Aneczka i jej endo

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Aneczka i jej endo

Post autor: domowniczka »

aniusia26 pisze:Dlatego dziewczyny najlepiej kosultowac sie u kilku lekarzy bo dzisiaj posluchalabym tego pierwszego co polecil antykoncepcje i nadal nie wiedzialabym ze mam endo. Jesli chodzi o wizyte u ginekologa to na poczatku stycznia br bylam prywatnie u ginekologa zrobila mi cytologie b/u zbadala i mowila ok.ja zadnych dolegliwosci nie odczuwalam,znaczy sie wiadomo jak miesiaczka to bolaly mnie peirsi pod brzuchem ale nie myslalam ze mam torbiel.w marcu trafilam na hematologie wykryto mi przy okazji torbiel, a w czerwcu mialam laporoskopie. takze pamietajcie prywatnie nie zawsze znaczy dobrze i jednej lekarz tez moze miec swoja wizje. w tej chwili jestem leczona visanne mam wcinam drugie opakowanie.ani nie przytylam ani nie mam wypryskow, tlyko czuje ze mam nabrzmiale i troszke obolale piersi.no i niestety hustawki nastrojow, pierdola potrafi mnie wyprowadzic z rownowagi;/ ale staram sie nad soba panowac. teraz zapisuje sie na silownie bo podobno to pomaga w walce z endo wlasnie ruch, gdzies to wyczytalam. po laporoskopii po 2 tyg. wrocilam do siebie a po miesiacu juz szalalam na swoim slubie :P mam niewielkie blizny w okolicy bikini i w pepku.ale nie mam sie czego bac trzymam kciuki i ciesze sie ze Was poznalam :) i moge z Wami dzielic sie swoimi poroblemami,maz choc mnie slucha nie zawsze jest w domu praca wiadomo itp. takze ciesze sie ze znalalzlam to forum ...pozdrawiam Anka
Czesc :) Przesylam Ci moje spoznione powitanie :) Chce zadac Ci jedno pytanie: Co Cie najbardziej denerwuje?
pozdr. domowniczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”