strach

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
lucynakonrad
Udzielaj±cy się
Posty: 13
Rejestracja: środa, 27 lipca 2011, 16:17

Re: strach

Post autor: lucynakonrad »

Witam. Przed laparo miałam leczenie tabletkami anty NOVYNETTE niestety nie pomogły wręcz przeciwnie było gorzej bo moja miesiączka trwała trzy tygodnie. Po kolejnej wizycie gin. stwierdził że nie ma co eksperymentować i wypisał mi skierowania na badania krwi aby sprawdzić czy nie ma żadnego zapalenia i dostałam skierowanie do szpitala. Porobiłam badania i okazało się żenie ma stanu zapalnego czyli jednak szpital. 14 sierpnia trafiłam do szpitala od razu miałam robione dodatkowe badania krwi i ekg ,ok. 9 rano lewatywa następnie espumisan po południu znowu espumisan i lewatywa. nie wolno mi było mi jeść od rana, pić mogłam do północy.Następnego ranka ok. 8.30 kroplówka z antybiotykiem, podłączenie cewnika i tabletka na sen. I jazda na blok operacyjny tam przygotowanie do laparo. potem pamiętam że podawali mi tlen i trzy głębsze wdechy i odlot. Operacja nie trwała długo bo jak zerkałam na zegarek to ostatnia godzina którą pamiętam to 9, a o 9.45 byłam wybudzona, o 10 byłam już na sali poperacyjnej i dzwoniłam już do męża, nasępnie 5 kroplówek . nie było ażtak żle zaczeło mnie mnie boleć dopiero wieczorem, dostałam zastrzyk przeciwbólowy i dało sie usnąć. Następny dzień po obchodzie odłączono mi cewnik i pomogli wstać mogłam chodzić ile chciałam trochę bolało przy poruszaaniu zwłaszcza barki. Mogłam zjeść śniadanie. Około 15 lekarz mnie wypisał do domu.
lucynakonrad
Udzielaj±cy się
Posty: 13
Rejestracja: środa, 27 lipca 2011, 16:17

Re: strach

Post autor: lucynakonrad »

Obecnie biore ORGAMETRIL od 12 dni ale niestety występuje u mnie plamienie i raczej będę miała zwiększoną dawkę. Ogólnie czuję się lepiej po laparo.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: strach

Post autor: vwd »

dzieki, ze sie przed nami otworzylas :) i opisalas nam swoj przypadek
Ciesze sie, ze
lucynakonrad pisze:Ogólnie czuję się lepiej po laparo.
Mam nadzieje, ze juz naprawde bedzie tylko lepiej :) pzdr. serdecznie :)
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: strach

Post autor: domowniczka »

Czesc :D Co u Ciebie :?: Chce sie przywitac i Cie poznac :) Chce tez zadac Ci jedno pytanie: Co Cie najbardziej denerwuje? pozdr. domowniczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”