podejrzenie endometriozy

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Slodka30
Stały bywalec
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 11:15

Re: podejrzenie endometriozy

Post autor: Slodka30 »

Od 15 lat jestem wegetarianka i nigdy nie miałam anemii. Organizm pozbywa sie żelaza ponieważ jest ono idealna pozywka dla bakterii i guzow a dodatkowo bardzo obciąża wątrobę dlatego nie powinno sie dostarczać jej z zewnątrz w postaci tabletek lub płynów. Zażywanie dużych dawał wit.c reguluje wchlanianie żelaza. Mojej mamie lekarz przepisał żelazo gdy chorowała na raka jelita grubego. Organim celowo pozbywal sie żelaza gdyż ono powoduje wzrost raka. Lekarze wiedza o tym. Ja po suplementach z dodatkiem żelaza zawsze chorowalam i byłam osłabiona- teraz kupuje każda wit. osobno lub bez dodatku żelaza. W książce Tombaka przeczytałam ze świeżo wycisniety sok z czerwonego buraka daje niesamowite efekty i bardzo stawia na nogi. Kurację należy zacząć od bardzo małych dawek gdyż ma on w sobie taka bombę witaminowa ze czasami po jego wypiciu może sie zakręcić w głowie. Gorąco polecam i życzę Wam dużo zdrowia:-)
kingunia
Udzielaj±cy się
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 26 czerwca 2011, 17:16

Re: podejrzenie endometriozy

Post autor: kingunia »

witajcie.

Od ponad miesiąca nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. Dziwnym cudem pierwszy okres po odstawieniu tabletek przebiegł bez żadnych kłopotów. Czy coś z tymi tabletkami jest coś nie tak?? Troche to dziwne:( Zobaczymy co będzie dalej...

Pozdrawiam:)
kingunia
Udzielaj±cy się
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 26 czerwca 2011, 17:16

Re: podejrzenie endometriozy

Post autor: kingunia »

Witajcie

Jestem właśnie w trakcie okresu. Wogóle nie czuje że go mam nie mam bolow brzucha biegunki wymiotów. I wszystko to przeszło gdy tylko odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Jak to możliwe?
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: podejrzenie endometriozy

Post autor: gosiak76 »

Kingunia a moze rzeczywiscie nie mialas endo - po prostu obserwuj siebie caly czas i notuj wszystko jak to wyglada u Ciebie. Dobrze ze wszystkie dolegliwosci minely i jest poprawa. Mam nadzieje ze taki stan utrzyma sie dosc dlugo.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: podejrzenie endometriozy

Post autor: domowniczka »

kingunia pisze:witajcie.

Od ponad miesiąca nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. Dziwnym cudem pierwszy okres po odstawieniu tabletek przebiegł bez żadnych kłopotów. Czy coś z tymi tabletkami jest coś nie tak?? Troche to dziwne:( Zobaczymy co będzie dalej...

Pozdrawiam:)
Czesc :) Chce sie przywitac i Cie poznac :) Chce tez zadac Ci jedno pytanie: Co Cie najbardziej denerwuje?
pozdr. domowniczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”