witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Dzis wlasnie mija rok kiedy stracilismy Lune. Wywolalam zdjecie, na ktorym jest Luna i wlozylam w ramke. Moge teraz na nia spogladac a zdjecie postawilam w living room-ie.

Kevin byl za wyjsciem z Unii ale to z powodu gospodarczego, kiedy to angielskie banki spowodowaly recesje oraz doszlo do upadku innych firm.
Niektorzy z mojej firmy obawiali sie naplywu nowych imigrantow, ktorzy przyleca by czerpac korzysci bez podejmowania pracy. Widzac sytuacje jak uciekinierzy z Syrii traktowali biale dziewczyny (goals w Niemczech), to nie chca imigrantow oraz czują ze Anglia dosc juz przyjela imigrantow i nie ma juz miejsca dla nowych.
Mysle ze obawiaja sie naplywu imigrantow z Turcji.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Gosiu, to teraz jestes zdrowa! i nawet nie wiesz jak ja sie z tego ciesze!
Fajna z Ciebie dziewczyna i zawsze cenilam to, ze moge do Ciebie pisac i otrzymuje wsparcie.
Chce Ci teraz za to podziekowac! Naprawde duzo mi daly rozmowy z Toba (w dawniejszych czasach codzienne rozmowy!)
Zycze Ci szczesliwego zycia i spelnienia tego o czym marzysz.
A jak obecnie Twoje i Kevina nastroje?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: witajcie

Post autor: gosiak76 »

Hej Slonko - zawsze Cie wesprze kiedy tylko bedziesz tego potrzebowala.

U mnie I Kevina jest wszystko w porzadku - przygotowujemy sie do podrozy motocyklowej po Europie odkladajac pieniazki na paliwo, noclegi, pamiatki oraz na wyzywienie I drinki po podrozy, a takze zwiedzanie :)
Nie moge sie doczekac gdyz wyjezdzamy w drugiej polowie lipca na 3 tygodnie - obydwoje mamy takie dlugie urlopy ale ja musialam pisac prosbe o udzielenie mi dluzszego urlopu z pozytywnym wynikiem, z czego sie ciesze bardzo mocno.

Moja kuzynka zachorowala na raka piersi ale jest juz po chemii oraz radioterapii. Zrobilam badania genetyczne ktore wykazaly mutacje genu BRCA2 czyli zwiekszone ryzyko zachorowania na raka piersi oraz raka jajnika. Wspieralam ja bardzo dzielnie przez caly okres, zarowno przed leczeniem gdy dostala wiadomosc ze ma raka oraz w trakcie leczenia, co duzo dalo gdyz dzielnie walczy I jest naprawde silna.

Ja staram sie doprowadzic do porzadku moje oczy gdyz sa bardzo suche w wyniku nawiewu goracego powietrza z klimatyzacji w firmie. Do tego zauwazylam ze mam problem ze skora na kciuku prawej reki - jest sucha I troche zaczerwieniona, gdyz w firmie nie ma kremu ochronnego przeciwko zewnetrznym detergentom a pracujemy z klejami.

Zdalam prawo jazdy na motor o pojemnosci 125cc w listopadzie zeszlego roku, z czego jestem bardzo dumna. Do tego moja przyjaciolka przygotowuje sie na testy na motocykl, wiec bedziemy mogly obydwie cieszyc sie jazda na motocyklach juz wkrotce.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

Dzien dobry :)
Jak milo widziec znajome twarze ;) Ciesze sie ze u ciebie wszystko ok
U mnie tez
Gosiak, pozdrawiam slonecznie !!
Milego dnia, milego tygodnia, milego miesiaca (bo nie wiem kiedy tu zajrzysz)
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: witajcie

Post autor: vwd »

Bardzo mocno pozdrawiam!!!!
odbierasz te sygnały?
Forum teskni za Toba....
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: witajcie

Post autor: domowniczka »

no wlasnie
Gosia :)
co u Ciebie?????
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”