Witajcie

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
karina78
Udzielaj±cy się
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 5 sierpnia 2011, 20:18

Re: Witajcie

Post autor: karina78 »

Witajcie!
Dawno tu nie zaglądałam. Endo nie wróciła ale mam za to przepuklinę jądra miażdżystego kręgu L5/S1 w kręgosłupie. Powinnam mieć operację i to jak najszybciej ale nie mogę bo okazało się że jestem w ciąży. To już koniec 11 tygodnia. Z ciąży cieszę się ale na samym jej początku trafiłam do szpitala i dostawałam bardzo silne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne bo nie mogłam chodzić przez tą przepuklinę. Mam nadzieję że wszystko z dzidzią będzie dobrze. Mój lekarz ginekolog pociesza mnie i mówi że gdyby miało być coś nie tak to poroniłabym na samym początku ciąży. Poczekamy zobaczymy.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witajcie

Post autor: gosiak76 »

Trzymam kciuki i mam nadzieje ze wszystko dobrze sie ulozy - dbaj o siebie i malenstwo.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witajcie

Post autor: vwd »

Karina, gratulowalam Ci przed chwila na Twoim ciazowym watku :D ale sie powtorze: serdecznie gratuluje! i zycze jak najlepszego samopoczucia :) a z dzidzia na pewno bedzie wszystko ok - mysl tylko w takich kategoriach! :) A co to sie stalo z Twoim kregoslupem? To od dawna takie dolegliwosci?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”