Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
majra11
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 18:20

Witam wszystkich

Post autor: majra11 »

Bardzo proszę o pomoc....od 19 dni biorę visanne i od 12 dnia mam potworny krwotok który się nie zmniejsza ....może ciut przed nowa dawką leku i są straszne bóle..czy to normalne....czy przerwać leczenie ....proszę o pomoc ..dziekuję ..pozdrawiam ...majra11
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkich

Post autor: gosiak76 »

Witaj kochana,
w takiej sytuacji najlepiej gdybys skontaktowala sie ze swoim lekarzem i skonsultowala ta sprawe - wiec jezeli masz taka mozliwosc to postaraj sie zlapac lekarza telefonicznie i umowic sie na szybka wizyte.
Pozdrawiam - Gosia.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
karina78
Udzielający się
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 5 sierpnia 2011, 20:18

Re: Witam wszystkich

Post autor: karina78 »

Ja brałam Vissane przez 3 miesiące i nie miałam krwawienia a nawet wstrzymał mi @. Gosia ma rację jak najszybciej skontaktuj się z lekarzem. Każdy reaguje inaczej na lek. Daj znać co powiedział lekarz.
Awatar użytkownika
hercik17
Ekspert
Posty: 1444
Rejestracja: środa, 9 marca 2011, 08:53

Re: Witam wszystkich

Post autor: hercik17 »

Zgadzam się z dziewczętami.Tylko szybka wizyta u lekarza.pozdrawiam
"Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat i dźwigać będę..."
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkich

Post autor: vwd »

Witaj na forum :) Moze opowiesz nam cos wiecej o sobie? Jak doszlo do tego, ze bierzesz V.?
hercik17 pisze:Zgadzam się z dziewczętami.Tylko szybka wizyta u lekarza.pozdrawiam
i ja tak mysle i tez pzdr. :)
majra11
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 17 września 2011, 18:20

Re: Witam wszystkich

Post autor: majra11 »

Witam ponownie .....jeszcze w trakcie diagnozy po ciężkich chwilach....i chyba nigdy więcej nie zdecyduję na leczenie visanne.....od początku były objawy uboczne....ból głowy ..serca...ale to był początek piekła po 12 tabletkach nastąpił krwotok i trwał prawie 2 tygodnie (jeszcze 6 dni po przerwaniu leczenia) chodzenie po lekarzach ..badania i różne opinie...bardzo wielka trudność w zrobieniu usg ...macica strasznie powiekszona ...i pojawienie się płynu między jelitami w jamie miednicy....jeden lekarz mówi zabieg ..inny leki ,antybiotyk i poczekać i koniecznie odstawić lek ....poczekałam ..wróciłam jak na razie do normalności ..czuję się świetnie ...nie ma krwawienia..bólu ...w sobotę mam kontrolne badanie ....i został mi uraz do leczenia ,,cudownym lekiem" i wręcz boję się jakikolwiek leków..pozdrawiam ...dziękuję za wsparcie .... :D
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam wszystkich

Post autor: gosiak76 »

Majra a czy u Ciebie potwierdzono endometrioze z wyniku histopatologicznego czy tylko przypuszczano ze masz endometrioze i przepisano Ci ten lek - mysle ze bez podstaw diagnozy nie warto przyjmowac czegos na co ten lek nie jest.
Prosze opisz swoja sytuacje bo skoro
majra11 pisze:....jeden lekarz mówi zabieg ..
to przypuszczam ze nie mialas potwierdzonej endometriozy.
Jedno co mnie cieszy w tym wszystkim to fakt ze czujesz sie lepiej - mam nadzieje ze wizyta przebiegnie pomyslnie u Ciebie. Bedziemy czekaly na wiesci.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam wszystkich

Post autor: vwd »

wcale sie nie dziwie, ze masz uraz...
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam wszystkich

Post autor: domowniczka »

majra11 pisze:Bardzo proszę o pomoc....od 19 dni biorę visanne i od 12 dnia mam potworny krwotok który się nie zmniejsza ....może ciut przed nowa dawką leku i są straszne bóle..czy to normalne....czy przerwać leczenie ....proszę o pomoc ..dziekuję ..pozdrawiam ...majra11
majra11 pisze:Witam ponownie .....jeszcze w trakcie diagnozy po ciężkich chwilach....i chyba nigdy więcej nie zdecyduję na leczenie visanne.....od początku były objawy uboczne....ból głowy ..serca...ale to był początek piekła po 12 tabletkach nastąpił krwotok i trwał prawie 2 tygodnie (jeszcze 6 dni po przerwaniu leczenia) chodzenie po lekarzach ..badania i różne opinie...bardzo wielka trudność w zrobieniu usg ...macica strasznie powiekszona ...i pojawienie się płynu między jelitami w jamie miednicy....jeden lekarz mówi zabieg ..inny leki ,antybiotyk i poczekać i koniecznie odstawić lek ....poczekałam ..wróciłam jak na razie do normalności ..czuję się świetnie ...nie ma krwawienia..bólu ...w sobotę mam kontrolne badanie ....i został mi uraz do leczenia ,,cudownym lekiem" i wręcz boję się jakikolwiek leków..pozdrawiam ...dziękuję za wsparcie .... :D
Czesc :D Co u Ciebie :?: Chce sie przywitac i Cie poznac :) Chce tez zadac Ci jedno pytanie: Co Cie najbardziej denerwuje? pozdr. domowniczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”