Witam serdecznie i proszę o pomoc

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
Madziulka85
Udzielający się
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 1 października 2011, 20:00

Re: Witam serdecznie i proszę o pomoc

Post autor: Madziulka85 »

Teniu, wielkie dzięki, że napisałaś jeszcze o tym badaniu, o którego istnieniu nie miałam pojęcia. To forum to naprawdę skarbnica wiedzy. Na pewno będę o tym pamiętać i rozejrzę się, jak ta kwestia wygląda w moim mieście. Póki co ja szykuję się do akcji "złap panią doktor na korytarzu", żeby porozmawiać o skierowaniu, o którym pisałam. Tak sobie myślę, że muszę się wybrać jeszcze do gastrologa, bo nigdy nie byłam, a być może te tajemnicze bóle brzucha są związane z układem pokarmowym??? Nie wiem, trzeba szukać. Od dwóch dni nic mnie nie boli i jestem z tego powodu niezmiernie uradowana. Całuję Was Dziewczyny :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam serdecznie i proszę o pomoc

Post autor: gosiak76 »

Madziu wybierz sie na gastroenterologie - warto sprawdzic i w tym kierunku skoro chodzi Ci to rowniez po glowie. Czesto problemy jelitowe wystepuja przy endometriozie rowniez ale nie tylko, wiec dobrze by bylo to sprawdzic - czasem podczas bad. jelita lekarze trafic moga na endo.
Zycze powodzenia w lapaniu pani doktor - mam nadzieje ze sprawa sie wyjasni :)
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
Tenia1987
Ekspert
Posty: 247
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 20:15

Re: Witam serdecznie i proszę o pomoc

Post autor: Tenia1987 »

Madziu zrób sobie usg ginekologiczne. Ja też zanim trafiłam do ginekologa byłam u gastrologa, bo wydawało mi się, że brzuch mnie od żołądka boli. Dziwi mnie to, że będąc u lekarza prywatnie nie zrobiła ci usg. Na NFZ to normalne ale prywatnie.
vwd
Ekspert
Posty: 4069
Rejestracja: piątek, 23 października 2009, 14:24

Re: Witam serdecznie i proszę o pomoc

Post autor: vwd »

i jak Madziulka? robilas bad.?
Madziulka85
Udzielający się
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 1 października 2011, 20:00

Re: Witam serdecznie i proszę o pomoc

Post autor: Madziulka85 »

Dziewczyny, przepraszam, że się nie odzywałam. Jeżeli chodzi o badania, to jeszcze raz poszłam do przychodni, gdzie byłam u ginekologa, żeby porozmawiać o tych badaniach - pisałam Wam o tym. Rozmawiałam z tą samą kobietą w rejestracji co wtedy - w ogóle mnie nie pamiętała. Wypełniłam ankietę i jestem umówiona na konsultację z lekarzem (genetykiem) na 16 listopada - on ma wtedy pokierować na badania (genetyczne, usg, krew). Moja mama idzie ze mną - jest po leczeniu nowotworu zostanie więc objęta dodatkową opieką w ramach tego programu. Dziewczyny myślicie, że te badania mogą rozstrzygnąć czy mam endo??? Brzuch potwornie boli dalej, okres mi się znów spóźnia, dziś 39 dzień cyklu. Buziaki dla Was :)
Awatar użytkownika
gosiak76
Ekspert
Posty: 7372
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 10:37

Re: Witam serdecznie i proszę o pomoc

Post autor: gosiak76 »

Ciesze sie ze masz umowiona wizyte z genetykiem i ze Twoja mama bedzie razem z Toba tego dnia. Powolutku krok po kroczku bedziesz miec porobione badania i wtedy dowiesz sie jak wyglada sytuacja i co lekarz zaplanuje dalej jak tylko przyjda wyniki.
Zycie jest tajemnica - stawiajac kolejny krok nigdy nie wiesz co odkryjesz
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam serdecznie i proszę o pomoc

Post autor: domowniczka »

Czesc :D Co u Ciebie :?: Chce sie przywitac i Cie poznac :) Chce tez zadac Ci jedno pytanie: Co Cie najbardziej denerwuje? pozdr. domowniczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”