Hej!

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
veille
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 18:14

Hej!

Post autor: veille »

Cześć dziewczyny!

Co prawda dopiero niedawno do Was oficjalnie dołączyłam, ale już od dawna śledzę to forum.
Mam 23 lata i jestem miesiąc po laparotomii. Usunięto mi 5 cm cystę na jajniku i ogniska endo w macicy. Obecnie kończę pierwsze opakowanie Visanne. Bardzo pomagało mi czytanie Waszego forum, szczególnie w chwilach, gdy byłam załamana.
Pozdrawiam Was serdecznie i dołączam do grupy wsparcia:D
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Hej!

Post autor: vwd »

Witamy serdecznie w grupie wsparcia :) Przyjmujemy Cie z otwartymi ramionami :) Jak milo, ze juz teraz nie tylko czytasz, ale i piszesz :D
veille pisze:Bardzo pomagało mi czytanie Waszego forum, szczególnie w chwilach, gdy byłam załamana
Ciesze sie, ze moglysmy Ci jakos pomoc swoimi wpisami. A czemu bylas zalamana?... Tak dokuczal Ci bol?... Czy moze strach przed operacja?...
veille
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 18:14

Re: Hej!

Post autor: veille »

Oj strach przed operacja był okropny. No i w tamtym roku po diagnozie bałam się, że nie będę mogła mieć dzieci... pomimo, że kiedyś myślałam, że nie będę chciała:) Ból mi towarzyszył przez lata, dopóki z zapaleniem otrzewnej nie wylądowałam w szpitalu i po diagnozie endo nie zaczęłam brać Yasminu. Ból znikną zupełnie, ale ostatnio wrócił i skończyło się operacją. Potem panikowałam przed braniem Visanne, ale poczytałam trochę i zobaczyłam, że jesteście zadowolone i optymistyczne:) To bardzo pomogło.
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hej!

Post autor: gosiak76 »

Witamy na forum i ciesze sie ze nasze watki w pewien sposob Cie uspokoily gdyz kazda ma jakies doswiadczenia ktorymi dzielimy sie tutaj i wspieramy wzajemnie w trudnych sytuacjach.
Jak dlugo czekalas na zabieg i czy od razu trafilas na tego wlasciwego lekarza ktory sie Toba zajal i skierowal do szpitala?
Mam nadzieje ze Visanne pomoze Ci w walce z endo - mam nadzieje ze nie bedzie efektow ubocznych stosowania tego leku i endo tak szybko juz nie wroci.
Pozdrawiam - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Lilla23
Ekspert
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek, 16 maja 2011, 19:52

Re: Hej!

Post autor: Lilla23 »

Witaj :)
Zajrzyj do wątku o Visanne - może podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami z tym lekiem?
I mam nadzieję, że znajdziesz tu potrzebne wsparcie :)
Awatar użytkownika
Kamil
Ekspert
Posty: 155
Rejestracja: czwartek, 14 października 2010, 01:14

Re: Hej!

Post autor: Kamil »

witaj:)
Od razu zaznaczam, nie jestem dziewczyną haha Witam cie serdecznie na naszym forum, myślę że naprawdę otrzymasz tu pomoc i wsparcie i zadomowisz się w naszym gronie:) Pozdrawiam serdecznie :)
ewooncia1
Ekspert
Posty: 327
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 12:07

Re: Hej!

Post autor: ewooncia1 »

veille pisze:No i w tamtym roku po diagnozie bałam się, że nie będę mogła mieć dzieci... pomimo, że kiedyś myślałam, że nie będę chciała:)
Ja miałam to samo, dopiero po usłyszeniu diagnozy okazało się, że jednak chciałabym mieć dzieci, jeszcze nie teraz, ale chciałabym, i to bardzo. Mam nadzieję, że nam się spełni :D I witam na forum :D
veille
Udzielający się
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 18:14

Re: Hej!

Post autor: veille »

gosiak76 pisze:Jak dlugo czekalas na zabieg i czy od razu trafilas na tego wlasciwego lekarza ktory sie Toba zajal i skierowal do szpitala?
Odkąd dowiedziałam się że potrzebna jest operacja, minął ponad tydzień. Po zdiagnozowaniu (w sumie podejzeniu endo) leczyłam się prywatnie przez rok (Yasmin) i ta sama pani doktor robiła mi operacje. Wcześniej nawet nie miałam pojęcia co to jest endometrioza. Miałam to szczęście, że trafiłam na super lekarza. Ale wcześniej pomimo licznych wizyt wszyscy bagatelizowali mój problem i mówili, że jako kobieta muszę się przyzwyczaić do bólu... eh
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Hej!

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie ze pomimo bagatelizacji Twoich symptomow trafilas na lekarke ktora dobrze sie Toba zajela, podjela sie przeprowadzenia operacji zeby moc dalej skuteczniej Cie leczyc abys w przyszlosci kiedy podejmiesz decyzje o ciazy mogla zajsc bez wiekszych problemow czego mocno zycze.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Hej!

Post autor: domowniczka »

veille pisze:[Odkąd dowiedziałam się że potrzebna jest operacja, minął ponad tydzień. Po zdiagnozowaniu (w sumie podejzeniu endo) leczyłam się prywatnie przez rok (Yasmin) i ta sama pani doktor robiła mi operacje. Wcześniej nawet nie miałam pojęcia co to jest endometrioza. Miałam to szczęście, że trafiłam na super lekarza. Ale wcześniej pomimo licznych wizyt wszyscy bagatelizowali mój problem i mówili, że jako kobieta muszę się przyzwyczaić do bólu... eh
Czesc :) Co u Ciebie :?: Chce sie przywitac i Cie poznac :) Chce tez zadac Ci jedno pytanie: Co Cie najbardziej denerwuje?pozdr. domowniczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”