak podczas usg ktore mialam robione w kwietniu tego roku - nie krwawilam zewnetrznie a obraz usg wykazal ze bylam w okresie menstruacyjnym. :(

Na szczescie przede mna weekend i moge wypoczac sobie oraz nabrac sil i energii - a w poniedzialek czeka mnie wolontariat w policji a pozniej normalna praca. Zycze Wam wspanialego weekendu :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Witajcie kochane,

dzis dostalam list od mojego ginekologa ktory przeprowadzal operacja w celu usniecia komorek przedrakowych szyjki macicy, ze cytologia wyszla normalna co jest dobra wiadomoscia, a poniewaz mialam wczesniej zmiany na szyjce macicy to sugestia mojego ginekologa wykonujacego usuniecie zmian jest taka, zebym zrobila kolejna cytologie w okresie 6 miesiecy w przychodni u mojego GP (pazdziernik 2010) a nastepnie zeby byly dokonywane co roku przez okres 10-ciu lat.

Dzis mialam silniejsze bole - mysle ze to sprawa mojego 14 godzinnego czasu ktory spedzilam wczoraj poza domem - wolontariat w policji oraz praca. Mysle ze znow sie postaram wyspac jak ostatniej nocy - musze nabrac sil bo w czwartek jade znow pomagac w policji a pozniej czeka mnie normalna praca.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzisiejszego dnia rano wstajac do lazienki poczulam mocniejszy bol i ciezko bylo mi dojsc do lazienki ale jakos dotarlam - zauwazylam ze mam brazowe plamienie - nie wiem czym to jest spowodowane. Podczas pobytu w toalecie zlapaly mnie mdlosci, czuje sie oslabiona, boli mnie krzyz oraz prawa strona gdzie jest jajnik. Poza tym mam bardzo twarda dolna czesc brzuszka i powiekszona prawa strone gdzie znajduje sie jajnik. :(

Czuje ze dzisiejszy dzien bedzie trudny troszke dla mnie gdyz szybko opadne z sil - tak chcialabym wypoczac w tych trudnych i ciezkich dniach dla mnie. Znow zaczyna mnie lapac zmeczenie - czasem mam tak ze godzine pozniej po przespanej nocy lapie mnie zmeczenie a przeciez nic takiego nie robie zeby czuc sie az tak bardzo zmeczona :(
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Czy juz lepiej? Trzymaj sie jakos!!!!!!!!!!! Ciagle nam cos jest, ale kiedys "Ostatni beda pierwszymi..." Kiedys bedziemy miec swiety spokoj, a bol wyda nam sie odlegly, jak dalekie wspomnienie :-) Kiedys tak bedzie... :-)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Nie jest zbyt dobrze bo bole sie nasilily jak bylam w pracy - szybko poszlam do lazienki i wzielam 2 tabletki Panadolu - niewiele pomogly bo tylko na jakies 2 godzinki - a pozniej bol powrocil - musze przejrzec info odnosnie tych lekow co mi podalas wczesniej - ale bede szukac czegos wtedy w Polsce lub rozmawiac na ten temat z polskim ginekologiem bo juz sie umowilam na wizyte do niego na 26 sierpnia - bede miec badania oraz usg gdzy przekazalam jemu informacje o moich dziwnych krwawieniach podczas usg w szpitalu w anglii ze niby mialam miesiaczke a krew nie wydostawala sie poza organizm - wiec powiedzial mi zebym sie umowila do niego na wizyte razem z usg zeby zobaczyc co sie dzieje.

Jestem juz troche zmeczona tym bolem i pytaniami bez odpowiedzi jak na razie ale mam nadzieje ze to sie wkrotce zmieni oraz dziekuje za wsparcie - wiele to dla mnie znaczy i mam nadzieje ze te nasze bole odejda wkrotce w zapomnienie :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiu, caly czas mysle o Tobie i niezmiennie trzymam kciuki, nawet wowczas, gdy nie pisze.
To trudny okres, trudne doswiadczenie, ale przyjdzie czas, ze bedzie tylko wspomnieniem. :) Łacze sie z Toba w cierpieniu i w szukaniu rozwiazania. Ciesze sie, ze Cie poznalam :) :) :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje Vwd i ciesze sie rowniez ze Cie poznalam - dzieki temu forum czuje ze wiem o wiele wiecej na temat choroby ktora nie daje nam spokoju i przypomina o sobie co jakis czas ze jest wciaz obecna w naszym organizmie.

Mam tez nadzieje ze nadejdzie czas ze bedziemy mogly sie spotkac razem w rzeczywistosci - mysle ze byloby bardzo sympatycznie moc porozmawiac osobiscie na te i inne tematy ze wszystkimi osobami ktore sa na tym forum caly czas obecne - dziekuje ze jestescie bo jakos razem razniej jest brnac przez to wszystko :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Moj okres przedluza sie juz i trwa 7 dni - nie wiem co sie dzieje bo bedac na pigulkach na ktorych jestem nie mialam takiej sytuacji - chyba ze to bylo jak konczylo mi sie pierwsze opakowanie a obecnie koncze juz piate. czy ktoras z Was miala cos takiego biorac srodki antykoncepcyjne??
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

wg mnie masz zle dobrane hormony
u mnie bywalo podobnie, stosowalam rozne pigulki, niektore zamiast pomoc zaciemnialy obraz...
koniecznie idz do lekarza!
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Vwd ale nie mialam takiej sytuacji gdy stosowalam je po raz drugi, trzeco oraz czwarty - wszystko bylo w porzadku a teraz przy piatym opakowaniu cos sie porobilo - za tydzien bede miec dokladne badania z tego co sie domyslam bo nie beda tylko ze mna rozmawiac ale tez pewnie wykonaja jakies wstepne badania - na pewno ginekologiczne a co do endokrynologicznych to nie wiem czy podejma decyzje zeby pobrac krew tego samego dnia - sie okaze. dzieki za informacje :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

vwd pisze: Poszukaj w necie o Niesteroidowych Lekach Przeciwzapalnych (NLPZ) - kiedys sie tym zainteresowalam, gdy szukalam p.bolowych dla siebie (bierze sie je z wyprzedzeniem bolu minimum dobowym, a czasem i tygodniowym)
Ja stosuje te leki - lek zostal mi przepisany przez obydwoch ginekologow - zarowno przez tego z Polski jak i z Anglii - stosuje mefenamic acid (w Polsce jest pod nazwa mefacit) - ma o wiele lepsze dzialanie niz zwykle tabletki przeciwbolowe ale do konca nie rozwiazuje u mnie problemu bolu - lek dziala max. na mnie 5 godzin podczas gdy musze go brac trzy razy dziennie po 1 tabletce czyli wychodzi ze co 8 godzin powinnam go brac.

A najgorsze teraz w tym wszystkim jest ze mam @ trwajacy juz 10 dni, mam biegunki oraz wymioty, towarzysza temu rowniez bole i to te bole powoduja ze mam wymioty wlasnie. Nie chce mi sie rowniez jesc - stracilam apetyt, staram sie duzo pic zeby sie nie odwodnic. Dzis leze w lozeczku bo jestem oslabiona i bardzo zmeczona.

Do 5 sierpnia juz nie jest daleko a wtedy moze lekarze w koncu powiedza mi cos konkretnego - mam taka nadzieje albo znow wysla na kolejne testy a to zajmie znow czas.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Jutro juz ide do szpitala - wizyta z dwoma lekarzami naraz - i troszke sie stresuje tym oraz jestem ciekawa czy bede miec jakies dodatkowe badania - przypuszczam ze na pewno bede miec badania ginekologiczne ale nie wiem czy zdecyduja sie na pobieranie krwi czy wyznacza mi termin kiedy bede miala ponownie sie pojawic na tych badaniach krwi. Jutro po powrocie ze szpitala dam Wam znac co i jak.

Gosia :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

czesc dziewczynki,

dzisiaj mialam tylko rozmowe z lekarzami - zadnych badan tylko dowiedzieli sie na temat historii mojego leczenia. Dostalam skierowanie na testy krwi - FSH, LH, prolaktyna, estradiol, kortyzol i androgen profil. Ale zanim zrobie te testy krwi to mam odstawic tabletki antykoncepcyjne - mam pominac pierwszy okres jaki dostane zaraz po odstawieniu tabletek i mam zaczekac na kolejny okres i dopiero wtedy zrobic badania krwi miedzy 2 a 4 dniem cyklu. Do szpitala mam wrocic za 4 miesiace i wizyte mam ustalona na 2 grudnia, czyli kilka dni przed laparoskopia w Polsce wlasciwie.
Staralam sie zadac im kilka pytan a wlasciwie jedno ktore mnie nurtuje odnosnie krwawienia wewnetrznego podczas ostatniego usg ktore mialam robione w polowie kwietnia 2010 roku w Anglii - lekarze uwazaja ze to jest niemozliwe zeby to moglo byc widoczne a ja jednak wiem co powiedziala mi pani ktora przeprowadzala usg - ja nawet nie wiedzialam wtedy ze moglam krwawic lub miec okres. Tak naprawde jestem pozostawiona bez odpowiedzi i jestem ciekawa co wykaze usg ktore bede miala robione u Pana doktora 26 sierpnia.
Czuje ze krece sie w kolko :(

Nie wiem jak bede sie czula jak nie bede brac tabletek antykoncepcyjnych - dam Wam znac ale boje sie ze to sie nasili jeszcze bardziej i bedzie nie do wytrzymania :(

Poza tym moja przyjaciolka ktora chorowala na raka i o ktorej Wam opowiadalam zmarla wczoraj (w srode 4 sierpnia 2010) na raka - nie udalo sie jej wygrac walki z tym wszystkim bo miala ciagle jakies przerzuty ... czuje sie bardzo zle i caly czas placze bo nie potrafie uwierzyc w to co sie stalo i jestem zszokowana :(

Gosia :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
patrycja89
Ekspert
Posty: 721
Rejestracja: środa, 7 kwietnia 2010, 20:13

Re: witajcie

Post autor: patrycja89 »

Witaj Gosiu,

Składam Ci szczere kondolencje z powodu utraty przyjaciółki <przytulam> :*
W życiu każdego nas zdarzają się sytuację, w których nie potrafimy się odnaleźć, jednak
wierzę, że jesteś silną osobą i dasz sobie radę.
Jeśli przychodzi ochotą by płakać, to płacz, na pewno łzy Ci nie zaszkodzą, a może pomogą ukoić cierpienie jakie odczuwasz po stracie bliskiej Ci osoby.
Pamiętaj, że jesteśmy przy Tobie :*
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Pati

dziekuje bardzo za to ze jestes ze mna i za kondolencje - teraz staram sie myslec bardziej o milych momentach ktorymi moglam sie dzielic razem z nia - wiem ze byla wspaniala, dzielna przyjaciolka ktora umiala wesprzec mnie rowniez pomimo ze sama walczyla z choroba. Ona jest dla mnie inspiracja - jej podejsie do zycia i chec walki wziely w gore i cieszyla sie kazda chwila jaka jej byla dana.
Teraz juz nie placze tak jak to bylo na poczatku - ona pozostanie w moich myslach i sercu na zawsze.

Gosia :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Wyrazy szczerej kondolencji! Nam wszystkim smutno z powodu Twojej straty :( Nie znam slow, kt. moga Cie w tym momencie pocieszyc... ale jestem tuz obok - z drugiej strony ekranu.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dziekuje bardzo Vwd - milo wiedziec ze pomimo duzej rzeczywistej odleglosci internet nas zbliza do siebie. Milo to wiedziec ze jestescie ze mna - dziekuje bardzo :*
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Mefacit jest popularnym lekiem w Polsce, moi rodzice stosowali go np. na bole reumatyczne i korzonki, ja bralam go kilka lat temu, ale nie byl to dla mnie skuteczny srodek :( lepiej pomagaly mi czopki i zastrzyki...

Jak sie dzis czujesz, Gosiu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”