Witam dziewczyny,jestem tutaj nowa...

Jesteś nowy na forum? Zacznij od wpisu tutaj! Przedstaw się, a my Cię przywitamy i pokierujemy dalej.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam dziewczyny,jestem tutaj nowa...

Post autor: domowniczka »

Witaj Magdaleno :)
Z endo bywa roznie... Niekiedy udaje sie zajsc zaraz po operacji, niekiedy trzeba stosowac dlugotrwala kuracje. Praktycznie kazdy przypadek jest inny: inne zrosty, w innym tempie odrastaja torbiele... Roznie tez jest z lekami - czasem pomagaja bardziej, czasem mniej...
Trzeba jednak probowac! Trzeba szukac tego co dla nas najlepsze. Mysle tez, ze trzeba mowic i dzielic sie swoimi spostrzezeniami!
Pzdr. Cie mocno i zycze powodzenia
-domowniczka
agachod1
Ekspert
Posty: 1668
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:01

Re: Witam dziewczyny,jestem tutaj nowa...

Post autor: agachod1 »

Witaj Madziu. Jestem na forum od niedawna. Dzien po dniu zapoznaje sie z historiami i w miare mozliwosci sluze rada i pomoca. Szkoda, ze po laparo nie przyjmowalas Danazolu. Faktycznie w tym czasie mogla urosnac nowa torbiel. Ja mialam dwie laparoskopie w 6miesiecznym odstepie. Pierwsza z powodu cysty 9cm, druga z powodu endo i cysty 4cm. Potem zapisano mi Visanne. Obecnie nadal jestem na tym leku, ale mam zrosty na jelitach i pewnie czeka mnie kolejna operacja. W przypadku torbieli uwazam, ze to dobrze, ze chca ci ja usunac operacyjnie. Czasem leczenie farmakologiczne nie daje rezultatow. Zgodz sie na zabieg i poddaj leczeniu Visanne, a bedzie dobrze. Goraca pozdrawiam i zycze zdrowka. Aga.
domowniczka
Ekspert
Posty: 1507
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 10:05

Re: Witam dziewczyny,jestem tutaj nowa...

Post autor: domowniczka »

Magdalena pisze:Witajcie dziewczyny ,muszę stwierdzić że jestem załamana,szukałam dobrego leku,który pomoże mi zajść w ciąże a tymczasem mogę na razie zapomnieć o staraniu się o dziecko...Zmieniłam mojego lekarza na Panią doktor z Wrocławia (dość dużo mnie skasowała za wizytę,ale pomijam koszta,zdrowie jest najważniejsze ) która po wczorajszym badaniu stwierdziła że mam TORBIEL na lewym jajniku (nie ukrywam że 6 miesięcy temu miałam robioną LAPAROTOMIĘ a mój lekarz do którego chodziłam systematycznie i u którego byłam nie dawno nic nie wykrył a nawet mnie uspokajał że po operacji torbiele tak szybko nie wracają !!! przepisał mi tylko Danazol,którego nie brałam,wolałam się skontaktować z jeszcze z innym lekarzem i chyba w sumie dobrze zrobiłam.... Ale teraz nie wiem co ma robić,jestem załamana,Pani doktor powiedziała że leki hormonalne tutaj nic nie pomogą i czeka mnie kolejna operacja,nie wiem czy to dobry pomysł co pół roku się operować :( :( :( ... Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji ,jeśli tak to napiszcie proszę jak sobie poradziłyście bo ja jestem załamana,planuję iść jeszcze do kolejnego lekarza ale widzę że ilu lekarzy tyle opinii,ale najgorsze jest to że to my się z tym wszystkim męczymy....
Czesc :) Co u Ciebie :?: Czy cos sie zmienilo na lepsze? :) Chce zadac Ci jedno pytanie: Co Cie najbardziej denerwuje?pozdr. domowniczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział powitań. Przedstaw się.”